Bývalá členka z řádu Iluminátů promluvila a varuje lidstvo před zlem, které již přichází…

single-image

Zveřejňujeme exkluzivní výpověď od velmi vysoce postavené bývalé členky z řádu Iluminátů (která bude vystupovat pod pseudonymem SVALI), která riskovala svůj život, aby mohla společnost varovat před nadcházejícím zlem, které již dlouhou dobu připravují.

Žena, která byla vychována mezi ilumináty popisuje jejich mocnou a tajnou organizaci, která se skládá asi z 1 procenta populace. Organizace, která infiltrovala všechny důležité instituce a připravuje se na válečné převzetí země. Její odpovědi vrhají pravdivé světlo i na výrazy jako je „ válka proti terorismu“. Přijala pseudonym SVALI a je 45letá žena a bývalá specialistka na programování mysli kultu, kde působila do roku 1996. byla jedním z vyšších čelních „trenérů“ v San Diegu a měla pod sebou třicet rekrutů. Riskovala svůj život, aby uvědomila druhé o ohrožení, které nám ilumináti připravují.

Popisuje také její život v sadistické sekci satanistů řízené nejbohatšími a nevlivnějšími lidmi na planetě. Tato skupina shlukuje ve velkém homosexuály, pedofily, praktikuje rituální obětování zvířat i lidí. Tito lidé uznávají Aryjce, ale ochotně mezi sebe přijímají i lidi původu židovského. Kontrolují světový obchod s drogami, zbraněmi, prostitucí i pornografií a schovávají se za obrovské množství politických zločinů, jako 11. září, snajprem z Marylandu, nebo bomby na Bali.

Infiltrovali se do všech vlád. Infiltrovali náš vzdělávací i finanční systém, naše náboženství i média. Zalezlí na své základně v Evropě plánují zavedení Nového Světového řádu, systému vedle kterého je nacismus, nebo komunismus letní piknik.  Co je nejdůležitější : Tito lidé zajisté nejsou vůbec šťastní.

SVALI vysvětlila, proč již naše děti nejsou vedeni k morálním hodnotám, proč si přivykají na homosexualismus a násilí  a proč se naše kultura  ubírá směrem k nihilizmu a sexuálním neřestem. Dále podotýká, že Bush i jeho administrativa patřila k Iluminátům stejně jako ohromující část světových politiků.

V březnu roku 2000 začala SVALI psát pro měsíčník Suite101.com pro lidi, kteří přežili rituální obřady Iluminátů. V prosinci toho samého roku se s ní kontaktoval ředitel CentrExNews.com a provedl s ní 18-ti stránkový rozhovor prostřednictvím emailu.

„Jsem přesvědčený, že hovoří pravdu, “ Jsou slova Springera. „Osobně jsem prověřil velké množství emailů, které ji byli adresovány od osob, kteří byli předměty vymývání mozku, znásilnění, sexuálniho zneužívání atd. Mnoho z nich mi její verzi historie potvrdilo. Nemám důvod pochybovat, že SVALI byla součástí Iluminátů od jejího narození.“

My také věříme SVALI, protože její výpověďi potvrzují naše předchozí výzkumy a shromážděná fakta. Vše do sebe dokonale zapadá od zdroje spisů, které potlačují pravdu pro civilizaci po darování tajné technologie Číňanům od Clintona, nebo dokumenty o připravovaných koncentračních táborech. Vysvětluje také, proč lidé které zná pracují na tomto spiknutí. Děkujeme SVALI za tyto šokující, ale velmi přínosné informace, které nám dovolí nahlédnout a porozumět světu, ve kterém žijeme.

Můj přítel naléhal, abych se vyvaroval podvodu a nabídl, že potvrdí verzi SVALI. Souhlasil jsem. Podívejte se na poznání a svědectví  na toto téma a udělejte si vlastní názor. S jejich svolením zde dávám část korespondence mezi SVALI , CentrExnews.com a H.J.Springera. Taky jsem zde umístil materiál z jejího článku „Are the Iluminati Taking Over the World“.

Obecně

SVALI: Ilumináti se nacházejí v každém větším městě v USA. Věří, že jejich prostřednictvím mohou kontrolovat banky, finanční instituce (uhádněte kolik jich sedí v bankovních radách, budete se divit) a všechny vlády. Co se týče  kontroly práva, tak jsou i děti rodin těchto organizací  povzbuzovány, aby studovaly práva, medicínu, nebo žurnalistiku. Členové sekty také financují místní noviny.

