Máme toho dost! Ve světě propukají mohutné vzpoury a povstání, policisté prchají před rozzuřenými davy v Kanadě i ve Stuttgartu…

single-image

Situace s nekonečnými a likvidačními lockdowny, které přivádí k bankrotu malé a střední podnikatele a živnostníky, zatímco mamutí nadnárodní korporace bobtnají a bohatnou, začíná eskalovat. Celé Německo o víkendu zažilo mohutné demonstrace, stejně tak Holandsko, Francie, Belgie a rovněž Kanada, kde v Montrealu vyrazilo do ulic na protest proti lockdownu přes 100 000 lidí a policie z bezpečnostních důvodů stáhla pořádkové síly z ulic v obavách z útoku demonstrantů proti policistům. (Foto: Rumble)

Tyto obavy se naplnily v německém Stuttgartu o víkendu, kde rozzuřený dav prorazil a rozmetal policejní kordony, které se marně snažily zablokovat nepovolenou demonstraci, do ulic Stuttgartu vyšlo podle odhadů 70 až 120 000 lidí. V drtivé většině případů jsou demonstranti živnostníci a rodinní příslušníci malých a středních podnikatelů, kteří již rok žijí v likvidačním režimu a trpělivost je u konce. Němci dokonce skandují, že raději zemřou na Covid než hlady, čímž je myšleno to, že lockdowny přivedly rodinné rozpočty na pokraj existenční likvidace.

VIDEO: Protesty ve světě proti lockdownům

Zatímco malí a střední podnikatelé musí mít zavřeno, velké nadnárodní supermarkety mají otevřeno non-stop a totéž platí o online obchodech jako je Amazon, který prodává v době lockdownu všechno, od oblečení až po zahradní potřeby, zatímco kamenné obchody musí být už skoro rok zavřené, s výjimkou několika krátkých přestávek. Lockdowny slouží jako genocida na malé a střední podnikatele, protože až lockdowny skončí, nikdo už neotevře, nadnárodní řetězce a online korporátní giganti se tak zbaví obtížného hmyzu a konkurence.

Politici jdou těmto korporacím na ruku, dokonce se proslýchá, že mají za to zaplaceno na tajných účtech ve Švýcarsku, němečtí, čeští, polští, slovenští a mnozí další politici. Až skončí v politice po covidové krizi, budou nadosmrti zabezpečeni, bude jim jedno, že v politice si už neškrtnou, finančně budou zahojeni. Žádný politik by zadarmo politickou sebevraždu nepáchal těmito lockdowny, na to můžete vzít doslova jed.

Zavřené okresy na Velikonoce a armáda hlídající lesní i polní cesty, aby lidé nemohli fixlovat a obcházet uzávěry

Lidi je možné udržet na uzdě pod nějakou záminkou jen tak dlouho, dokud je na nákupní frontě klid. Jakmile ale lockdowny začnou likvidovat rodinné rozpočty, jakmile se kvůli tomu začnou rozpadat rodiny, jakmile se kvůli rozpadlým rodinám začnou střílet podnikatelé před budovou ministerstva zdravotnictví, tak začíná jít do tuhého. Česká vláda balancuje na nebezpečné hraně vypuknutí masových protestů, a to již na přelomu Velikonoc.

Do redakce jsme dnes dostali výbušnou informaci, že Babišova vláda zvažuje i na Velikonoce udržet v ČR lockdown a dokonce posílit uzávěry na hranicích okresů před svátky, aby lidé nemohli navštěvovat příbuzné z okresu do okresu různými triky jako jsou objížďky po polních a lesních cestách atd. Pokud dojde k zablokování velikonočních návštěv a rovněž i velikonočních bohoslužeb, vláda podle všeho ztratí zbytek důvěry lidu a bude na řadě demise vlády a nastolení úřednické vlády, se kterou podle naších informací již prezident Miloš Zeman počítá.

Přestože Velikonoce budou v lockdownu znamenat konec tolerance Babišově vládě ze strany voličů, skutečný zlom, podle našeho názoru, přijde až s počátkem dovolených, které zřejmě kvůli zastavení očkování nebudou, protože Čechy nikdo v Evropě do své země bez očkování nepustí. Lidé začnou řvát a hledat viníka, že nejsou očkováni, a viníkem bude vláda Andreje Babiše, na kterého se snese hromobití zhruba koncem června, resp. počátkem července, zhruba tak je to podle našich informací naplánované. Česká vláda může začít vybírat modely pancéřovaných aut podobně, jako už si pořídil Igor Matovič na Slovensku.

