Merkelová se prořekla, že ve vizi globálního světa bude už za 20 let možné řídit auto jen na zvláštní povolení pro elitní skupiny

single-image

Nyní vyplula na povrch další klíčová informace, že globalistické řízení světa se rozhodlo pro aplikaci jiného způsobu snížení komerční spotřeby fosilních paliv na planetě Zemi, než jsou klimatické dohody a emisní povolenky. I když paralelně budou klimatické dohody globalisty prosazovány i nadále, hlavním nástrojem se nově stane přechod západního automobilismu od éry spalovacích motorů k novému věku elektromobilismu. Jaký to bude mít důsledek, to si probereme v tomto článku, ale nejprve začneme zásadní informací z Argentiny. (Foto: Wikimedia)

Angela Merkelová navštěvuje v poslední době mnoho států (mezi nimi i Českou republiku) a všude, kde se objeví a kam přijede, jí zajímá jen jedno jediné. Technické kampusy a technické univerzity, které se zabývají robotizací a automatizací. V Česku podle odhadů ukradne robotizace práci 400.000 lidí [1] v prvních letech a Merkelovou v Praze zajímal na ČVUT především výzkum umělé inteligence pro autonomní systémy [2]. Nejinak tomu bylo v tomto případě, kdy Angela Merkel navštívila 8. června technologický kampus v Buenos Aires [3] a bavila se se studenty o jedné z kapitol Syndikátu, konkrétně o omezení práva a rozhodování o svobodném cestování a pohybu. Na událost nás upozornil jeden ze čtenářů AE News, děkujeme. Ve svém proslovu o vozech a automobilech s autonomním řízením pronesla Angela následující větu: „Za 20 let budeme potřebovat speciální povolení, abychom mohli auta řídit sami.“ Do roku 2037 by se tak řízení aut pomocí autonomních systémů mělo stát povinností a z automobilů by byl odstraněn ten nejznámější prvek, který znáte, volant. A spolu s ním i pedály a řadící páka. Tato informace Merkelové vyvolala v Německu doslova zděšení, protože většina lidí namítá, že lidem by bylo odebráno právo „řídit“ a bylo by převedeno na stroj, který navíc může být poruchový nebo hacknutelný.

Jenže to zdaleka není všechno. Elon Musk měl nedávno v Pasadeně v Kalifornii projev k místním policejním sborům, kde líčil budoucnost autonomních vozů jeho značky Tesla. Pokud se pachatel vloupá do vozu Tesla, autonomní systém ho uvnitř uzamkne, auto samo nastartuje a odveze pachatele k policejní stanici. Stejně tak bude moci policie přes počítač a internet vypátrat hledanou osobu a pokud se bude nacházet v autě s autonomním řízením, policie bude moci na dálku převzít kontrolu nad vozem a přikáže autu, aby změnilo trasu a dojelo na vybranou policejní stanici. Není třeba vysvětlovat, že o něčem takovém netušil ani George Orwell. Jednotlivé řídící sentinely Syndikátu jako jsou Elon Musk nebo Angela Merkel tak usilovně pracují na tom, aby už za pár let lidé neměli kontrolu nad svobodou svého pohybu. Je to jedna z podmínek implementace neofeudalismu, tedy novodobého nevolnictví.

Angela Merkel tak v Buenos Aires naznačila, že auto s volantem bude moci za 20 let vlastnit a řídit jen člověk se speciálním povolením, které dostanou jen prověření lidé. A tady najednou se objevuje obraz mozaiky, který najednou nám začíná dávat smysl. Všimli jste si, jak v poslední době používají islámští teroristé automobily k zabíjení a páchání teroru v Evropě? Všimli jste si, jak média začala říkat, že auto se stává zbraní v rukách teroristů? A co myslíte, že se teď děje? Tyto útoky se použijí k čemu? No přece jako argument pro povinné zavedení autonomních řízení aut! Když auto nebude řídit člověk, ale bude ho kontrolovat počítač, zamezí se terorismu za použití aut. A to je přece tak pohodlné nechat se vozit a neřídit. Za určitý čas se to dostane do takové pozice, že když budete chtít auto řídit sami, stanete se automaticky podezřelými, že jste teroristé. Proč by někdo chtěl řídit auto sám? To je divné, to je podezřelé!

Je to stejné jako s legálním držením zbraní. Proč by někdo se měl chtít bránit sám? Proč, když tu máme policii? Proč někdo chce zbraň držet legálně? To znamená, že nevěří policii? Proboha, co je to za člověka? Když nevěří policii, to nevěří našemu skvělému demokratickému bezpečnostnmu systému? To je terorista? To je divné, to je podezřelé! A přesně v tomto duchu bude nově pohlíženo i na přání člověka řídit auto vlastní rukou. Všechny ty útoky islamistů pomocí aut a náklaďáků v Evropě tak jsou zinscenované epizody, kterými Syndikát ovlivňuje informační pole, aby lidé a občané měli z lidí za volantem strach a chtěli autonomní řízení vozů. Muslimové, kteří proudí do EU, mají celou Evropu bezpečnostně destabilizovat do takové míry, že občané si ze strachu nechají vzít všechny svobody, včetně svobody pohybu. Muslimové používají auta na zabíjení, a tak řízení aut zakážeme. Tím získáme kontrolu nad veškerým pohybem obyvatelstva. Nikdo se nepřesune z bodu A do bodu B bez toho, aby digitálními technologiemi nacpaný elektromobil s autonomním řízením na Vás nenapráskal a nenahlásil Vaši polohu a trasu.

