Polské uklízečky? Teď jsou ještě nahé

single-image

Poláci v zahraničí často nachází práci v domácích službách, například ve sféře úklidu. Ve Velké Británii si mohou vydělat více, když přijdou do práce… nahé.

Firma Naturist Cleaners byla založena v roce 2017 ve Velké Británii a je lídrem v poskytování úklidových služeb, které obstarávají nahé ženy. V budoucnosti chce tato společnost proniknout na trh Skotska a Irska.

V rozhovoru se Sputnikem zakladatelka a majitelka dané firmy Laura Smith promluvila o tom, jak se zrodila idea poskytování takových služeb.

„Na začátku to byla obvyklá firma, která poskytovala úklidové služby, ale jednou mi zavolal místní nudista, který hledal úklidovou firmu. Přivedl mě na nápad, abychom poskytovali nudistům služby nahých uklízeček,“ vysvětlila zakladatelka firmy.

Laura uvedla, že ze začátku její firma měla problémy s přijímáním dostatečného počtu pracovnic, které by souhlasily s takovou prací.
„Když jsme začínali, bylo velmi těžké najít ženy a udělat patřičnou reklamu, protože většina webových stránek blokovala všechno, co bylo spojeno s nahotou a naturismem. Naštěstí díky horlivé práci dnes máme tolik kandidátek, že už nemusíme řešit reklamu,“ řekla Laura Smith.

Zakladatelka firmy zdůraznila, že služby, které poskytují její pracovnice, nemají sexuální povahu.

„Poskytujeme služby odborných pracovnic, které přicházejí k zákazníkům, aby nahé uklidily a vykonaly další domácí práce. Ukazujeme, že naturismus je prostě alternativní varianta existence, přestože je to často chybně chápáno, je to absolutně normální věc. Dáváme jasně na srozuměnou, že naše služby nejsou a nesmí být chápány jako sexuální služby,“ uvedla Laura.

Hodina práce uklízečky bez oděvu stojí dvakrát více než práce obvyklé pracovnice (patřičně 45 a 25 liber). Zákazník, který si objednává službu nahé uklízečky, si během registrace na webové stránce může vybrat parametry pracovnice. Je možné si vybrat i pohlaví (v nabídce jsou i), věk, typ postavy a také velikost ňader.loading...