Co dalšího se chystá? Válečné bubny bijí po celém světě a Spojené státy jsou ochromeny vnitřními rozbroji

single-image

Korporace United States of America, po čtyřech měsících vlastního bankrotu, se stále více stává nefunkční a je rozpolcena vnitřním bojem. To způsobilo mocenské vakuum po celém světě a zvyšuje riziko vypuknutí několika regionálních válek. Mezitím jednání mezi Východem a Západem ohledně nahrazení Korporace USA v D.C. něčím funkčnějším, zůstávají pozastavena, protože asijští představitelé předstírají „zdravotní problémy,“ aby se vyhnuli novým rozhovorům. To by mohlo vyústit ve společný americký, indický, japonský a ruský nátlak proti Číně, pokud by zůstala bez dozoru příliš dlouho, varují členové vojenského řádu Černého slunce.

Mezinárodní napětí roste s tím, jak vláda USA nyní stahuje nebo snižuje svou vojenskou přítomnost v Iráku, Afghánistánu, Izraeli, Německu a na dalších místech. Americký prezident Donald Trump to dělá kvůli neúspěšným akcím, izolacionismu a nedostatku finančních prostředků.

Největší dopad amerického chaosu je nadále patrný na Středním východě, kde stažení amerických sil vede k mnohonásobnému pokusu o obnovení Osmanské říše. Turecko nyní vede faktické války o dobytí (opětovné získání?) V Iráku, Sýrii, Libyi a Jemenu.

Turecké vojenské zdroje říkají, že bylo dosaženo dohody s Íránem o rozdělení Středního východu. Írán dostane šíitské části Iráku a Sýrie. Turecko je však zapojeno do boje proti Íránu v Jemenu, přičemž skutečnou výhrou má být kontrola saúdských ropných polí ve většině šiitských provincií hraničících s Jemenem. Turecko tak nyní de facto hledá kontrolu nad Saúdskou Arábií, Egyptem, Libyí a Izraelem.

Tento velký plán lze vidět na zemi. V Iráku Turecko okamžitě reagovalo na ohlášené stažení USA provedením velkého vpádu do Kurdistánu. Cílem je převzít všechny sunnitské části Iráku, tvrdí turecké zdroje.

Turci také svrhli vojenského vůdce Khalifa Haftara v okolí hlavního města Tripolisu v Libyi, a nyní se zaměřují na jeho domácí píseček ve východní Libyi, kde se nachází 70% národních ropných rezerv.

Vzhledem k tomu, že francouzské hospodářství závisí z velké části na libyjské ropě (za kterou zaplatilo fiat eurem), pokusila se francouzská válečná loď minulý týden zastavit turecké plavidlo v dodávce zbraní pro svoji armádu v Libyi. Výsledkem toho bylo, že turecké válečné lodě hrozily francouzské válečné lodi třikrát raketovým útokem, než se Francouzi stáhli. Skutečnost, že dva údajní spojenci NATO téměř začali námořní bitvu, ukazuje jen to, do jaké míry americká absence de facto destabilizuje situaci. Francie požádala o pomoc NATO, ale není jasné, zda má NATO zájem pomoci této zemi pokračovat v krádeži libyjské ropy.

Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov a ministr obrany Sergej Šojgu chtěli vyslat do Turecka delegaci vojenských a bezpečnostních expertů, ale „protože se v této fázi neočekávalo, že by došlo k nějakému pokroku, bylo rozhodnuto odložit návštěvu ruského ministra zahraniční a ministra obrany v Turecku,“ řekl tureckým médiím turecký úředník. Jinými slovy, Turecko volilo válku a předpokládalo, že Rusko ustoupí.

Egypt má potenciál Turecko zastavit. Disponuje 9. největší vojenskou silou na světě, ve srovnání s 11. Tureckou, takže jakákoli bitva mezi těmito zeměmi o kontrolu nad Středním východem by byla největší bitvou od druhé světové války.

Izrael se mimochodem řadí na 18. místo se svojí armádou, a proto, když už nemá vojenskou podporu USA, by se musel klanět vítězi tohoto konfliktu. Arogantní sionisté se samozřejmě střelili na nohy (ne-li do hlavy) tím, že plánují připojit Západní břeh. Lepší by bylo, kdyby se crypto-Žid El Sisi postavil proti Turecku, kdyby ovšem věděl, co je pro ně dobré.

Blízký východ není jediným turbulentním místem. Nyní existuje také velmi reálná možnost války týkající se Indie a Pákistánu proti Číně. Nejsilnější hraniční střety mezi Indií a Čínou od šedesátých let jsou ve zprávách již několik týdnů. Minulý týden se Pákistán zapojil do boje bombardováním Indie. Zdá se, že Pákistán a Čína vsadily na to, že se USA nebudou účastnit bitvy o Kašmír a zpochybňovat himalájská území, podle analýzy MI6.

Podle analytiků MI6 musí Indie přidružit Srí Lanku a Bangladéš, aby čelila pákistánskému a čínskému vlivu v regionu.

