Biden a další padli do pasti. Trump zvítězil drtivou převahou s 80 % legálních hlasů a může získat 300 hlasů volitelů

single-image

Probíhající převrat v amerických prezidentských volbách se ukazuje být obrovskou pastí pro rodiny, které vlastní nejbohatší společnosti zapsané na indexu Fortune 500, shoduje se více zdrojů. Je jen otázkou času, kdy bude Joe Biden a další zločinci obviněni a souzeni za velezradu, říkají zdroje Pentagonu.

Zdroje Západní tajné společnosti zároveň informují, že bývalý zpravodajec Rozvědky námořní pěchoty, Robert David Steele, je zvažován na post prezidenta Spojených států Severní Ameriky (brzy založených). Steel nominoval bývalou kongresmanku Cynthii McKinneyovou za jeho vice-prezidentku.

Steele říká, že on a McKinneyová jsou připraveni se tohoto úkolu zhostit. Nejprve však „Trump musí zvítězit, aby mohl dokončit reformy; obzvláště tu volební,“ uvedl Robert David Steele v e-mailu. Steele dodává, že Trump se chystá odhalit volební podvod a bude prohlášen za vítěze, poté řada lidí z Kongresu odstoupí, aby se nedostala do vězení.

Toto o situaci řekly zdroje Pentagonu:

„Trump zvítězil drtivým způsobem s 80ti procenty legálních hlasů, a může získat 300 hlasů volitelů, protože je odhalen software CIA na převracení hlasů Dominion a obrovské podvody s hlasy ze strany demokratů.“

Mnoho skutečných zpravodajských serverů rovněž uvedlo, že společnost Dominion Voting Systems, která ovládá více než třetinu trhu s hlasovacími automaty, využívá mocnou lobbistickou firmu, ve které figuruje dlouholetá poradkyně předsedkyně Nancy Pelosiové. Dominion má také vazby na Clintonovu nadaci a hlavní podíl vlastní manžel demokratické senátorky Dianne Feinsteinové.

„Dějí se opravdu obrovské podvody na voličích. Byl jsem pozorovatelem anket a viděl jsem to sám. Viděl jsem osobu podepsat čestné prohlášení, že neposlal poštou hlasovací lístek, ale někdo ho za něj poslal jeho jménem,“ říká Christopher North, přítel, který pracoval jako pozorovatel v Pittsburgu. North poznamenává, že v jeho oblasti „Biden získává o 50% více falešných hlasů než Barack Obama v roce 2008 a v mnoha okrscích je volební dopad přes 100%.“

Jen pro případ, že jste to video ještě neviděli, vysvětluje mimo jiné zkušený vysoký úředník amerického ministerstva zahraničí Steve Pieczenik, jak byla chytrá past připravena na zloděje voleb, a to tak, že na všechny pravé hlasovací lístky vložili tajnou značku. Pieczenik a další tvrdí, že to vedlo k obrovskému odhalení chazarské mafiánské sítě v USA. VIDEO

„Trump může vyhodit ředitelku CIA Ginu Haspelovou a očistit agenturu a svoji administrativu od poskoků Deep state,“ dodávají zdroje Pentagonu.

Zatímco Západ je rozrušen nevyhlášenou občanskou válkou, velké armádní přesuny znamenají, že se situace ve světě stává velmi nebezpečnou. Dostáváme zprávy o masivních přesunech vojsk v Mexiku, Kanadě, na Ukrajině, ve střední Asii, Africe, na čínsko-indických hranicích atd.

Například jsme získali následující informace od zdroje na Slovensku:

„Vojáci NATO se přesunují ze západní Evropy na Ukrajinu. Začíná to vypadat, jako by obsadili strategické body a v blízké budoucnosti by jednotky NATO mohly zaútočit na Bělorusko a možná i na Rusko. K útoku může dojít během několika dní. Byly pozorovány pohyby vojsk na hranicích. Začíná to vypadat, že by mělo dojít k útoku Slovenska, České republiky, Ukrajiny a Polska. Je to velmi pravděpodobné (To si nemyslím, pozn. př.). Rusko zrušilo všechna vstupní víza. Rusko a Bělorusko jsou zcela uzavřeny. Bělorusové tvrdí, že nejhorší dny našeho života jsou před námi (10 dní). Slováci a Češi jsou zavřeni ve svých domovech. Vojáci se přesunují. Vrtulníky létají ve velkém počtu. Staví obrovské polní nemocnice pro 5 000 lidí (na Ostravském letišti).“

Také Mike Harris z Veteran’s Today sdělil, že dostává spolehlivé zprávy o čínských silách v Mexiku. „Mexičané povolili vojenským zástupcům vstup do země, protože Číňané slíbili, že Mexiku vrátí všechny země ztracené během mexicko-americké války,“ říká. Jinými slovy, nabídli Mexiku Kalifornii, Nevadu, Nové Mexiko, Arizonu a Texas. Dostáváme také několik zpráv o čínských jednotkách v Kanadě.