Přesvědčení a víra

SVALI: Skupiny Iluminátů praktikují něco co známe jako Osvícení, neboli Luciferismus. Učí své členy, že kořeny jejich praktik sahají až do tajemných praktik magických Babylonů (KABALA), Egyptu a keltských Druidů. Ze všeho si vzali jen část, jen to co uznali jako nejlepší a vytvořili si tím vlastní cestu okultismu. Uznávají různé antické démony, jako např. El.Baal, Astarte, Izys, Ozyrysa, Seta atd. Vím, že tito lidé učí a praktikují zlo.

SVALI: Adam Weishaupt nevytvořil Ilumináty, jak je udáváno, byl jimi vybrán jako figurka a říkali mu o čem má psát. Toto financování můžeme datovat až do času Templářů, financujících dřívější evropské krále stvořené Ilumináty. Weishaupt byl jen jejich pěšec.
Vojenský převrat

SVALI: Každý region v USA má tajné základny sloužící převážně pro agenty Iluminátů. Spojené státy jsou takto rozděleny na 7 takových regionů. Každý z nich disponuje vojenskou technikou a má základny i rekreační střediska speciálně ukryté a izolované od okolí. Na těchto základnách se neustále trénují agenti Iluminátů v obsluze techniky, zbraní a válce pro kontrolu davu a v jiných aspektech řízení války.

Ilumináti věří, že  americká vláda včetně vlád po celém světě padnou. Budou to kontrolované pády a je již ustaven plán jak to bude probíhat : Na začátku je naplánovaná finanční krize, taková pro kterou bude srovnání recese před Druhou světovou válkou procházka růžovým sadem.

Uskuteční se to díky manipulacím v bankách a finančních institucích. Většina lidí bude mít dluhy vůči „pánům“, protože je od bank převezmou atd. Potom vlády vyzvou všechny dlužníky, aby své dluhy splatili, ale nebude to v lidských silách a tím zbankrotují. Způsobí to všude ohromnou paniku, kdy bude krize probíhat ve stejnou dobu po celém světě. Neznám přesné datum těchto událostí a nechci ho ani odhadovat.

Dobrá zpráva je ta, že pokud nemáme žádné dluhy ani kredity a dokážeme být soběstační, tak si povedeme mnohem lépe než jiní.

Investovala bych určitě ve zlato a ne v bezcenné papíry. Zlato bude opět světovým  standardem a dolary budou bez užitku. Posléze převezmou silou všechny regiony a vláda vyhlásí vojenský stav (Martial law).

Vypukne panika a anarchie na mnoha místech, což vláda využije a prohlásí, že musí učinit vše proto, aby mohla lidi uklidnit a kontrolovat. Vládní představitelé, kteří budou Ilumináty přeškoleni, včetně armády a pod jejich velením užijí zbraní a společných technik na převzetí kontroly nad celou společností.

Budou vybudované vojenské a koncentrační tábory ( které již dokonce existují, ale jsou utajené, jako např. FEMA kempy). V následujících několika letech o nich budeme slýchat čím dál více.

FEMA CAMPS (zdaleka nejsou všechny)

Velitelství

SVALI: Tajná vláda se skládá z vlivných rodin bankéřů jako jsou : Rockefellerové, Melanésie, Carnegie, Rothschildové atd. Nemůžu jmenovat příjmení, ale i tak to udělám. Světová vláda již byla založena jako prototyp  konečné vlády, která se zmocní vlády příchodem NWO.

Setkávají se čas od času, aby diskutovali nad směrem jakým se mají vlády ubírat a problematikou s kterou si musí poradit.Opakuji, že hlavy této struktury jsou ti samí, kteří řídí světové finance. Rothschildové v Anglii a ve Francii jsou ve finančním sektoru ti nejdůležitější, vysoce postaveni jsou i potomci Habsburků, potomci královských rodin v Anglii i Francii a Rockefellerové v USA. To je jeden z důvodů, proč byli Ilumináti celou dobu nedotknutelní.

Jejich vedoucí představitelé jsou velmi, velmi, velmi bohatí a mocní. Snad budou tyto informace přínosem. Odkud to vím? Byla jsem na setkání místních vlád (Jako instruktor), i když jsem hovořila jen s těmi z regionu. Dokonce se každé dítě z rodin podřízených Iluminátům učí, kdo je jejich vládce.