Za normálních okolností by si lidé nikdy nenechali volant z rukou vzít. Nikdy by to neprošlo. Jenže stačí pustit do Evropy pár džihádistů, stačí přejet náklaďáky a dodávkami několik desítek lidí a už je všechno jinak. Najednou se hledají cesty, jak lidem sebrat volanty a pedály a řízení přenechat počítačům a autonomním systémům. Všechno ve jménu dobra a bezpečnosti. Každý, kdo bude chtít řídit auto sám, stane se podezřelým a bude potřebovat povolení. Stejně jako každý, který se bude chtít bránit sám se zbraní v ruce a nebude věřit policii. Autonomní systémy řízení a přechod automobilek od spalovacích motorů k elektrickým agregátům mají kromě převzetí kontroly nad pohybem osob i další úlohu, odklonění ropy od použití pro dopravu pro použití k jiným projektům, které Syndikát má ve svém plánu kolonizace nejbližších planet.

Určitě jste si všimli, že Syndikát odstavil americkou NASA a úmyslně ji udělal dokonce závislou na ruských motorech. To je krok, kterým Syndikát odstavuje americké národní elity od přístupu k meziplanetárním zdrojům. Barack Obama zrušil cestu k Marsu, kterou nastínil G. W. Bush, zrušil projekt Orion a ukončil provoz amerických raketoplánů. Tímto krokem udělal Barack Obama z NASA organizaci druhé kategorie a naopak veškerý vývoj a náklady na dopravu do vesmíru převedl na soukromé subjekty amerických miliardářů, kteří zbohatli na globalizaci. Jenže, když se podíváme na lidi jako Elon Musk, tak začneme mít pochybnosti, jestli opravdu disponují svými penězi, anebo jde pouze o bílé koně, kteří ve skutečnosti pouze prezentují projekty, které financují jiné postavy v zákulisí.

Syndikát přenesl s pomocí Obamy veškerý program NASA (kromě specifického výzkumu) na soukromé společnosti, které cestování do vesmíru privatizují. Kolonizace těles naší soustavy bude vyžadovat obrovské fosilní zdroje, které bohužel v první fází je třeba čerpat ze Země. Je třeba zdůraznit, že to nemá nic společného s penězi nebo jejich nedostatkem. Syndikát ovládá výrobu peněz, může si jich vygenerovat tolik, kolik bude potřebovat. Problém je jinde, v riziku vypuknutí nepokojů a krizí kvůli ceně ropy na volném trhu. Pokud by Syndikát začal realizovat proces kolonizace a exodu ze Země v současné chvíli, cena ropy by vyletěla na trhu do astronomických výšin, protože dosud potřebuje ropu celý svět kvůli dopravě a pohybu osob a zboží. Obrovská spotřeba ropy na vybudování dočasného zázemí v Antarktidě a v Grónsku, na výrobu raketových paliv a vybudování orbitální továrny na stavbu lodí na oběžné dráze by vyhnala ceny ropy na Zemi do takových výšin, že by to zhroutilo ekonomiky a sociální stabilitu většiny zemí.

Syndikát proto musí nejprve udělat z ropy téměř bezcennou surovinu na spotřebním trhu, aby ropa nebyla natolik klíčová pro chod globálních ekonomik a udržení sociálního smíru a klidu ve světě. Proto můžete v poslední době vidět, že ve jménu pokroku se hromadně utíká od spalovacích motorů k elektrickým. Pokud jste majitelem řidičského oprávnění a máte auto, tak určitě víte, co to jsou evropské ekologické emisní limity Euro 4, 5, 6 atd. Celá tahle ekologická mánie s emisemi aut nemá přitom s ekologií nic společného, je to salámová metoda na postupný zákaz spalovacích motorů a tím pádem ropa ztratí svůj smysl, význam a především hlavní úlohu. Její cena na trhu spadne, ropné koncerny zkrachují, většina přejde na těžbu plynu. A teď pozor. Kdo je největším producentem plynu v arabských zemích? Katar! A v jaké situaci je dnes Katar? Saúdská Arábie je s ním pomalu ve válečném stavu, Katar čelí fake obviněním z podpory teroristů a Rijád po Kataru chce, aby přerušil vztahy s Íránem.

