Jak Putin ztrapnil presstituta CNN při vystoupení na Global TV. To bude rozdýchávat dlouho

single-image

Putin ztrapnil presstituta CNN. Vladimir Putin v diskusním panelu na Petrohradském ekonomickém fóru (SPIEF 2016), kterého se účastnili např. prezident Evropské komise Jean-Claude Juncker, italský premiér Matteo Renzi nebo prezident Kazachstánu Ursultan Nazarbayev, řekl divákům veřejné tajemství, které se v sídle NATO v Bruselu úzkostlivě tají, ale jinak každý ví, o co jde.

Podle Vladimira Putina byla krize na Ukrajině vyvolána ve snaze ospravedlnit existenci NATO a nalézt nového externího nepřítele. Rozvrácení Ukrajiny přišlo na objednávku USA a jejich vlastních zájmů. O to smutnější je fakt, že Česká republika se podílí na rozvracení Evropy svým vlastním generálem, který je druhou největší hlavou v systému velení NATO. Dnem i nocí pracují generálové v NATO nad vojenskými plány, jak zatáhnout NATO do války s Ruskem, ale jenom tak, aby nelétaly rakety. Vedení „toaletní války“ má totiž zajistit navyšování zbrojních rozpočtů a nepřetržité budování obrazu nepřítele, podobně jako za Protektorátu Čechy a Morava, kdy nacistická propaganda vykreslovala Rusko jako zemi, kde se v neděli jedí děti.

Ruský prezident se vyjádřil i o Donaldu Trumpovi, jehož ocenil za výrok, že chce s Ruskem po svém zvolení obnovit plnohodnotné vztahy. Ve věci sankcí proti Rusku Putin uvedl, že škodí hlavně v Evropě, a ta jako vazal s tím souhlasí, protože Američtí páníčkové jí to tak říkají. Současná unesená politika EU vychází z modelu vydírání vrcholných evropských politiků americkými tajnými službami, které za dlouhá léta nasbíraly tisíce odposlechů, emailů a úspěšně tak vydírají většinu evropských politiků, kteří potom dovádějí své země k sebevraždám, jak to vidíme právě na případu německé kancléřky Angely Merkel.

A ono to není tak těžké. Když si vzpomeneme, jak snadné bylo dostat se do emailu českého premiéra, tak nikdo se už nemůže divit tomu, že Američané vytahují na politiky jednotlivých zemí kompromitující materiály a tito politici potom skáčou, jak Američané pískají. Každá americká ambasáda vede svodky na všechny vládní, opoziční i významné mimoparlamentní politiky. Zvláště závažné jsou odposlechy mobilních sítí, ke kterým mají Američané technické prostředky a následně sbírají o vybraných osobách informace vytěžené z hovorů. Bránit se tomu dá jenom proprietárním šifrováním hovorů, ale kolik politiků dnes šifruje? Když si český premiér přeposílá vládní poštu na freemail u Seznamu, nebo když Hillary Clinton si přeposílala poštu na Yahoo, tak potom je jasné, že sběr informací o politicích musí být pro tajné služby opravdu hračka.

Putinova reakcec na otázku reportéra BBC též stojí za to:

 

loading...