Cestovatel v čase, narozený v roce 2043, prozradil, kdy vypukne 3. světová válka

Muž, který tvrdí, že sem přišel z budoucnosti, nás varuje před Donaldem Trumpem a 3. světovou válkou.

Muž, jenž se identifikoval jako Michael Phillips, zveřejnil svá varování na videu, které rychle obletělo YouTube.

Na nahrávce tvrdí, že se narodil v roce 2043 a varuje nás před událostmi, které ohrožují lidstvo. Říká například, že v roce 2019 mezi USA a KLDR vypukne jaderná válka. Ta však rychle skončí, když Američané zabijí Kim Čong-una.

Jenže na tom příběh nekončí. Tento konflikt bude údajně jiskrou, která v roce 2020 rozpoutá 3. světovou válku. „Naštěstí to byla omezená válka,“ říká Michael, „Rusko a Čína byly proti Británii a Americe a několika dalším zemím.“ Podle něj to byla „velmi rychlá, ale brutální válka“.

„Miliony lidí zahynulo. Došlo na použití jaderných zbraní, ale naštěstí pouze omezeně — šlo pouze o taktické jaderné zbraně.“

Trump podle Michaela zvítězí i v dalších prezidentských volbách a dokonce se bude ucházet i o třetí volební období, jenže neustojí impeachment. Příštím prezidentem bude muž, který se jmenuje Michael Macintosh, ale bude to až na konci 20. let.

Dále tvrdí, že kvůli nečinnosti světových vlád v roce 2075 globální oteplování bude mít krajně negativní dopad na naši planetu. Ve videu ještě přišel s bizarním tvrzením, že útoky 9/11 sjednotily americký národ a zachránily ho před občanskou válkou, která měla vypuknout v roce 2008.

Tento muž sice vypadá poněkud jako podivín, ale měli jsme tu i případ, kdy jiný „cestovatel v čase“ ukázal fotku z roku 5000, na které je celé město Los Angeles pod vodou.

Zdroj: 1

loading...