Aristokracie

SVALI: Vedoucí představitelé Iluminátů uvažují o tom, že se vyváží ze šlechtických rodů, které jsou svázány s okultními praktikami. Jsou zde dva významy pro slovo „aristokracie“. První význam je stejný, jako ten který známe, namísto druhého, který se odkazuje na „utajené aristokracie“ a šlechtické rody, které mají dlouholeté tradice v uplatňování černé magie.

Někdy, jako je tomu v případě prince z Walesu jsou to rody splňující obě tyto kritéria.

Nikdy jsem nepřemýšlela nad tím, který z těchto rodů je nejmocnější, poněvadž jsem byla příliš zaneprázdněná svou prací, ale z toho co jsem pochopila, tak jsou to potomkové Habsburků řídících Německo prostřednictvím organizace Bruderheist.

Jsou uznáváni jako jeden z nejsilnějších rodů okultistů a je jimi kontrolována i britská královská rodina spolu s celou Velkou Británii. Jimi společně s Rothschildy. Ve Francii jsou potomkové královských rodin také u vlády v oblasti okultismu, ale všichni jsou zároveň pod dohledem francouzských Rothschildů.

Pozice USA

SVALI: USA je považována jako mladší a slabší bratranec regiónů Evropy. Německo, Francie i UK formulují triumvirát, který kontroluje zbytek kultu v Evropě. Rusko je považováno jako velmi důležitý region  a taktéž nejsilnější vojensky. Rusku byla kdysi slíbena čtvrtá pozice co se týče důležitosti v nadcházejícím Novým Světovém Řádu, ale to se údajně změnilo.

Mají prvenství i před Amerikou a byli více nápomocní pro světové spiknutí za posledních pár let, i když to vypadá obráceně. Potomkové královských rodin jsou také u vlády v okultistických organizacích. V kultu nejsou marxisté. Čína má dostat místa hned po Rusku a také před USA. Mnoho amerických představitelů mají jednak domy v Evropě a budou tam, jakmile se rozpoutá krize. Změní i svou státní příslušnost.

Nemnoho více si o tomto konkrétním tématu pamatuji, měla jsem být více opatrná, když mě toto učili, ale byla jsem velmi zaneprázdněna válkou o své přežití.

Vzhledem k tomu, že je Čína vlastí orientálního mysticizmu i vzhledem ke své populaci bude v NWO také důležitější, než USA. Ale centrum vlády je a bude v Evropě, alespoň tak mi to bylo vždy tvrzeno.

OSN

SVALI: OSN vzniklo na počátku tohoto století, aby pomohlo v poražení největší překážky stojící v cestě vytvoření jedné světové vlády. Ta překážka je  nacionalismus a vlastenectví. Proto se tyto výrazy teď staly tak nepopulární a trvalo jim léta, aby pomocí médií zničili význam těchto slov v každém možném aspektu.

Organizace spojených národů jsou jen testem, nemající žádnou reálnou světovou moc a stanou se nepotřebné, jakmile se jim podaří zavést NWO. Potom se ukáže pravá vláda.Obecně je OSN základní stavební kámen v jejich práci pro zavedení NWO a přesvědčení lidí pro podporu ideje globální vesnice, globální společnosti, jednoty atd.

Izrael

SVALI: Konflikt na Středním východě slouží pouze Iluminátům. Oni Izrael ve skutečnosti nenávidí a a doufají, že jej jednou uvidí zničený. Jedna z akcí, kterou přijme OSN, potom co převezmou vládu bude deklarace zabránění války v tomto regionu, což učiní mnoho lidí šťastnými.

Nicméně v tom stejném čase budou tajně vyzbrojovat obě strany, aby udrželi konflikt. Již v minulosti  dostali zbraně ze Sovětského svazu do Palestiny ve jménu podpory přátelství mezi SSSR a Araby. Na druhé straně USA dělá to samé s Izraelem ze stejných důvodů.

Tito lidé si libují ve sledování světa jako na velké šachovnici. Kontrolují války mezi národy a následně tam zavádějí jejich vlastní pořádek. Rusko má být jednou v jejich plánech mnohem silnější, než dnes, všichni  vojenští školitelé Iluminátů navštěvovali Rusko, aby se učili od místních vojáků. V NWO budou mnohem silnější, než USA.

Jsou Ilumináti spiknutí židů?

