Konspirace, nebo je připravena ohromná akce? Akce, kterou málokdo čeká…

single-image

Zprávy se řítí na veškeré lidstvo ze všech stran. Problematické je vyhledat ty správné. Světová populace je ve velkém boji, nejen se zkreslenými informacemi z FAKE MSM, ale také ve vztazích k lidem a hlavně rodině. (Neříkám, že v každé rodině.) Lidem padají masky. (Foto: Flickr)

Vlády států odhodily také masky. Přešly do otevřeného boje. Před dvěma či třema roky by nikdo nevěřil, co se bude odehrávat v prvních měsících roku 2Q21. Pojďme se podívat na nejdůležitější data, která jsem dostal částečně od toma a zbytek dohledal. (Nechává tímto všechny čtenáře pozdravovat a vzkazuje, že se brzy vrátí.) Pro SPRÁVNÉ POCHOPENÍ celé události, která je těsně před námi, je nutné datovat některé skutečnosti, lidstvu zatím záměrně tajené. Buďte ale klidní, WWG1 WGA.

Je připravena ohromná akce. Akce, kterou málokdo čeká.

Začneme v nejbolestnější části boje WWIII, která kolem nás zuří a většina obyvatel „hotelu země“ nevidí, nebo pro pohodlnost vidět nechce. Jsou to zprávy z Číny.

Dle Prezidenta trumpa byl úspěšně zlomen vaz DSC (deep state cabal, hlubokému státu). Tunely se ještě dočišťují. Ale Čína vystrčila už neskrytě rohy. Růžky to byly v minulosti. Zbytek umístěného DSC pod ČÍnou požaduje nepředstavitelné.

Čína naznačila WHO, že chce ovládnout veškerý globální systém covid pasu.

Komunistická Čina žádá světovou zdravotnickou organizaci WHO, aby ji umožnila zařídit globální systém sledování pomocí „očkovacího pasu.“ Autoritářský systém, tažen DSC, tvrdí, že by ho mohl po souhlasu WHO zavést do týdne po celém světě. Možná nyní chápete, proč špionážní systém HUAWEI, který měli zájem zavést ve všech končinách naší planety.

Omezení kvůli zmíněnému systému by z bytosti učinila, stručně řečeno – totální otroky. A to navždy!

Článek si můžete přečíst zde: qactus.fr/2021/03/17

COVID-19 byl jenom začátkem. Komunistická Čína (pod taktovkou DS) připravuje ve své „kuchyni“ nové smrtící viry.

Američané jako národ měli být vyhlazeni za peníze amerických daňových poplatníků. Za tímto účelem připravili a připravují v Číně nové smrtící viry a „viry,“ které by vyhladily celé národy. Zbytek by byl nelítostně kolonizován. Do celého projektu je zapojen také Dr. Fauci a celá sebranka počínaje De`BILLEM GATESEM přes SOROSE, až po známé magnáty farmako-mafie.

Podotýkám, že je úplně jedno, jestli by to byly viry, nebo systémy 5G ovládaný přes satelity. A to celosvětově. Větu rozeberu ještě na konci článku s dalším vysvětlením boje nad našimi hlavami. Zapadá do systému.

Článek ke zmíněnému tématu si můžete přečíst zde: qactus.fr/2021/03/17/q-scoop-le-covid-19

Proto bylo rozhodnuto Aliancí o následném kroku. Dosti tvrdém kroku. Sami pochopíte, že jiným způsobem to nepůjde. Smutné, ale nutné.

Dle našich dat se poslední zbytky DSC nacházejí právě pod přehradou Tři soutěsky v Číně. Je zde umístěn také veškerý výpočetní systém pro Bitcoin. Neuvěřitelné množství tunelů a laboratoří. Byla to jedna z největších výroben adrenochromu. Města s dětskými otroky z celého světa chovanými na orgány byla vyčištěna. Většina dětí byla zachráněna. Po toku řeky od soutěsky až do WUHANU se nachází vchody do podzemí DSC, laboratoří a vysokorychlostních tunelů.

Přehradní zeď má být zničena DEW (direct energy weapon) zbraní a voda v giga tunách zavalí velkou část Číny rychlostí 100 až 200 km/h. Počítají s obětmi 500 miliónů lidí. Ve Wuhanu má mít voda výšku až 10 metrů. Shanghai bude mít asi metrovou výšku vody po celém městě, a to až 3 měsíce. Před příchodem záplavové vlny budou speciální elektromagnetickou zbraní zničeny veškeré vchody do podzemí a záplavová vlna zatopí celé systémy tunelů.

Aby nebyl možný zpětný útok jako odveta ze strany zbytků DSC, budou bezprostředně před útokem vypnuty (některé zdroje říkají zničeny, odstřeleny EMP nad našimi hlavami na orbitu) veškeré satelitní přenosy a zároveň ve stejný moment zapojen nový systém Aliance, který převezme nouzové vysílání a zároveň nový necenzurovaný internetový přenos po celém světě. Odpojením či zničením satelitů má být zabráněno ovládnutí systému 5G jakékoliv společnosti. Jsou instalovány všude ve městech. Jejich zneužití se nabízí jako „elegantní odplata.“

Aliance se rozhodla k tomuto kroku z následujícího důvodu. Z důvodu vyhrocené situace kolem zločinného očkování a testování (rozuměj nosního očkování) po celém světě. Neustálému přitvrzování izolace a omezování celé populace. Kdy se celá akce uskuteční, záleží pouze na Alianci. Snad jsme toho neřekli moc….

Rovněž se vyjádřil Prezident putin v jednom rozhovoru o lidech, kteří zemřeli v Rusku. Řekl: „Nebyli napadeni COVID-19, ale byla na ně použita zbraň 5G.“ Dokázaly to pitvy. Proto byl během jednoho dne zrušen veškerý neexistující COVID v Rusku.

Stejné vyjádření o útoku 5G na lidi v Japonsku přednesl lékař po pitvách lidí, kteří měli údajně zemřít na COVID-19.

Kanadský lékař také potvrdil teorii a praxi 5G zbraně a vyvracel existenci jakéhokoliv viru či jiného patogenu.

Aliance podniká nyní kroky ve všech zemích, pravděpodobně také v celé EU. Zatýká veškeré zločince podporující očkování, včetně toho nuceného nosního.

Prosím vydržte, a pozorujte dění ve světě.

Zdroj: 1

loading...