9 bodů, které jste o EU určitě nevěděli… Tyto informace v televizi nenajdete

single-image

1. EU je pouze společnost založená Rothschildem pro Vatikán a Izrael (majitel Rothschild) bez jakýchkoli suverénních práv a pravomocí státu, který podléhá jakékoliv ústavě. (Foto: Wikimedia)

2. BRiD je čistě vatikánská společnost ovládaná z Izraele. (Registrováno v USA / Delaware). Tato společnost umí vydávat podmínky a podmínky, ale ne zákony a předpisy.

3. Němci jsou okupovaní USA nebo NSR, nás okupují vlastní falešní státní úředníci.

4. Jak by měl každý vědět, stále nemáme mírové smlouvy, protože do jasného dne je jen příměří.

5. 1. světová válka skončila příměřím, světová válka se vzdává Wehrmachtu – PROČ se tady počítá příměří a nevzdává se? Protože 3. říše nebyla stát a neměla podle mezinárodního práva s Němci vůbec nic společného.

6. Proto Němci a 26 spolkových krajin nejsou okupovaní spojenci, společností BRiD a společnostmi německých falešných státních úředníků.

7. Proto nejsme ani členy EU, pouze věříme, že protože jsme oklamáni a protože naši vlastní spoluobčané – pseudo-úředníci – brutálně vše prosazují, jsou za to placeni.

8. Nikdo tady nemůže legálně uzákonit zákony a nařízení, vše je zmrazeno stanným právem od 1914 dodnes, není vláda, úředníci, zákony, nařízení, členství v EU, není nic, co by ini BRiD ještě aplikoval tohoto pseudo-úředníka, dokonce se ho nesměli ani dotknout.

9. Každý pouze pronásledují lži a podvody Vatikánu, vlastníků Spolkové republiky Německo.

loading...