Jakmile Češi počátkem léta zjistí, že kvůli tomu, že nejsou ještě pořád očkovaní, nemohou do Chorvatska, spustí se peklo a Andrej Babiš bude asi muset prchnout letadlem do Dubaje. Situace využijí Piráti k posílení drtivého vítězství v podzimních volbách, kde by jinak získali jen zhruba 15% a STAN by nedosáhl ani na 5%, podle posledních informací, které jsme dostali do redakce.

Průzkum [1] agentury KANTAR neberte na zřetel, ten průzkum není podložen ničím jiným, než je přání České televize a připomíná neblaze křivé průzkumy CNN před prezidentskými volbami v USA. Ovšem pokud Babiš uzavře okresy v květnu a lidé nebudou moci na chaty a chalupy, tak tomu průzkumu možná tolik k pravdě chybět nebude. A pokud jde o očkování, to se v ČR opět významně zpomalí.

Již 13 zemí v Evropě zastavilo očkování vakcínou AstraZeneca, ta podle názoru lékaře způsobuje srážení krve v důsledku toxické reakce na sulfát hliníku

Evropská unie řeší vakcinační skandál s vakcínou firmy AstraZeneca, protože už 13 evropských zemí přerušilo očkování touto vakcínou z důvodu tvorby krevních sraženin [2]. Krev se v těle poškozené osoby začne doslova vařit a koagulovat, vznikají velké hrudky sražené krve, které cestují tepnami do mozku a do srdce, a podle toho buď nastane u člověka mozková mrtvice, anebo srdeční infarkt. Podle informací se krevní sraženiny objevují v důsledku dosud neznáme anafylaktické reakce, kdy dochází ke shlukování krevních destiček v cévách a tepnách.

U starších lidí dochází vlivem krevního tlaku k protrhnutí cév a člověk vykrvácí dovnitř vlastního těla formou tzv. vnitřního krvácení. U mladších lidí dojde naopak k protlačení sraženiny cévou až do takové úrovně, kdy se céva ucpe, zastaví se krevní oběh a člověk zkolabuje a zemře na obyčejnou hypoxii orgánů, ať už je to srdce, mozek, anebo něco jiného.

Německo, Dánsko, Norsko, Island, Bulharsko, Rumunsko, Nizozemsko, Rakousko, Itálie, Estonsko, Litva, Lotyšsko a Lucembursko se rozhodly přerušit očkování vakcínou AstraZeneca, a to právě z bezpečnostních důvodů, protože není dosud jasné, z jakého důvodu dochází ke srážení krve u konkrétních osob. Velice žhavým kandidátem a podezřelým č. 1 je sulfát hliníku jako pomocná látka vakcíny AstraZeneca, což je známá sloučenina vyvolávající anafylaktické reakce u osob náchylných na alergie. Sulfát hliníku se přidává do vakcín pro posílení imunitní odezvy, ale v tom je právě ten problém, protože některé lidské organismy namísto posílení imunitní reakce provedou frontální útok na sloučeniny nikoliv v režimu imunitní blokace, ale v režimu intoxikačního poplachu.

Vakcína může zabíjet staré i mladé lidi, pokud mají nízkou hranici na intoleranci vůči sloučeninám sulfátů ve vakcíně

V tomto režimu se místo makrofágů aktivují krevní destičky a začnou sulfát hliníku prudce v krevním řečišti obalovat jako sněhuláka a vyvolávat koagulaci, protože organismus sloučeninu vyhodnotil chybně jako prudký jed, se kterým si imunitní systém nemůže poradit, protože nejde o bakteriální, ani o virovou hrozbu, nýbrž o toxickou. A zbytek si již dovedete představit, popsal nám celou situaci náš kolega, lékař. AstraZeneca podle něj chtěla zvýšit účinnost své vakcíny a použitím sulfátu hliníku v poněkud vyšší míře vystavila osoby náchylně na alergickou reakci na sulfát-hliník hrozbě a dokonce ohrožení života.

