Na severu Maroka se 15 teenagerů souložících s oslicí nakazilo vzteklinou

single-image

Z Maroka přišla bizarní zpráva, která je de facto obžalobou xenofobních a protiimigračne zaměřených kruhů v EU.

Loading...

Deník Morocco World News publikoval informaci, podle níž se v severomarockém malém městečku Sidi al Kamel až 15 teenagerů, souložících s oslicí, nakazilo vzteklinou.

Odpovědnost za nakažených a sexuální frustrovaných marockých teenagerů jednoznačně leží na bedrech protiimigrantských a xenofobních jedinců z Evropské unie, z řad politických elit, či širší veřejnosti. Pokud by se sexuálně frustrovaný teenageři včas dostali do Evropy, díky multikulturním a sluníčkárským aktivitám by došlo k jejich plnohodnotnému a obohacující začlenění do evropské společnosti, nemuselo dojít k ohrožení jejich životů vzteklinou v malém marockém městečku.
Situace je o to bolestnější, že smrt hrozí i oslici, nakažené vzteklinou, jejíž maročtí teenageři prokázaly svou náklonnost. Dobrou zprávou je, že teenageři dostali včas injekci proti vzteklině a podařilo se je zachránit. Deník Morocco World News uvádí, že nakažených může být více, protože část rodičů kvůli posměchu sousedů nechala evidentně očkovat svých teenagerů v jiných městech.

Doufejme, že v budoucnu, v rámci profylaxe už budou marokánský teenageři používat při svých milostných aktivitách adekvátní ochranu. Zastupitelstvo města Sidi al Kamel vybízí obyvatele, aby v případě potřeby odložili pocity studu stranou a pokud „blíže obdivovali nějaké zvíře“ nezanedbali návštěvu lékaře.

Zdroj: 1

Loading...
loading...
3 komentáře
 1. Jara 11 měsíci ago
  Reply

  Teda to je feik od Rusaku?ale Putin ví jak Evropu rozestvat a Češi jsou jako dělání,tak oslice vzteklinu nechytnete a jedna injekce by vzteklinu nevyléčila.to se ale v zemljankách neučili.Velky pozor.

  • Ty jsi kokot Jaro 11 měsíci ago
   Reply

   Jara

 2. Eva 11 měsíci ago
  Reply

  To nejsou marokani to by nikdy neudelaly. jsou to uprchlický černosí afričani spinavý odporny fujjj utikaj do zemí a pak delaj špíny nejsou radi ze jim staty pomahaj!!!!!

Podělte se o svůj názor

Your email address will not be published.