Bývalý generál: „Existuje technologie pro teleportování lidí ze Země na jakékoliv místo“

single-image

Steven Lloyd Kwast je generálporučík amerického letectva ve výslužbě, který v listopadu 2019 uspořádal konferenci, která zřejmě signalizuje, že vesmír bude dalším významným bojištěm. (Foto: Youtube)

Konference Stevena Kwasta, která se konala na prestižní Hillsdale College, obsahovala komentáře, které silně naznačovaly možnost, že americká armáda a její průmysloví partneři již vyvinuli technologie nové generace, které mají potenciál ovlivnit letecký a kosmický program a drasticky změnit lidskou civilizaci – navždy, jak informuje časopis The Drive v podrobném článku o pokročilé vesmírné technologii.

Ve videu, na které se můžete podívat níže, v čase 11:55 až 12:10 minut, tvrdí Kwast jaksi podivně, že Spojené státy mají v současné době k dispozici revoluční technologie, díky nimž mohou být současné letecké a kosmické možnosti nadbytečné:

„Dnes se technologie opírají o technické základy. Ale většina Američanů a většina členů Kongresu neměla čas se opravdu zabývat tím, co se tady děje. Ale já jsem měl tu výhodu 33 let studia a přátelství s těmito vědci.“Bývalý generál: „Existuje technologie pro teleportování lidí ze Země na jakékoliv místo“ (VIDEO)

Tuto špičkovou technologii lze dnes postavit na technologickém systému, který není příliš evoluční a je schopen přepravit (nebo spíše teleportovat) jakoukoli lidskou bytost z kteréhokoli místa na planetě Zemi na jiné místo za méně než jednu hodinu. Generál Kwast ve svém projevu na Hillsdale College objasnil, že technologie STARGATE skutečně existuje.

Dr. Dan Burisch, bývalý zaměstnanec tajných ozbrojených sil USA, který také pracoval přímo s pověřením skupiny „Majestic 12“, hovoří o těchto technologiích. Jedno z jeho nejdůležitějších výroků se týká „hvězdné brány“ nebo dimenzionálních portálů.

Jsou to zařízení, která byla také vyrobena na Zemi, avšak s technologií mimozemského původu. Podle Dr. Burische lze najít informace o konstrukci hvězdných bran v sumerských tabulkách, které byly používány pro komunikaci s jinými mimozemskými civilizacemi.

Díky této technologii hvězdné brány může každý člověk vstoupit do červí díry a teleportovat se ze Země na jiné místo, dokonce i ve vesmíru, na Měsíci nebo na Marsu (Projekt Hvězdná brána: Jednou na Jupiter a zpět – fascinující a mimořádný život jednoho vzdáleného diváka – Video ).

Dan popisuje hvězdnou bránu v oblasti 51 a říká, že vedle tohoto obrovského zařízení byla platforma, na které mohl být objekt vržen do červí díry, aby se dostal k dalším hvězdám a okamžitě přepravil lidi nebo materiály z jednoho místa na druhé.

Během rozhovoru o projektu Camelot hovoří Burisch o přírodních a uměle vytvořených Stargate technologiích a popisuje je jako portály využívané jak mimozemskými jednotkami, tak i vládními úředníky k zasílání a hledání informací o cestování v čase („Project Looking Glass“).

Kromě neznámého počtu přírodních hvězdných bran by mělo na planetě být asi 50 hvězdných bran vytvořených člověkem, vyvinutých díky směrnicím přijatým od takzvaných „válcovitých pečetí“, které získaly Spojené státy a jejich spojenci během vojenských intervencí ve válce v Perském zálivu v Iráku ( Jsou hvězdné brány imaginární portály, které nám umožňují přístup do jiných světů, dimenzí a úrovní vědomí? ).

Tyto pečeti by obsahovaly informace, které dávali mimozemšťané starým Sumerům, a jejichž pomocí věrně reprodukovali informace obsažené v textech klínového písma.

Umělé hvězdné brány by fungovaly jako červí díry podle teorie Einstena Rosena, ve kterých je časoprostor narušen intenzivními gravitačními poli vytvořenými zhroucením hvězdy.

Ten by zase umožnil vytvoření bodu singularity, kde se čas ve srovnání s externími pozorovateli zpomalí, dokud se nezastaví a neomezeně prodlouží.

Tímto způsobem je možné přečkat gravitační pole a objevit se kdykoli budete chtít v minulosti nebo v budoucnosti, pokud máte dostatečný zdroj energie, abyste ji udrželi otevřenou.

Podle profesora Paula Daviese by bylo možné vytvořit na tomto základě stroj času.

Principy cestování hvězdnou branou v časoprostoru jsou vědcům známé a teoreticky proveditelné, vzhledem k tomu, že vyspělé technologie ve světě jsou utajovány a klasifikovány jako „související mimozemské projekty“.

Toto zařízení, známé také jako „Looking Glass“ („Hvězdná brána Orion Cube“), bylo používáno k odhadování pravděpodobnosti budoucích událostí: kvůli těmto zařízením by došlo k mnoha válkám na východě a dalším katastrofám.

Konspirační teorie se opět stává realitou a ukázalo se, že teleportace není jen fikcí, ale realitou.

Ukazuje nám to také, jak mnoho vlády skrývají, ať už z bezpečnostních důvodů, nebo aby následovaly temné agendy pro dnešní technologii, která je mnohem pokročilejší, než si dokážeme představit.

Co myslíte? Věříte ve slova generálporučíka Kwasta o teleportaci? Nechali jsme tuto úžasnou technologii v utajení?

Zdroj: 1

loading...