SVALI: Absolutně ne. Ve skutečnosti byl Hitler a jeho lidé (hlavně Himmler a Gobbels) Ilumináty vysoké úrovně. Ilumináti jsou extrémně rasistická organizace. I já jsem byla jako dítě nucena k „zábavě v koncentračních táborech“ na naši farmě ve Virginii a také v samostatných táborech v Německu.
V dávných dobách Židi bojovali s okultismem. Podívejte se na Starý Zákon, který popisuje jak chtěl Bůh prostřednictvím Židů očistit zemi od okultistických spolků a pohanů, vyznávajících Baala, Astarte i jiné babylonské idoly. (týká se to samozřejmě pravých Židů a ne potomků Chazarů, kterých je na světě více.)

Z emailu pro Henryho Makowa: V této skupině jsou velmi mocní Židé. Jako kupříkladu známá rodina Rothschildů, která kontroluje finanční impéria v Evropě (a nepřímo v USA).

Znala jsem také osobně lidi, jejichž rodiče byli židovskými obchodníky s diamanty, jsou v organizaci velmi vysoko. Ale aby získat vládu mezi Ilumináty, tak je můžou v noci probudit a přinutit je se vzdát své víry a oddat se Luciferovi. Věří, že tímto způsobem získají bohactví a vládu, což se částečně splní, ale za příliš vysokou cenu. (ztráty své nesmrtelné duše.)

Mimo jiné je idea koncentračních táborů v jejich plánu velmi silná. Hitler, Himmler, Goebels a jiní byli vysoce postaveni Ilumináti (Himmler byl dokonce výš, než oba první) a Mendele byl jejich placená loutka, pracující později jako školitel amerických Iluminátů v době, kdy se v Jižní Americe ukrýval. Všichni tito lidé věří, že pracují pro své bohy, aby zničili židovskou rasu a je mi velice, velice líto  z toho zla, které provedli světu a jsem velmi ráda, že jsem je opustila.

Doufám, že jsem pomohla. Vždy jsem přemýšlela proč jsou vysoce postavení Ilumináti a bankéřské rodiny (baron Rothschild z Francie je jedním ze třinácti evropských lordů, můžete je také nazvat králové, kteří řídí Evropu a zasedají v tajné světové radě), také všichni Židi. Zdá se jednak, že nenávidí vlastní rasu.

Jsou rasisti?

SVALI:  Mnoho Iluminátů jsou plní idejí Čtvrté říše. Jsou rasisti a mnoho z jich jsou Aryjci. Věří v nadřazenost své rasy, své čisté krve a inteligenci a během svých rituálů často zástupce jiných ras obětují.

Chtějí vytvořit geneticky upravenou rasu nadlidí, která by vládla společně s jejich potomky. Rovněž věří v ideální Platonův stát a chtějí jej stvořit. Utopie, která bude NWO. V jejich plánech bude inteligence řídit a stáda ovcí, neboli masa bude sloužit svým pánům. (to je jejich pohled na svět : okultisti jsou osvícení a moudří a obyčejní lidé jsou ovce, které je třeba vodit za nos.)

Svobodné zednářství

SVALI: Svobodní zednáři a Ilumináti je jako rukavice na jedné dlani. Nezajímá mě jestli to někoho zabolí, ale to jsou fakta. Zednářský chrám v Alexandrii, Virginii, chrám ve Washingtonu DC slouží k učení členů Iluminátů. Chodila jsem tam na zkoušky, abych získala vyšší stupeň a mohla se účastnit obřadů. Představitelé této zednářské lóže jsou také Ilumináti.

Tak to bylo v každém větším městě ve kterém jsem žila. Nejvyšší představitel zednářů je také vysoký představitel Iluminátů. Moji dědové byli také vysocí představitelé Zednářů v Pittsburgu a současně představitely Iluminátů v tomto regionu.

Tudíž jsou všichni Zednáři Ilumináti? To ne, hlavně když hovoříme o nízkých úrovních a  nováčcích, myslím že ani nevědí o rituálech, které se konají uprostřed noci v hlavních chrámech. Mnoho z nich jsou úspěšní podnikatelé a Křesťané. Ale na druhé straně jsem nikdy neslyšela o někom, kdo by měl stupeň 32 a vyšší a nebyl členem Iluminátů, kteří vytvořili Zednářství jako prostředek k jejich činnosti.

FBI, CIA jsou infiltrované stejně jako Mormoni

SVALI: Mnoho ředitelů a velitelů v FBI patří Iluminátům. CIA pomáhala vyvést do Spojených států německé vědce po Druhé světové válce. A opět, mnoho z nich bylo mocnými Ilumináty ve své zemi a vědci byli v USA přivítáni s otevřenou náručí. Přenechali jim celou svou práci.