Zdá se, že americká armáda nyní soustředí své úsilí na Čínu a Jižní Ameriku, přičemž Evropu, Indii a Střední východ nechává na Rusku a na komkoliv jiném, kdo chce vyplnit vakuum.

V Jižní Americe se americkému režimu nepodařilo využít největší světové zásoby ropy ve Venezuele, protože Čína, Rusko, Írán a Kuba poskytovaly ochranu.

Protože vláda Korporace USA nemůže získat venezuelskou ropu, ztrojnásobila kolumbijskou výrobu kokainu, aby získala zoufale potřebovanou hotovost. Nějaký společný kolumbijský a brazilský postup ve Venezuele je stále možný, ale ne příliš pravděpodobný.

Skutečným bojištěm je samozřejmě Čína a Dálný východ. USA vyslaly do Jihočínského moře tři skupiny lodí, zatímco Čína začala proti americkému spojenci Tchaj-wanu vážné provokace.

Určitá tajná americká agentura na pokyn Deep state však udělala obrovskou strategickou chybu, když přikázala jihokorejským agentům, aby použili americké hi-tech energetické zbraně k „otrávení“ severokorejského siláka Kim Jon Una, když se setkal s Trumpem, a tak eliminovali významného potenciálního spojence. Kdyby Američané věděli, co je pro ně dobré, potrestali by Kimovy vrahy, aby této ještěrce uřízli ocas, a pokusili se vytvořit protičínskou alianci s Japonskem a sjednoceným Korejský poloostrovem. Japonci, kteří nikdy nebyli historicky součástí Číny, by takový krok uvítali. Korejci se též obávají, aby se nestali čínskou provincií.

Číňané zatím, podle zdrojů Asijské tajné společnosti, chtějí převzít Indonésii a Austrálii. To jsme mohli vidět na kybernetickém útoku proti australské vládě, který byl sponzorovaný státem. Zdroje CIA v jihovýchodní Asii uvádějí, že v posledních letech infiltrovalo Indonésii více než jeden milion čínských agentů.

Indonésie je samozřejmě také klíčem k jakémukoli restartu globálního finančního systému, který je předmětem probíhajících tajných jednání mezi Východem a Západem.

Ministr zahraničí USA Mike Pompeo byl minulý týden v Indonésii na tajné misi, aby se pokusil získat kontrolu nad indonéským zlatem, uvedly zdroje z Lóže P3. Vrátil se však s prázdnýma rukama. Zdroje z jedné západní zpravodajské agentury s bezpečnostní prověrkou vyšší, než má prezident USA, říkají: „Pan Trump a pan Pompeo byli požádáni, aby ustoupili, protože probíhá diplomatický chirurgický zákrok.“

Podle těchto zdrojů:

„Předpokládáme, že budoucí plánovací agentura bude mít sídlo v Londýně i v Tokiu, s přizpůsobením se pro západ a východ pro snadnější správu. Pokud se věci vyřeší, poskytneme provozní rozpočet a pak se můžeme zabývat podrobnostmi.

Právě teď jsou asijské peníze „nelikvidní a potřebují provést transakci, aby ji uvolnily do stávající měny FIAT. Federální rezervní banka (Fed) je už pod kontrolou ministerstva financí USA, takže se americké agentury budou muset zapojit.“

Jakmile bude zajištěno financování plánovací agentury, bude nefunkční vláda USA nahrazena, podle zdrojů Pentagonu. Americká armáda, jako jediná funkční část aparátu, pomůže dohlížet na úplnou reorganizaci Kapitoly 11 korporace USA. Zdroje uvádějí, že to může nebo nemusí zahrnovat fúzi Spojených států a Kanady.

Pro mladého Castra může být komplikací, pokud se podle zvěstí před americkým velvyslanectvím v Ottawě 1. července shromáždí 5000 protestujících s formální žádostí, aby FBI a mexická státní policie vyšetřily „zločiny Justina Trudeau a nekontrolovatelné korupce v Kanadě. Zapojena může být i Královská kanadská jízdní policie podle paragrafu 27.5 USMCA (Dohoda mezi USA, Mexikem a Kanadou).“

Zdroje Lóže P3 říkají, že klany Rockefellerů a Rothschildů souhlasily s tím, že se vzdají a pomohou s novým systémem. Problém je v tom, že gnostičtí Ilumináti jsou stále proti jakékoli účasti těchto oligarchů pokrevních linií. P3 se snaží být mediátorem.

S takovými komplikacemi se zdá, že vyjednávání nebudou uzavřena před podzimem, domnívá se zdroj.

Připravme se na dlouhé horké léto, zejména v USA. Očekává se, že se anarchie a zmatek zhorší, ale americká armáda zajistí, že nedojde k žádnému významnému krveprolití, ani k občanské válce v plném rozsahu. Jakékoli listopadové volby budou vyžadovat vojenský podporu v plném rozsahu, aby bylo zajištěno hlasování pomocí papírových hlasovacích lístků a svoboda tisku.

Zdroj: 1

loading...