Kraken byl vypuštěn. Toto naplánoval Trump. Čeká nás nevídaný tobogán událostí…

single-image

BOMBA: Volby do roku 2020 proběhly za Trumpem vyhlášeného „národního nouzového stavu“, který nastražil past na den voleb na „neoprávněný přístup k volbám a volební infrastruktuře“ (Foto:

Tento nouzový stav vyhlásil prezident Trump již 12.9.2018, když podepsal výkonný příkaz, kterém se příliš nemluví, s názvem „Výkonný příkaz k uložení určitých sankcí v případě cizího zasahování do voleb ve Spojených státech.“

Tento stav nouze trvá dodnes a volby roku 2020 proběhly za tohoto výjimečného stavu, což je zásadní bod pro pochopení toho, co přijde dál. …
V rámci příkazu prezident uvádí, že je známo, že lidé a organizace umístěné částečně mimo USA mohou „zasahovat do veřejné důvěry ve volby ve Spojených státech nebo podkopávat jejich důvěru, mimo jiné prostřednictvím neoprávněného přístupu k volbám a volební infrastruktuře nebo skryté šíření propagandy a dezinformací. “

Pokud začínáte vidět, jak to souvisí se CNN, New York Times, Washington Post a MSNBC, nejste sami. Všechny tyto organizace, jak brzy uvidíte, byly dopadeny pod touto nouzovou deklarací o „cizím zasahování“ do amerických voleb s pomocí korporací spolupůsobících na americké půdě.

Příkaz dále uvádí, že tento cizí zásah do amerických voleb „představuje neobvyklou a mimořádnou hrozbu pro národní bezpečnost a zahraniční politiku Spojených států.“

Dominion Voting Systems je kanadská společnost. A Scytl (další široce užívaný systém) je provozován zbankrotovanou společností ze Španělska. Oba představují „cizí zásah“ do voleb v USA… s daty směrovanými přes servery v Německu.

Stejně jako volební systémy Dominion, má Scytl dlouhou historii volebních podvodů v různých zemích, včetně vkládání zadních vrátek do svého volebního softwaru. Tato záležitost přiměla odborníky tázat se, proč byla citlivá práce počítání hlasů outsourcována na zahraniční společnost? Jak mohla zkrachovalá španělská společnost počítat americké hlasy ve Španělsku?
Kvůli tak rozsáhlému podvodu se předseda americké federální volební komise Trey Trainor domnívá, že americké prezidentské volby roku 2020 jsou nelegitimní.

Tento výkonný příkaz se konkrétně zaměřuje na jakoukoliv mediální organizaci, která pomáhala v kamufláži nebo pomáhala cizím zásahům do voleb v USA.

A konečně příkaz popisuje, co to znamená pojmem „cizí vměšování“. …

„Jakékoli skryté, podvodné, klamavé nebo nezákonné akce nebo pokusy zahraniční vlády nebo jakékoli osoby jednající jako zástupce zahraniční vlády nebo jejím jménem, prováděné za účelem nebo s následkem nebo ovlivněním, podkopání důvěry v, nebo POZMĚŇOVÁNÍ VÝSLEDKU NEBO OZNAMOVANÉHO VÝSLEDKU VOLEB, nebo narušení důvěry veřejnosti ve volební procesy nebo instituce.“

To je přesně to, co Big Tech a lživá fake news média udělala s Amerikou. Jde jen o zločin, je to zrada … a spadlo to přímo do pasti národní nouze, kterou Trump veřejně vyhlásil v roce 2018, což nyní znamená, že všechny tyto korporace a organizace mohou mít majetek zabavený doslova přes noc.

Podle videorozhovoru s rep. Louisem Gohmertem (R-TX), který byl vysílán již dříve, provedla americká armáda razii na serverové farmě nyní zkrachovalé společnosti Scytl ve španělské Barceloně.

(podrobnosti a video v článku)

Nyní také máme potvrzení z dokumentů WikiLeaks, že CIA použila datové centrum ve Frankfurtu jako vzdálenou hackerskou základnu k manipulování amerických voleb.