Mormoni se účastnili setkání s vedením Iluminátů už od roku 1950. To samé platí pro svědky Jehovy.

Studená válka

SVALI: Rusko pro nás nebylo nikdy žádnou hrozbou. Marxismus byl vytvořen Ilumináty  a představen jako protiváha kapitalizmu. Sekta hluboce věří ve smysl neustálého vyvažování a kontroly obou stran. Chovají se k historii jako k šachové hře, financují obě strany konfliktu a na konci i tak získají své cíle. Je to pro ně zábava a mají moc nad všemi politickými stranami. Vlivný západní finančník se může tajně setkat se svým ruským „protivníkem“ a budou se oba smát z lidí, které  berou jako slepé ovce.

Je to skutečně mezinárodní organizace a není v ní místo pro žádnou formu vlastenectví. Existuje v ní i výměna lidských zdrojů, ruský specialista, nebo trenér může na čas přiletět do USA k vykonání určité práce a vrátit se do své země.

Tréning sebevrahů

SVALI: Dělá se to takto (byla jsem trénovaná stejně)

  • Když má dítě 2 roky, umístí se do kovové klece a připojí k elektrodám. Posléze se několikrát omráčí elektrickým proudem.
  • Vytáhne se z klece a dají mu do rukou malé kotě. Řeknou mu, aby ho uškrtilo. Dítě se rozpláče a odmlouvá.
  • Strčí dítě zpět do klece a pouští do něj elektrický proud tak dlouho, dokud neztratí sílu křičet.
  • Opět jej vytáhnou a dají znovu rozkaz, aby kotě zabilo. Tentokrát se bude dítě třást, plakat, ale většinou to udělá, jelikož se bojí dalšího mučení. Potom může zajít do rohu a vyzvracet se, ale trenér jej pochválí za dobře vykonanou práci.

To je první krok. Zvířectva jsou časem čím dál tím horší, adekvátní k věku dítěte. V jednom momentu se přikazuje zabít lidské nemluvně. Ne vždy se to ve světě děje přesně takto, může být v centru VR, nebo pod hypnózou. Ve věku 9 let již děti umí složit pistoli, mířit a cílit na terče na rozkaz. Trénují se na reálně vypadajících figurách, později na zvířatech. Potom na lidech „nepotřebných, “ nebo ve virtuálních centrech. Trénováni jsou chváleni za postupy a vykonávání rozkazů a mučeni za porážky.

Čím je dítě starší, nebo je již teenager, je trénink intenzivnější. Do té doby, než mají 15 let je většina z nich přinucena k soubojům mezi sebou a to i na očích lidí, jako v ringu. Tyto souboje spíše nejsou smrtelné a většinou končí kdy již jeden z účastníků nemůže vstát ze země. Používají příruční zbraně a říká se jim, aby to brali jako boj na život a na smrt. Jestli dítě prohraje, tak je surově pokáráno svým trenérem, který z toho důvodu ztratil tvář a pokud vyhraje, tak je zasypáno pochvalami.Ve věku 21 let jsou již vytrénováni a jsou z nich mašiny k zabíjení, které jsou čas od času prověřovány, jestli jsou nadále poslušné. Takovým způsobem se školí děti Iluminátů v Německu, já jsem tím rovněž prošla.
Víra v rodinu

SVALI: V době kdy své děti mučí, hovoří na ně milým tónem a jako „dělám to všechno jen pro tebe, protože tě mám rád“. Pro ně je vyjádřením lásky to, aby vyrostly silní a nebezpeční a připraveni na vedení druhých a získání vyšších pozic.

Jestliže některý vůdce kultu uvidí dítě, které by chtěl jako své, tak jej milující rodiče odevzdají s radostí, že jejich dítě bude vychovávat někdo mocný.

Pamatuji si na stovky hodin bolesti a lží a řečí, když jsem byla raněná, nebo zrazena, že taková je povaha člověka. Dělali to navzdory tomu, že mě chtěli učit nějakých vyšších hodnot. I z důvodů zákeřné a politické povahy skupiny, měli částečně pravdu : naivní budou rozmačkáni. Znala jsem i takové rodiče, kteří zkoušeli své děti této „lásky“ ušetřit, ale byli zdecimováni jinými členy rodiny, kteří to chápali jako jejich projev slabosti a neúspěchu.

