Matka všech bomb?! Globální dodavatel IT v oboru obrany svědčí u italského soudu, že on a další vyměnili hlasy v prezidentském závodě USA!

single-image

Tato trháková tisková zpráva, pokud je pravdivá, je „MOAB“ – matka všech bomb, která by měla rozbít celé schéma volebních podvodů. Je to tak? Uvidíme. (Foto: Wikimedia)

Řím, Itálie (5. ledna 2021) – Zaměstnanec 8. největšího dodavatele globální obrany Leonardo SpA poskytl šokující výpověď s podrobnostmi o jeho roli v nejkomplikovanějším trestném činu ovlivňujícím volby v USA. Arturo D’elio na podporu zprávy DNI Ratcliff o mezinárodním vniknutí načrtl schéma, které se osvědčilo při používání počítačových systémů a vojenských satelitů Leonardo umístěných v italské Pescaře. Nedávné zprávy o hackeru u Leonarda se nyní jeví jako řízené krytí ke zmírnění úderů korporace, kterou částečně vlastní italská vláda.

Nations In Action , vládní organizace pro transparentnost, uzavřela partnerství s Institutem dobré správy věcí veřejných, aby důkladně prozkoumala a prozkoumala volební nesrovnalosti, které přinesly dlouho očekávaný důkaz, že bezchybné spiknutí s cílem zničit Ameriku bylo provedeno s mimořádnými prostředky a globální účastí. Američané a volení představitelé nyní mají důkaz, že volby byly skutečně ukradeny.

To poskytuje mechanismus pro každý stát k okamžitému odvolání svého seznamu voličů nebo k čelení soudním sporům a požádání všech federálních vládních agentur o zablokování veškeré interní komunikace, vybavení a dokumentace z římského velvyslanectví. „Nedělejte si chybu, jedná se o státní převrat, který zastavíme ve jménu spravedlnosti a svobodných a spravedlivých voleb,“ uvedla Maria Strollo Zack, předsedkyně Národů v akci.

Institut pro řádnou správu věcí veřejných vydal následující prohlášení:
Naším posláním je poskytnout úplnou pravdu, odhalit pachatele tohoto strašlivého zločinu a zajistit, aby byla každá zúčastněná osoba, bez ohledu na postavení, stíhána v plném rozsahu zákona. Národy v akci a Institut pro dobrou správu věcí veřejných kladou na volené úředníky následující požadavky:

Sesadit úředníky ministerstva zahraničí počínaje zaměstnanci Říma, včetně Stefana Serafiniho
Okamžitě zbavte Leonardo SpA všech smluv a zabavte majetek
Všichni členové Kongresu musí vystupovat proti tomuto cizímu a domácímu zasahování nebo musí čelit odvolání a podezření z účasti
Uplatnit nejpřísnější tresty pro účastníky, kteří měli znalosti nebo se účastnili a odmítli pomoci při vyšetřování

Maria Strollo Zack, zakladatelka organizace Nations In Action, dodala:

„Státy musí stíhat všechny nezákonné hlasovací činnosti a poskytnout okamžitá legislativní opatření. V amerických volbách může existovat pouze nulová tolerance vůči trestnému činu. Toto mezinárodní spiknutí se musí setkat s rychlou akcí prezidenta a musí být plně podporováno volenými úředníky v zájmu ochrany integrity hlasování a prosperity našeho velkého národa. “

Zdroj: noqreport.com

loading...