Donald Trump zmizel a projev z Bílého domu o předání moci je podvrh a Deep Fake počítačová animace, důkazy jsou zdrcující… David Rothschild řve, aby byl schválen impeachment Trumpa!

single-image

Ve Spojených státech dramaticky eskaluje situace poté, do údajný Donald Trump v Bílém domě vystoupil s projevem a vyzval k národnímu sjednocení a oznámil pokojné předání moci. Situace neeskaluje kvůli tomu, co řekl, ale kdo to řekl. Američané si okamžitě na svobodných sociálních sítích začali klepat na čelo, protože si všimli, že Donald Trump záhadně omládl za pouhých 24 hodin o nějakých 20 let, zmizely mu nejen vrásky, ale změnil se mu tvar lebky a čela, změnil se účes, došlo i lehké změně a změknutí hlasu. (Foto: Youtube)

Naše redakce pro vás připravila důkazní video, ve kterém můžete spatřit porovnání obličejů Donalda Trumpa 12. března 2020 a 6. ledna 2021 s obličejem z Bílého domu ze dne 7. ledna 2021, kde oznámil pokojné předání moci a odsoudil události v Kapitolu ze dne 6. ledna 2021. Američané na síti Parler, což je nástupce a svobodná platforma sítě Facebook, který končí v propadliští dějin a lidé v počtech milionů hromadně odstraňují ze svých mobilních telefonů instalace Facebooku, se mezi sebou informují o aktuálních podrobnostech a poslední informace jsou opravdu zásadní.

Poslední okamžik, kdy skutečný Donald Trump byl spatřen, bylo na zahradě Bílého domu, když natočil své poslední a skutečné video, kde zopakoval, že volby byly ukradeny, že volby drtivě vyhrál, ale že je potřeba zachovat pořádek, neútočit na policisty, a že je třeba, aby lidé šli v míru domů. To bylo poslední Trumpovo video, které po hodině Twitter smazal z Trumpova účtu, ale video je dosud k dispozici v moha kopiích.

Díky tomu můžete vidět poslední indikaci a podobu tváře Donalda Trumpa. Je to tzv. referenční podoba, která zachycuje prokazatelnou podobu obličeje Donalda Trumpa s vysokým čelem, s lehce šedivými vlasy a výraznými rysy v obličeji, včetně hlubokého hlasu. Toto poslední video bylo natočeno odpoledne 6. ledna 2021 a je to poslední ověřené Trumpovo video. Všechno poté je už s obrovským otazníkem.

Donald Trump nemohl za 24 hodin omládnout o 20 let, počítačová maska pochází z období Trumpova působení v reality show The Apprentice

Další a oficiálně poslední video bylo natočeno po 27 hodinách od toho předchozího, údajný Donald Trump pronáší v Bílém domě slovo odsuzující události v Kongresu, ale rovněž ujišťuje, že 20. ledna 2021 pokojně proběhne předání moci. Jenže tento Donald Trump je minimálně o 20 let mladší, s úplně jiným tvarem lebky, s jasnými blond vlasy, bez vrásek, s vlasy česanými jako před 20 lety a hovořící o národní jednotě a o tom, že teď se musí všichni uklidnit, že byly vyčerpány všechny právní možnosti na změnu voleb, a že k obnově Ameriky po virové krizi se musí všichni společně sjednotit. Jenže, tento vyumělkovaný Donald Trump není skutečný. Jak už tisíce Američanů poznali, jedná se o projekci z počítače, tzv. Deep Fake. A nyní si musíme vysvětlit, proč je tato technologie zrádná a jaké komplikace s ní přichází.

Obličej Donalda Trumpa z reality show The Apprentice z roku 2004, všimněte si stejné pleti a rysů obličeje jako ve videu z Bílého domu 7. ledna 2021

Technologie Deep Fake využívá systém tzv. neuronové počítačové sítě, která z mnoha obrazových vzorků dané osoby vytvoří matematický model, který dokáže potom pohybovat modelem tváře podle slov, které programátor osobě do obličeje a úst vloží. Deep Fake nelze lidským okem odhalit, protože v každém snímku Deep Fake obrazu je skutečná tvář nositele, program se pouze stará o to, aby do snímku byla vložena podoba tváře a úst při výslovnosti dané hlásky, daného slova atd.

Problém je v tom, že technologie Deep Fake vyžaduje strojové učení a tisíce vzorků obličeje z mnoha úhlů, aby Deep Fake byl věrohodný. A to všechno zabírá dlouhou dobu, několik let. Mezitím ale Donald Trump stárne, získává vrásky a tudíž nelze vytvořit Deep Fake s jeho aktuálním vrásčitým obličejem. Používají k tomu předlohy Trumpových videí z let 2000 až 2010, protože těch záběrů je k dispozici nejvíce z Trumpovy reality show The Apprentice. A právě z těchto let pochází záběry obličeje Donalda Trumpa.

Ve Washingtonu D.C. vyrůstají zátarasy proti těžké technice, Deep State se opevňuje? Proč, když údajný Trump oznámil pokojné předání moci?

Donald Trump je držen podle všeho v domácím anebo ve vojenském vězení, odstavení jeho sociálních účtů není důsledkem, ale naopak příčinou. Kdyby totiž sociální sítě Trumpovy nesuspendovaly sítě, lidé by se divili, proč Trump na nich nic nepíše. Facebook suspendoval Trumpovi jak hlavní FB účet, tak i účet na Instagramu a Twitter jako jediný funguje, ale tam je mrtvo a kromě videa z Bílého domu je tam jeden tweet o tom, že fanoušci Trumpa do budoucna mohou počítat, že boj za lepší Ameriku bude pokračovat, ale to je prostě málo v této situaci, to fanouškům nestačí, kde je vyjádření Trumpa k podrazu Mikea Pence?