Morálka

SVALI: Většina z nich jsou trpící oběti, které neví, že je možnost tuto skupinu opustit. Je mezi nimi mnoho nespokojených a mohly by hromadně odejít, kdyby jen věřili, že můžou odejít a dále žít. Mnoho trenérů, které znám (ano vím, sadističtí pedofilové) nejsou spokojeni s tím co dělají. Mohou šeptat a ukazovat, že nejsou spokojeni z činů, které po nich chtějí.

Víš co je největším důvodem proč se někteří chtějí angažovat uvnitř skupiny? To, že již nemusí ubližovat jiným lidem v průběhu školení a nebude ani jemu ubližováno. A samozřejmě můžeš řídit ty pod tebou, proto to je tak motivující.

Ilumináti jsou pekelní lidé, kteří si navzájem vrážejí kudly do zad, každý se chce angažovat. Nejsou to milí lidé a jen zneužívají druhé k získání vlády a peněz.

Nikdy se otevřeně nepřiznají ke svému členství, nebo aktivity kultu. Prezentují se jako slušní obyvatelé „Křesťané“, obchodníci a jako příklad společnosti. Jejich obraz je ve společnosti velmi důležitý a přikládají mu velkou důležitost, aby udrželi falešný obraz jejich normálního života a opovrhují těmi, kteří se odhalí. Popírání je jejich velká síla a většina z nich nemá ponětí do jak velkého zla se namočili.

TV

Pamatujete na výzkum, který potvrdil, že sledování televize nemá vliv na chování dětí? Uhádněte, kdo tento výzkum financoval? Je to hromada blábolů. To co každý člověk sleduje má na něj mimořádný vliv a v organizaci je to dobře známý fakt. Využívají televizi jako nástroj  na manipulaci davu. Nemůžou tímto způsobem totálně změnit vaši osobnost, ale má vliv na přijetí násilí, pornografie, okultismu, od útlého věku.

Hudba

Britney Spears, Eminem i jiní jsou jimi vykořisťováni ke zpěvu toho co chtějí. Mnoho špičkových umělců na vrcholu se zodpovídají „Klubu Myšky Miky“ (staré dobré impérium Walta) a nabízí jim slávu záměnou za spolupráci a nebo kontrolu mysli.

Jak mnoho textů omlouvá sebevraždy, násilí, nihilismus, nebo New Age v dnešní populární hudbě? Sami si to přečtěte.

Slabé stránky Iluminátů

SVALI:

  • 1. Arogance. Myslí, že jsou nedotknutelní a to je může vystavit útoku.
  • 2.  Kdyby se nějakým zázrakem dostatečné množství lidí o tomto dozvědělo a vzalo to vážně a začali se vůči nim bouřit, tak by se je s Boží pomocí a modlitby možná podařilo zastavit a chtěla bych to z celého srdce.
  • 3.  Zbavení se pornografie, prostituce nezletilých, pašování drog a zbraní by je mohlo zbavit obrovských příjmů. Možná by je to trochu zpomalilo. Ale upřímně řečeno, zastavení toho může být stejně těžké, jako zastavení celé organizace.

Merchanizmy popírání

SVALI: Důkazy leží na ulici, ale dle mého názoru obyčejný člověk NECHCE vědět co se doopravdy děje a kdyby byl konfrontován s důkazy, tak raději otočí hlavu na druhou stranu.

Pamatujete na projekt MK Ultra?(mučení s vymýváním mozku CIA). Dokonce kdy byly odtajněny dokumenty a dokázáno, že se nejedná jen o konspirační teorii, tak to lidé ignorovali.

Myslím, že média, která ignorují toto rituální vykořisťování lidí, podporují jen lidské potřeby, aby neznali pravdu o naši realitě.

Proto si nemyslím, že by lidé udělali cokoliv proti Iluminátům, dokonce kdy již budou o nich vědět. Omlouvám se za cynismus, ale opírám se o životní zkušenosti.

Ilumináti se příliž nezabývají takovými výtisky, rozhovory a tím, že jsou odhalováni, jelikož počítají s většinou lidí, která tomu neuvěří i za pomocí mediální kampaně. (viděli jste nedávné články smějící se z konspiračních teoriíí? Asi uhádnete, kdo vlastní Time a Warner?)

Slyšela jsem asi před pěti lety, jak se tomu na setkání vůdců smějí a pochybuji, že se od té doby jejich přístup změnil. Kdyby lidé i tak uvěřili a začali jednat, byla bych zaskočena a šťastná.

Zdroj: 12

loading...