Castro (nebo-li Trudeau) také společně s Borisem Johnsonem a „Emmanuellou“ Macronem z Francie rychle poblahopřáli Joeovi Bidenovi k jeho podvodnému volebnímu vítězství. Všichni tři vůdci, kteří se přihlásili k falešnému vítězství Bidena, které pak vyhlašovali, přestože nebyl k dispozici žádný oficiální výsledek. Biden také dal jasně najevo, že zahájí COVID fašismus, pokud se ujme moci.

Zdroje Asijské tajné společnosti tvrdí, že Číně bylo přislíbeno Japonsko, Korejský poloostrov, a ASEAN by mohlo být součástí Spojených států Čínských, kdyby pomohly Bidenovi se zvolením. Zdá se tedy jisté, že Biden a jeho podporovatelé z řad Rockefellerů a dalších se pokusili vyprodat Číně, aby se na Západě udrželi u moci.

V každém případě zdroje Pentagonu uvádějí, že Nejvyšší soud USA stojí za Trumpem v poměru 6:3 se soudcem Clarence Thomasem, který vrací Bidenovi jeho trpké potvrzovací slyšení z roku 1991, a soudcem Brett Kavanaughem, který zase oplácí Kamale Harrisové grilování v roce 2018.

Také díky tomu, že Bibi (izraelský premiér Benjamin Netanjahu) shodil Trumpa rychlou gratulací Bidenovi, pokračuje odstavování židovské mafie, poznamenávají zdroje.

Kromě zdrojů Pentagonu, i západní tajné společnosti také jasně dávají najevo, že nedovolí pokračování v probíhajícím volebním puči Demokratické strany.

Zdroje poukazují na to, že nadnárodní tajné lóže, které začleňují muže i ženy na nejvyšších úrovních světové politiky, financí a průmyslových odvětví, diskutují a rozhodují o všech světových aktivitách, které se týkají moci, politiky, financí a průmyslu.

Tyto společnosti se rozhodly odstranit chazarskou mafii ze světové moci, shoduje se více zdrojů. To znamená, že Justin Castro (Trudeau), Boris Johnson, Emannuel Macron a jejich loutkovodiči Rothschildové, Angelli a další, nebudou na této planetě už moc dlouho působit, říkají zdroje.

Místo toho panuje mezi východními i západními tajnými společnostmi shoda na vysoké úrovni, že současný systém na řízení planety potřebuje drastickou reformu. Mnoho západních vlád nyní veřejně přijímá budoucí plánování v asijském stylu jakožto lepší systém než kapitalismus v čiré a nespoutané formě, který způsobil Západu tolik škod.

Papež František hraje v tomto procesu klíčovou roli při probíhajícím čištění Vatikánské banky, která je de facto budoucí plánovací agenturou Západu. Například tento článek uvádí (ODKAZ), že Vatikán lil peníze do „holdingové společnosti v čele s Lapo Elkannem, jedním z okázalejších členů italského klanu Agnelli.“

Agnellis spolu s Rothschildy ovládají časopis Economist a jsou považováni za faktické kontrolory Fedu, i když už ne na dlouho.

Masivní podvody chazarské mafie, která si uzurpovala západní moc, jsou důvodem, proč byla Asie schopna ekonomicky postupovat. Čím déle bude Západ váhat s reformací sám sebe a s odstraněním nekompetentního vedení chazarské mafie, tím silnější budou čínské a další asijské země. Například nejnovější ekonomické zprávy z Číny ukazují, že ekonomika země opět roste prudkým tempem.

Pokud lidé ze Západu nechtějí skončit jako čínští otroci nebo sluhové, musí odstranit kriminální parazity, kteří provedli to, co MI6 popisuje jako „tajné zajetí státu.“ Tito lidé ve své chamtivosti okradli většinu obyvatel Západu a nyní se snaží prodat to, co zbylo, Číně. Výměnou za ochranu. Doufejme, že past, která byla vytvořena pro lidi podporující Bidena, bude stačit. Pokud ne, popadněte zbraně.

Zdroje Pentagonu nás naopak požádaly, abychom Číňanům připomněli, že má vesmírné zbraně, které „by mohly v případě potřeby změnit Čínu na roztavené sklo.“ Jinými slovy, válka nevyřeší tuto krizi ve prospěch Číny.

Zdroj: 1

loading...