Mike Pence potvrdil Bidenovo volební „vítězství“. A teď? Toto bude následovat, show začíná…

single-image

✅ Za prvé, dobrá zpráva. Už není možné, aby Joe Biden vládl USA pod vedením Číny po další 4 roky. Dokážete si to představit? Ne, samozřejmě že ne. My a Američané jsme toho už viděli příliš mnoho. (Foto: Youtube)


✅ Vždy se snažte představit si situaci z pohledu amerického farmáře někde v Kennuckém. To, co vidí ON, je mnohem důležitější než to, co v tuto chvíli vidíme my. Protože je to On, kdo musí souhlasně kývnout hlavou, když jsou všichni zrádci přivedeni k jejich spravedlivému trestu.


✅ Copak jste se neslyšeli dostatečně často říkat: „Věřím jen tomu, co vidím?“ Nyní si představte globální katastrofu, armáda by zasáhla v dubnu. A ještě důležitější:


✅ Zkuste shrnout, co lidé mohli vidět od 3. listopadu! Bylo to neuvěřitelné množství zjevení a spojení, která nejen otevřela oči Američanů. Nebo odkud podle vás najednou pochází 12 milionů Američanů, kteří TENTO krát hlasovali pro Donalda Trumpa?!


✅ TEĎ jsme ve fázi, kdy Američané dokonce ztratili důvěru v Nejvyšší soud. Mnoho guvernérů, senátorů a dokonce i Mike Pence se ukazuje jako zrádci. Ale ne všechny! A právě lidé, kteří zůstávají loajální ke konci, země potřebuje.


✅ Trump MUSÍ nyní vypadat slabě. Všechno MUSÍ vypadat jako porážka. V této fázi se rozhoduje, kdo se na poslední chvíli vzdá svých ideálů, aby se nedostal pod kola. Protože Číňané neváhají dlouho a mají z nich strach.


🔹 Myslíte si, že Trump už dávno nemohl vyhlásit stanné právo?
🔹 Myslíte si, že Trump nemohl KDYKOLI převzít média?
🔹 Myslíte si, že Trump nemohl u Big Tech kdykoli vytáhnout zástrčku?
🔸 Morpheus: „Myslíš si, že dýcháš vzduch?“


Bohužel, nyní se dostáváme ke špatným zprávám:


✅ Zůstane nepříjemné po další 2 týdny. Ne každou událost lze klasifikovat okamžitě, a to ani pro nás. Létáme také zrakem a to je dobrá věc. Kdybychom pokaždé věděli, jaký krok operace Trump podnikne, pak by to věděli také hráči Deep State.


Protože ve víře, že Trump prohrává, nyní po dlouhém setkání vyhlásili Bidena za prezidenta!


✅ Vítejte v další fázi. Trump je v bezpečí. Chráněn armádou a připraven na poslední úder proti kabale. Nechal to stát se. Nechal celý svět sledovat, jak zkorumpovaní politici mávají očividnými volebními podvody.

Vážně věříte, že úřadující prezident Spojených států amerických neví, co teď dělat?

Jedinou cestou je armáda!

Zůstaňte v důvěře! To bude úžasné. Slíbeno!

Haunsi Appmann

loading...