Arizona: Biden zuří, smazaná volební data se podařilo obnovit (nebo najít?). Trump je na koni!

single-image

Biden dělá vše možné i nemožné, aby zablokoval konečný audit – ověření záhadného vítězství ve volbách. A opravdu stojí za to si přečíst, jak Demokratická strana podvádí, útočí na Trumpa a ten se nenechává ani vyhrožováním zastrašit. (Foto: Flickr)

Divná americká demokracie,  ale zdá se, že neústupnost Donalda Trumpa přes všechna blokování  povede k cíli!. Po půlročních tahanicích jsou volební data k dispozici a ověřování pokračuje!

(20. března 2021) Okresní soud uznal požadavek senátorů jako oprávněný a Senát vydal nařízení k provedení ručního přepočítání 2,1 milionu hlasů z prezidentských voleb, které proběhly v 2020 v okrese Maricopa.

(16. května 2021) Reaguje nová předsedkyně sněmovního klubu republikánů Elise Stefaniková prohlášením, že Bidenovo ministerstvo spravedlnosti se snaží blokovat volební audit okresu Maricopa.

(18. května 2021)Informace, které byly údajně vymazány z volebního zařízení v okrese Maricopa, byly podle auditorů nalezeny.

„Následně se mi podařilo obnovit všechny smazané soubory a získat přístup k těmto datům,” – Ben Cotton, zakladatel CyFIR

A právníci Bidena se činí: jednou, že audit není audit a musí to ověřit, pak kde na to berou v Arizoně peníze a musí se ověřit, pak se ztrácejí a nalézají data, hesla: nekonečné zoufalé oddalování.

Auditor: Informace odstraněné z volebního automatu v okrese Maricopa byly obnoveny!

Ben Cotton, zakladatel CyFIR, jedné ze čtyř firem pracujících na volebním auditu v roce 2020, řekl v arizonském státě Capitol ve Phoenixu, že objevil hlavní tabulkovou složku „která jasně naznačovala, že databázový adresář byl z tohoto serveru odstraněn.“ „Následně jsem byl schopen obnovit všechny tyto smazané soubory a mám přístup k těmto datům,“ řekl.

„Mám informace, které potřebuji, z obnovy dat.“ Okres Maricopa odpověděl v tweetu z 18. května: „Chci jen zdůraznit, že účet AZ Senátu @Arizona Audit obvinil okres Maricopa z mazání souborů – což by byl zločin – a pak den poté, co náš technický dopis vysvětlil, že se jen dívají na špatné místo – najednou ‚auditoři‘ obnovili soubory. “ Auditoři sdělili úředníkům okresu Maricopa prostřednictvím arizonského senátu začátkem tohoto měsíce, že zjistili další: byl odstraněn celý adresář databáze z volebního automatu. 

Kromě toho nebyla hlavní databáze softwaru pro správu voleb nikde na stroji nalezena, přestože se na ni odkazovalo jako na umístění databáze. „To naznačuje, že hlavní databáze všech údajů týkajících se voleb pro všeobecné volby v listopadu 2020 byla odstraněna,“ napsala předsedkyně Arizonského senátu Karen Fannová, republikánka, dozorčí radě okresu Maricopa. Správní rada později uvedla, že obvinění bylo nepravdivé a obvinilo auditory, že při provádění analýzy udělali chybu. Volební oddělení okresu Maricopa v technické analýze uvedlo, že úředníci a odborníci na předmět přezkoumali obvinění a zjistili, že dotyčná složka databáze nebyla odstraněna. Cotton na schůzi Senátu státu 18. května uvedl, že firma dodržuje přísný proces akvizice forenzní techniky odstraněním pevných disků ze stroje a provedením forenzního zobrazování pomocí „bloků zápisu“, které zabrání jakýmkoli změnám na pevných discích před vytvořením kopie disku. Řekl, že disky pro operační systém byly v „zrcadlové konfiguraci“, což znamená, že změny kdekoli na jednotce operačního systému by se automaticky projevily na obou discích.

Fannová pohrozila vydáním nových předvolání úředníkům okresu Maricopa kvůli jejich odmítnutí poskytnout směrovače nebo směrovače, obrázky a hesla, které by auditorům poskytly administrativní kontrolu nad volebními automaty Dominion Voting Systems. Později ustoupila a požádala, aby se schůzky zúčastnili, aby odpověděli na otázky. Výbor 17. května odmítl někoho poslat. Na otázku, zda jsou předvolání zpět na stole, odpověděla Fannová The Epoch Times v e-mailu, že na schůzi bude projednáno odmítnutí představenstva. Během schůzky neuvedla, zda uvažuje o novém vydání předvolání.

Předání hesel by prý znamenalo uvolnění „duševního vlastnictví,“ uvedl Dominion v nedávném prohlášení. Firma uvedla, že hesla uvolní pouze firmám akreditovaným americkou volební pomocnou komisí. Doug Logan, generální ředitel společnosti Cyber ​​Ninjas, společnosti vedoucí kontroly arizonského senátu, řekl senátorům, že hesla neumožňují přístup ke zdrojovému kódu.

Řekl, že se jedná o nedorozumění. Prozatím mají auditoři „přístup pracovníků průzkumu“ k systémům pouze s hesly, která dostali, řekl Cotton. K úplnému provedení auditu potřebují přístup na úrovni administrátora nebo technika. „V průběhu komunikace s úředníky kraje nám bylo sděleno, že úředníci okresu Maricopa zjevně nemají přístup na úrovni administrativy nebo techniků pro své vlastní tabulkové systémy.“ Tato úroveň přístupu a tato pověření jsou udržována ve výlučném vlastnictví dvou zaměstnanců Dominionu, kteří jsou zřejmě dodavateli na plný úvazek v infrastruktuře okresu Maricopa, “uvedl. „Největší výzvou je za prvé, že se nezdá, že mají kontrolu nad svým vlastním vybavením, pokud jde o konfiguraci a přípravu voleb, a za druhé nemohou potvrdit, že jejich vlastní politiky a postupy jsou schopni ověřovat konfigurace systémů. “ Pokud budou hesla sdělena, auditoři odhadují, že shromáždění potřebných údajů bude trvat méně než dva dny. 

Zdroj: 1

loading...