Alergii na sulfát-hliník, případně na deriváty jako jsou fosfát-hliník a potassium-hliník lze zjistit jen krevním rozborem v laboratoři, protože jak nás lékař upozornil, v případě reakcí na sulfidy a příbuzné látky se toxická odpověď organismu projevuje výhradně volumetricky, tedy na základě vyhodnocení objemu látky v těle. Pokud je v těle pod-kritické množství jedu, tělo nespustí poplach a nic se neděje.

Při překročení meze však nastává toxický šok a dochází k prudké koagulaci v krvi. A právě problémem je nalezení této hranice, u každého člověka je totiž jinde, někdo v pohodě snese vysoké dávky sulfátů hliníku, jiný člověk zkolabuje už při pouhém zanedbatelném množství v krvi. Toxická reakce se neomezuje na věk, může postihnout starého i velmi mladého, klidně i nezletilého člověka, i když u velmi mladých lidí jsou toxické reakce na sulfáty a s nimi svázané sloučeniny velmi vzácné.

Už 13 zemí EU zastavilo očkování tímto typem, ale česká vláda chce vakcínou AstraZeneca očkovat rovnou všechny české učitele! To nevymyslíš!

O to více překvapí, že česká vláda chce vakcínou AstraZeneca očkovat právě české učitele, jak uvedl v únoru server Novinky [3]. Tohle není normální, to prostě nevymyslíš! Opravdu začínáme podezřívat českou vládu buď z nebetyčného diletantismu a hazardování se zdravím občanů, anebo je v tom tak obrovská korupce podnícená ze strany Big Pharma do kapes a na účty českých politiků ve Švýcarsku, že jim to prostě stojí za to vystavovat české občany riziku experimentálních vakcín, které vaří krev v tělech osob s alergií na sulfát-hliník. Proč česká vláda neukončí lockdown, neotevře ekonomiku, školy a podniky, a proč nechrání jenom staré lidi v domovech důchodců? Proč nutí lidi k tomu, aby si nechali do těla napouštět koktejly, které je mohou zabít nebo zmrzačit?

Tohle je teror, který si nedovolil ani Joseph Mengele v Osvětimi. Mengele si totiž dovolil provádět pokusy jen na vězních, ale nikdy by mu to nedovolili na německém obyvatelstvu. Jak je možné, že se česká vláda, a zdaleka nejen ona, chová k lidu jako k pokusné armádě nevolníků, kteří nebudou moci chodit do kin, divadel a restauraci, pokud se nenechají očkovat nebo pravidelně testovat? Kolik museli dostat zaplaceno od Big Pharma za tento teror na vlastním obyvatelstvu? Anebo to dělají grátis a z přesvědčení? Pro vyšší dobro? Židé pro takové drzé a arogantní chování mají trefný výraz: Chutzpah!

Máme toho dost, bouchli do stolu chasidští Židé v Izraeli a zažalovali vlastní vládu u soudu v Haagu

Chasidští Židé proto zažalovali [4] svůj stát Izrael a jeho vládu u mezinárodního soudu v Haagu za potlačování lidských práv, útisk, útlak a porušení Norimberského kodexu, a to v důsledku toho, že izraelská vláda omezuje výkon občanských práv a svobod tzv. Zeleným pasem, který dostávají očkovaní Izraelci. Bez pasu mají Izraelci omezena lidská a občanská práva, především práva svobodného pohybu. Rozsudek bude velice důležitý, protože přinese precedens a jasně stanoví, kde je ta hranice, kterou už vlády nesmí překročit. Lidé už mají lockdownů dost, ale nenechají se zabít vakcínou.

Raději lidé zemřou na ten Covid-19, než aby umřeli hlady. Pro mnoho lidí a rodin je situace kritická, což potvrdila páteční tragédie v Praze, kde se zastřelil muž před ministerstvem zdravotnictví. Okolo případu je hradba mlčení, do redakce se nám pouze dostala neověřená informace, že šlo o podnikatele v problémech jak s firmou, tak i v rodinném kruhu, a obojí v důsledku lockdownů a koronavirové krize. Česká vláda spoléhá, že hnutí “Máme toho dost” do ČR nedorazí. No, počkejte si na Velikonoce a hlavně na počátek letní sezóny, až lidé nebudou moci kvůli uzavřeným okresům ani na chaty a chalupy. Vláda páchá sebevraždu v přímém přenosu a totální porážku v podzimních volbách.

Zdroj: 1

loading...