Dr. Barlett – Vidíme více komplikací po očkování – svědectví v texaském senátu

single-image

Dr. Barlett vystoupil v texaském senátu a sdílí svoje zkušenosti s léčením covid pacientů a kolik z nich přichází s komplikacemi po očkování. (Foto: Rumble)

Přepis:

Senátor Hall: Další otázku kterou mám, je… Zdá se, že plošně zaváděná opatření jsou bez ohledu na posouzení osobního stavu a míry rizika, tj. jestli měli Covid-19 nebo ne. Vidíte problém v tom, že se očkují lidé, kteří prodělali covid, nebo ti, kteří nejsou v ohrožení?

Dr. Barlett: Víte, to je výborná otázka. Při práci na pohotovosti teď vidím přicházet více lidí, kteří mají více komplikaci kvůli očkování, mají potíže s dýcháním po dobu dvou týdnů od doby, kdy byli očkováni dva týdny předtím, mají dočasné neurologické potíže, kdy jejich nohy vypověděli službu, a upadli přímo na obličej, mají závratě a je jim špatně, cítí se jako kdyby měli omdlít, takže vidím více, v tomto okamžiku více komplikací z očkování, 18 letý kluk bez zdravotních problémů, přišel po 4 dnech s příznaky onemocnění, nebo muž, co dva týdny nemůže pořádně dýchat nebo žena, která upadla rovně na obličej, vidím tedy případy negativních účinků očkování, které jsou hlášeny, jinak v tomto roce posledních 48 hodin, žádný případ koronaviru. Jsme teď v jiném stavu. A chci zmínit, že jsem poskytoval rady státu, guvernér Rick Perry mě požádal, abych poradil ohledně texaského krizového štábu, aby všichni Texasané dostali kvalitní péči.

A v důsledku mé sedmileté služby komisař texaské HHS mi udělil ocenění za moji pomoc. Už předtím jsem byl žádán o radu a byla odůvodněná. Naštěstí… univerzita Oxford prokázala, že máme efektivní terapie.

Zdroj: 1

loading...