No, to je přece logické. Rijád ví moc dobře, co je plánem Syndikátu, arabské zisky z ropy půjdou brzy do kytek, až globální svět přestane jezdit na ropu, ale těžba zemního plynu bude stále vynášet. A Katar je největším producentem LNG (zkapalněného zemního plynu) na celém Arabském poloostrově. Rijád se tak snaží Katar izolovat kvůli zemnímu plynu stejně, jako Američané po islámské revoluci izolovali Írán v roce 1979 kvůli ropě. Írán měl a má spoustu ropy, ale nemohl jí kvůli embargu a sankcím celé dekády vyvážet. Katar má spousty zemního plynu, ale všechno se schyluje k uvalení sankcí na Katar. Příběh a scénář se opakuje. Rijád bude chtít kontrolovat trh s LNG sám, na jehož produkci se Saúdská Arábie postupně přeorientuje. Jenže protože Katar má LNG mnohem více, a tak by Rijád ztratil kontrolu nad trhem s LNG a přišel by o svoji moc. Proto Rijád (a USA) se snaží Katar a jeho kontrolu nad trhem s LNG izolovat. Jak vidíte, všechno to najednou do sebe pěkně zapadá.

Jakmile západní svět opustí spalovací motory pro auta, začne Syndikát nakupovat od Arabů ropu za pakatel a začne realizovat plán na Exodus v2.0 s cílem postupného přesunutí „vzorků lidstva“ před dvěma zničujícími cykly, které planetu Zemi čekají, období oteplování s průniky tvrdého radiačního záření se zničujícími suchy a poruchami fotosyntézy a následně potom nová doba ledová. Hollywood k tomu již formuje informační pole a není daleko doba, kdy Syndikát odhalí „stvořitele“. Steve Bannon v pořadu Alexe Jonese už minulý rok řekl, že kdo chce vidět budoucnost, ať zhlédne „programovací“ hollywoodské filmy Elysium, Prometheus a Interstellar, a to přesně v tomto pořadí. Pro miliardy lidí bude podoba „Stvořitele“ šokem. Upoutání lidí k jednomu místu, aby se nepohybovali, anebo jen pod dohledem autonomních vozů, je cestou k redukci uhlíkové stopy (spotřeby ropy) člověka. Vědci ze Švédska z univerzity v Lundu doporučují mít o jedno dítě méně, všechno s cílem omezit spotřebu ropy a její zastoupení v globální společnosti [4]. Doporučení těch samých vědců, aby lidé vůbec necestovali auty a ani letadly je pouze potvrzením snah o omezení pohybu lidí. Je to brutální sprint Syndikátu s cílem odstranit ropu z komerčního použití v civilizaci pro účely dopravy.

Angela Merkel tak v Buenos Aires odhalila jednu z kapitol Syndikátu, o které jsem už dříve mluvil a psal, takže pro mně to není něco nového, pouze mně trochu děsí ta rychlost jednotlivých kroků. Všechno probíhá tak, aby veškeré kroky proti svobodě jedince byly zahaleny jako ochrana a bezpečnost. Omezování pohybu je však jedním z posledních kroků v plánu realizace neofeudalismu. Pamatujete na příběhy o stavbách pyramid? Armády lidí pracovaly s jedním cílem a vizí. Zdroje byly soustředěny pro jeden jediný úkol. Jak to mohlo fungovat, ptají se dnes lidé? A já odpovím: Podívejte se, jak pracují armády „otroků“ v montovnách, za zlomkové mzdy, aby měly na splácení úvěrů a hypoték, protože mzdy mají tak malé, že jejich výdělky pokryjí jen splátky půjček. Ve starém Egyptě to nebylo jinak. Lidé pracovali „jako otroci“, ale nebyli to otroci, což dokazují tehdejší záznamy o výplatách mezd, které byly absurdně nízké, stejně jako jsou dnes. Jenom ta „pyramida“, kterou dnes pro Syndikát stavíme, není nijak při zemi, má vrchol mimo oběžnou dráhu této planety. A nebude ji stavět jeden národ, ale celá civilizace.

Tyto informace a jejich obraz slouží kvůli tomu, abyste dokázali sami zpracovat a pochopit procesy, k čemu dochází v rámci Syndikátu na této planetě. Po nich potopa! Je jim jedno, co se stane s civilizací na Zemi a že práci převezmou roboti a dopravu autonomní systémy (Elysium), připravují nás na konfrontaci s architekty a na zhroucení víry v Boha (Prometheus) a připravují nás na problémy s potravinami, jejich získáváním, na problémy s výrobou kyslíku skrze fotosyntézu (Interstellar). Upřou naše pohledy k Zemi, aby oni mohli cestovat opačným směrem vzhůru a pryč. Nemohu publikovat více, dokud většina lidí nepokročí na určitou úroveň pochopení obrazu souvislostí. Vnímejte souvislosti, nedívejte se na provinční politiky (to jsou marionety), sledujte sentinely a lidi typu Elon Musk, Jeff Bezos nebo Angela Merkel.

Zdroj: 1

loading...