Úniky údajně odhalily, že přísně tajná jednotka CIA použila německé město Frankfurt nad Mohanem jako výchozí bod pro četné hackerské útoky na Evropu, Čínu a Střední východ.

Německý deník „Süddeutsche Zeitung“ uvedl, že v budova je známá jako domov pro rozsáhlé sítě zpravodajského personálu včetně agentů CIA, špionů NSA, personálu vojenské tajné služby, zaměstnanců ministerstva pro vnitřní bezpečnost a zaměstnanců tajné služby.

(více podrobností v článku)

Také nám bylo řečeno, že součástí manipulace voleb CIA ve volbách v reálném čase byla data přesouvána na servery umístěné v Německu a možná v Srbsku. Do těchto voleb jsou tedy zapojeny nejméně tři nebo čtyři cizí země, a to nezahrnuje ani Čínu a Venezuelu, které obě hrály jiné role v řízení vlivných operací, aby zmanipulovaly výsledek voleb ve prospěch Bidena. (hovoří se také o financování Dominionu bohatými socialisty z Venezuely)

Trumpův tým je nyní v procesu shromažďování nezvratných důkazů o kriminální koluzi za účelem provádění volebních zásahů.

Prezident donald Trump bude jediným tahem moci:

– Zadržet a zmocnit se majetku všech předních demokratů a zrádců z Deep State, kteří se pokusili ukrást volby roku 2020.

– Zmocnit se všech korporací Big Tech a levicové mediální propagandy, které se podílely na spiknutí. To může zahrnovat zabavení jejich doménových jmen, jako je Twitter.com, YouTube.com, Facebook.com atd.

– Porazit navždy Výbor demokratické strany odhalením drtivých důkazů o rozsáhlých volebních podvodech, které také vyústí v celonárodní výzvu k vytvoření systému identifikace voličů pro všechny budoucí volby.

– Upevnit své vlastní postavení prezidenta USA jako skvělé vůdčí osobnosti na druhé funkční období (a troufáme si říci možná i na třetí).

Nikdy se nevsázejte s Donaldem.

NA PŘEPOČÍTÁVÁNÍ již nezáleží; certifikace hlasů je nyní irelevantní.

Důležité je, že tato obrovská mezipaměť důkazů o podvodech s hlasováním bude více než dostačující k tomu, aby prezident Trump tyto důkazy předložil americkému lidu a poté vyhlásil pokus o nezákonnou vzpouru proti Spojeným státům americkým, zatímco nasadí U.S.Marshals (elitní jednotka operující pod ministerstvem spravedlnosti) nebo vojenskou policii k zatčení zrádných aktérů ve Spojených státech, kteří se pokusili provést tento komplikovaný trestný podvod. Není divu, že se John Brennan svíjí pokaždé, když se objeví v živém televizním vysílání. Jakmile se trumpův plán plně aktivuje, budou lidé jako Brennan potřebovat doživotní zásobu Pampersek.

Jakmile budou shromážděny a předloženy všechny důkazy, Prezident Trump bude pouze muset prohlásit celé volby za neplatné jako artefakt neúspěšného pokusu o zahraniční převrat proti USA, kterému napomohli zrádní operátoři uvnitř Demokratické strany a určitá temná zákoutí zpravodajských komunit (CIA, FBI atd.).

CodeMonkeyZ (Ron), správce webu 8kun, na němž uveřejňuje zprávy Q, hovořil na televizi OANN o nedostatečném zabezpečení hlasovacích automatů.

https://twitter.com/M2Madness/status/1327748224665444354

CodeMonkeyZ rezignoval z funkce administrátora 8kun v den voleb.

Z operace americké armády ve Frankfurtu na SCYTL (systém sčítání hlasů) přináší první výsledky. Syrová data na serveru zabaveném americkou armádou ukazují, že Prezident trump zvítězil obrovským náskokem 410:128?!!

Zdroj: 1

loading...