Bývalý ruský voják se drsně vypořádal přímo u soudu s člověkem, který mu znásilnil dceru

single-image

Jak zareagoval ruský táta, bývalý voják v Afghánistánu, když ten, kdo znásilnil jeho dceru dostal 5 let podmíněně na 5 let? Když padl „směšně nízký“ rozsudek, otec dívky použil bojové vrhací nože a tři z nich na dálku „zapíchl“ do prznitele své dcery. (ilustrační foto)

Pokojně pak odevzdal další dva nože policii a nechal se odvést. Otec řekl, že předpokládal takový rozsudek, protože byl na něj vyvíjen nátlak, aby žalobu na syna důležité osoby stáhl zpět.

Byl učiněn i pokus o fyzický nátlak, kdy se ho „neznámí pachatelé“ pokusili zbít. Bývalý veterán z Afghánistánu přišel ale útočníky hodně draho.
Muž si proto podle návodu z internetu vyrobil pět bojových vrhacích nožů. Týden tréninku mu stačil, aby zločinec dostal dva nože do srdce a jeden do hrtanu.

Muž uvedl, že jeho dcera má zničený život. Dvakrát se pokusila o sebevraždu a je po dvou letech stále na psychiatrii.

„Pěstujete doma květ a někdo vám ho zašlape do země“, a ten hajzl navíc dostane pět let nejlehčího vězení a ještě podmíněně, řekl muž porotě. Od soudu odcházel na svobodu s podmíněným osmiletým trestem. Osvobodila ho takto porota, jejíž členové měli doma dcery různého věku.
loading...
3 Komentářů
  1. zdena 6 roky ago

    souhlasím s otcem té dívky byl to výsměch tento trest, jedno je jistý už to nebude mít šanci zopakovat

  2. Jan Koubek 5 roky ago

    V Rusku je u soudu porota? To se mi nechce věřit

  3. Ni. Ko. 5 roky ago

    Jsem na straně otce jenom proto ,že byl porušen zákon,pred kterym vşychni musi byt ravný…..👊👊👊👊👊

Komentáře jsou uzamčeny