Muslim v televizi: Chci, aby každá žena v této zemi byla zahalená od hlavy až po paty!

single-image

Britský muslim Abú Rumayasah, radikál, který chce vidět každou ženu ve Velké Británi „zahalenou od hlavy až po paty“ poskytl rozhovor na stanici CBS News. A to s čím pomáhá lidem ve své komunitě je šokující.

Rumayasah a jeho skupina podporovačů Islámu se pohybuje v ulicích východního Londýna a nabádá Brity, aby neporušovali islámské právo.

V sérii videí je vidět jak obtěžují ženy za to že nejsou dostatečně oblečené, kárají muže za to, že pijí alkohol, nebo nazývají muže nečistými, jestliže mají podezřejí, že jde o homosexuála.

„V konečném stádiu chci vidět každou jednu ženu v této zemi zahalenou od hlavy až po paty“, řekl Rumasayah moderátorce Clarisse Ward při rozhovoru v pořadu 60 Minutes.

„Chci vidět ruce useknuté ruce zlodějů. Chci vidět cizoložníky ukamenované k smrti. Chci právo šaría v Evropě, a chci ho také vidět v Americe. Věřím, že naše hlídky jsou prostředkem k dosažení tohoto cíle“.
Rumayasah řekl Clarisse Ward, že západní demokracie je „barbarský systém“ a on, že by měl mít možnost si svobodně zvolit islámské právo a měl mít možnost jej vynocovat, když se na to cítí. Dokonce řekl i moderátorce aby se zahalila.

„Proč bych vám nemohl žíct, abyste se zahalila? Brání mi něco, abych to řekl?“, zeptal se Rumayasah.

„Takže se zakryjte. A noste hidžáb“.

loading...