Vyhlazené tváře bez vrásek, rok 2004, reality show The Apprentice

Kde je vyjádření Trumpa, jaké kroky chystá jeho právnický tým, protože u Nejvyššího soudu leží stále několik otevřených žalob. Do 20. ledna 2021 je ještě dost času, proč by to Trump odpískal právě teď, když ještě 6. ledna burcoval fanoušky před Bílým domem, že tohle si nenechají líbit, a že nebude dovoleno, aby se s lidmi takto zametalo a kradli se jim hlasy.

Ve Washingtonu se objevily kolony Národní gardy, rostou zátarasy

Jinými slovy, Donald Trump 6. ledna 2021 zmizel a není jasné, kde teď je. Podle posledních informací se objevily v ulicích Washingtonu D.C. kolony Národní gardy, dochází ke stavbě barikád a zátarasů okolo budovy FEDu a ministerstva financí, nejedná se přitom o pěchotní zátarasy a ploty před civilisty, ale betonové zátarasy, železobetonové protitankové kříže, prostě opevnění proti těžké technice. Vypadá to jako příprava na čelení pozemnímu útoku vojska. Američtí reportéři, a to i na mainstreamu, si všimli brutální změny Trumpova vyjadřování v posledním proslovu.

Ještě 24 hodin předtím burcoval demonstranty, že ukradené volby nebudou tolerovány, a pouhý den poté vyzývá k jednotě a míru. To není Trump, to je naprostý nesmysl. Donald Trump jasně prohlásil, že americká Ústava zná jediné datum, které je závazné a něco znamená, a to je 20. ledna 2021, do té doby jsou všechny cesty a prostředky otevřeny k obraně Ústavy. Ani Donald Trump by neměl odvahu 6. ledna burcovat stovky tisíc Američanů k odporu proti zfalšování voleb, a o den později ty samé lidi vyzývat ke smíření s druhou stranou, se stranou zlodějů. Chápete? Takže, co udělal Deep State?

Trumpovi zablokovali sociální sítě, aby nebylo fanouškům podezřelé, že se nehlásí? Z Bílého domu promluvilo o jeho 20 let mladší já…
Skutečný zestárlý obličej Donalda Trumpa, 6. ledna 2021

Nejprve Trumpovi zablokovali sociální sítě, aby jeho miliony fanoušků o tom věděli, že nějaký čas nebude komunikovat, aby jim to nebylo podezřelé, že Trump na sítích nic nepíše. Jakmile sociální sítě byly odstaveny, Donald Trump byl zadržen a odvezen, zatím neznámo kam. Hovoří se o letecké základně v Texasu, existuje více možnosti. Deep State potřeboval čas na zpracování Deep Fake projevu, to není hned, proto se neodehrálo to oznámené Trumpovo televizní vystoupení 6. ledna ve 21 hodin večer, o kterém jsme i my na Aeronetu informovali, protože v té době již Donald Trump nemohl vystupovat, nesměl.

Tvář bez vrásek, úplně jiný účes, blond vlasy, jako zamlada, Bílý dům, 7. ledna 2021

Namísto toho, od útoku na Kongres uběhlo dlouhých 27 hodin, a teprve poté se ozval Donald Trump s projevem z Bílého domu. Poradce Geroge W. Bushe a jeho šéf kampaní Karl Rove o tom prohlásil [1], že je to příliš málo a příliš pozdě, že toto vystoupení s odsouzením násilností mělo být odvysíláno již o den dříve, a to právě večer 6. ledna ve 21 hodin. Pravý Trump by vystoupil podle plánu již 6. ledna večer v televizi. Jenže Deep State potřeboval čas na zpracování deep fake videa s Trumpem, protože ten by v projevu řádil a zdůraznil by, že Kongres selhal v ochraně Ústavy.

Skutečný zestárlý obličej Donalda Trumpa, 6. ledna 2021 na zahradě Bílého domu
Mladý Rothschild vyšiluje na Twitteru jako magor, tlačí na Nancy Pelosi a představitele Deep State, aby okamžitě provedli impeachment Trumpa, jako kdyby se ho báli, co právě chystá

Donald Trump je tak v této chvíli nezvěstný a zůstane nezvěstný do 20. ledna, anebo do chvíle, pokud část americké armády nepřevezme iniciativu a neprovede operaci proti Deep State v hlavním městě. V této chvíli jsou na talíři všechny možnosti, jak už jsem psal včera. Donald Trump může být držen, zatčen, internován na nějaké základně, může ale být mezi svými loajálními vojáky a chystat vojenskou operaci na obranu Ústavy. Deep State nemá čas. Představte si, že David Rothschild na Twitteru udeřil na Nancy Pelosi, že není čas na hry, že je třeba okamžitě Donalda Trumpa odvolat impeachmentem, že to hoří.

Proč by to hořelo, když Donald Trump právě oznámil v Bílém domě pokojné předání moci? Chápete? Je to podvrh, oni mají strach, že Donald Trump na Deep State pošle armádu, protože jako prezident stále disponuje obrovskou mocí. Reakce mladého Rothschilda mi udělala radost, protože to znamená, že nemají zřejmě Donalda Trumpa ve své moci, to by znamenalo, že Donald Trump je u svých loajálních vojáků. A proto se Deep State ve Washingtonu opevňuje. To by potom do sebe zapadalo naprosto dokonale.

Zdroj: 1

loading...