Běloruský prezident Lukašenko tvrdí, že mu Mezinárodní měnový fond nabídl miliardový úplatek za uvalení karantény kvůli koronaviru

single-image

Běloruský prezident Aleksandr Lukašenko minulý měsíc (článek z 10.9.2020, pozn. př.) prohlásil prostřednictvím Běloruské agentury BelTA, že mu Světová banka a MMF nabídly úplatek 940 milionů USD v podobě „Covid Relief Aid“ (podpůrný program). (Foto: Euractiv)

Světová banka a MMF požadovaly, aby běloruský prezident:

• uvalil „extrémní karanténu na svůj lid“
• přinutit je nosit masky
• zavedl velmi přísné zákazy vycházení
• zavedl policejní stát
• nechal zkolabovat ekonomiku

Nyní vidíme další rozměr německého tlaku na odstranění běloruského prezidenta Lukašenka!

Běloruský prezident Aleksandr Lukašenko nabídku odmítl a prohlásil, že takovou nabídku nemůže přijmout, poněvadžsvůj lid staví nad zájmy MMF a Světové banky. Tuto skutečnost lze ověřit pomocí většiny vyhledávačů.

Nyní MMF a Světová banka zachraňují krachující letecké společnosti s miliardami dolarů a na oplátku nutí generální ředitele leteckých společností, aby zaváděli velmi přísná opatření, jako jsou masky na obličeji pro všechny, včetně malých dětí, jejichž zdraví bude trpět v důsledku tyto politiky.

A pokud to platí pro Bělorusko, pak to platí pro zbytek světa. MMF a Světová banka chtějí zničit každou významnou ekonomiku se záměrem skoupit infrastrukturu každého národa za „pár drobných.“

Zdroj: 1

loading...