Nejen Soňa Peková, ale i vyhlášený norský virolog říká, že je virus z laboratoře

single-image

Jistě jste zaznamenali, že se po delší době opět v médiích objevila Soňa Peková, která hned na samotném začátku tzv. “pandemie” prohlásila, že se jedná o laboratorně vyrobený virus. Nyní si za tím stále stojí a dokonce prohlásila, že jde o různé kmeny virů, které někdo záměrně vypouští do světa. (Foto: Wikimedia)

Jistě jste zaznamenali, že se po delší době opět v médiích objevila Soňa Peková, která hned na samotném začátku tzv. “pandemie” prohlásila, že se jedná o laboratorně vyrobený virus. Nyní si za tím stále stojí a dokonce prohlásila, že jde o různé kmeny virů, které někdo záměrně vypouští do světa.

Celý mainstream se samozřejmě začal ohrazovat a její prohlášení zlehčovat, přičemž se nenašel nikdo z jejího oboru, kdo by se jí mediálně dokázal zastat. Nyní jsem ovšem narazila na starší rozhovor s norským virologem, který její verzi potvrzuje. Jedná se navíc o velmi zkušeného virologa s letitou praxí.

Podobná prohlášení vydali i někteří další odborníci z různých zemí světa. Předpokládám, že drtivá většina virologů raději mlčí. A není se čemu divit, když nyní už budou podobná prohlášení dokonce cenzurována. Minimálně tedy při sdílení na Facebooku a Instagramu. Rozhovor s norským virologem tedy plně potvrzuje verzi Soni Pekové.

Koronavirus, který způsobuje onemocnění covid-19, pochází z laboratoře a omylem unikl, říká norský virolog Birger Sørensen. Podle něj není ze zvířecí říše, což je patrné mimo jiného i z toho, jak rychle se šíří mezi lidmi.

Virolog Birger Sørensen je v Norsku poměrně známá tvář. Když v roce 2009 řádila prasečí chřipka, byl často dotazován v médiích na svou práci na vývoji vakcíny. Během epidemie eboly v západní Africe v roce 2014 se opět stal hvězdou médií, když komentoval vypuknutí viru a byl také uznán za svůj výzkum HIV.

Když pandemie na začátku roku 2020 začala, Sørensen se spojil s britským onkologem Angusem Dalgleishem a statistikem Andresem Susrudem, aby nový virus zkoumali. Jejich první zpráva, která se zabývá tím, jak se virus váže na receptory u lidí, byla zveřejněna v květnu loňského roku.

“Chtěli jsme publikovat diplomovou práci o vakcínách, o důležitosti vývoje bezpečné vakcíny a o tom, že to lze udělat,” řekl Birger Sørensen.

Ale když výzkumný tým dokončil svou druhou studii, která se zabývá původem viru, s výzkumem byli později nuceni přestat. Žádná z recenzovaných vědeckých publikací, na které se obrátili, totiž nechtěla jejich studii, která potvrzuje, že je virus uměle vyrobený, vydat.

Studie má nápadný titulek “Důkazy, které naznačují, že to není přirozeně vyvinutý virus”. Důkazy naznačují, že se nejedná o přirozeně vyvinutý virus. Sørensen, Dalgleish a Susrud jsou přesvědčeni, že virus pochází z laboratoře.

Zdroj: infovojna.sk

loading...