Letuška předvedla v letadle provaz a ohromila uživatele internetu

single-image

Uživatelé internetu byli fascinováni snímkem letušky, která předvedla provaz mezi sedadly letadla. Fotka se objevila na instagramovém účtu flight__love. (Foto: Instagram)

Letuška Alyssa Koraag je na fotce v uniformě letecké společnosti Transavia: má modré minišaty a šátek kolem krku, na sobě má také roušku. Mladá žena udělala provaz tak, že byla ve vzduchu v uličce mezi sedadly.

Uživatelé Instagramu tento její počin pochválili a přirovnali ji k baletce. Někteří napsali, že vypadá jako „modelka a gymnastka“ současně.

„Nádherná žena s krásnýma nohama,“ napsal uživatel s.dunkley262.

„Obsluhuje obě řady současně,“ vtipkoval uživatel rainbowocean20.

„Přál bych si, abych mohl být v tom letadle,“ píše marcpaoloalleaume.

Zároveň ale někteří uživatelé takovou „odvážnou“ pózu letušky v krátkých šatech odsoudili.

„Nevím, jestli je to letuška nebo zaměstnanec cirkusu,“ poznamenal uminuomar.

Dříve už jsme informovali o fotce letušky v podivné póze na instagramovém účtu cabin_crew_beauties.

Na fotce visí dívka hlavou dolů v obchodní třídě, rukama se drží okraje skříňky na příruční zavazadla, nahé nohy má natažené dopředu ke kameře. Má na sobě tmavomodrou uniformu letecké společnosti, kratičkou sukni s knoflíky a véčkovým výstřihem.

Sledující hned zhodnotili adekvátnost jejího počínání. „Myslel jsem, že se člověk diví, když vychovává chlapce, ale ne, diví se, když vychovává stevardku,“ zažertoval jeden uživatel. „Nu což, počkáme, až se objeví fotka jejího pádu,“ ironicky poznamenal další komentátor. „Podle mne je to prostě blbost,“ vyslovil se třetí.

Nicméně byli mnozí nadšeni nápadem letušky. „Jsi úžasná, v mých útrobách se také všechno obrátilo, když jsem tě viděl!“ „Jsi tak krásná. Kdybych letěl tímto letem, volal bych na tebe každých pět minut.“ „Nádherná póza! Ano, máš moc pěkné nohy,“ napsali sledující.

Americká letuška Brianna Burnettová se dříve také podělila na Instagramu o zajímavou fotku, která překvapila její sledující. Na fotce je letuška zavěšená na zavazadlové skříňce hlavou dolů.

Sledující Burnettové zanechali spoustu nadšených komentářů: „Je to prostě nádhera,“ „Lákavé nožky,“ „Smím obsadit toto místo?“ „Miluji tě,“ „Tvé nohy vypadají skvěle.“

Zdroj: 1

loading...