11 mrtvých ze 40 očkovaných v domově důchodců u Bodamského jezera

single-image

Eutanázie a šetření na penzích? Německo si žádá více peněz pro hosty Merkelové, proto je třeba ušetřit na důchodcích? Je snad toto účel vakcíny, kterou prakticky netestovali na starších lidech? I takové úvahy mnohdy padají v německých diskuzích. Nejde totiž rozhodně o první domov důchodců, kde se po aplikaci vakcíny umíralo. (Foto: Pixabay)

Pak se lze jen divit tomu, kolik lidí je ochotných si nechat jakousi pofiderní neotestovanou – údajně vakcínu – aplikovat. Už v předchozích článcích jsem upozornila také na varování vědců, kteří zpočátku na mRNA vakcínách pracovali. Ti varovali před touto vakcínou především mladé ženy a dívky, které by ještě chtěly mít děti, neboť jsou přesvědčeni, že tato vakcína u nich může způsobit neplodnost či může velmi vážně plod poškodit. A to i ve vzdálenější budoucnosti.

Nikdo netuší, jaké vedlejší účinky by mohly mít tyto vakcíny během měsíců až let. Je samozřejmě věcí každého, zda očkování riskne nebo ne. Ovšem vzhledem k tomu, že ne každý má chuť se stát dobrovolně součástí klinického testování, bylo by namístě jakkoli zaručit, že neočkovaní nebudou perzekuováni. Už nyní se ví, že mnoho očkovaných po aplikaci vakcíny onemocnělo a posléze s těžkým průběhem zemřelo. Asi jako nedávno v jiném domově důchodců v Německu.

V oblasti Bodamského jezera došlo ke skutečné masovému úmrtí v důsledku očkování Covid: Na Nový rok byla 40 obyvatelům v pečovatelském domě v Uhldingen-Mühlhofen aplikována první dávka vakcíny Pfizer / Biontech. Od té doby zemřelo v této očkované skupině 11 seniorů a 15 dalších seniorů a pečovatelů se  Covidem nakazilo a v současné době jsou nemocní.

Jako obvykle nyní úředníci dělají vše, co je v jejich silách, aby popřeli jakoukoli spojitost mezi očkováním a smrtí nebo popřeli její pouhou možnost. Vzhledem k tomu, že alespoň u většiny zesnulých nebyly prokázány žádné závažné choroby, na něž by mohla být úmrtí svedena, mrtví spadají do covidových statistik – tedy půjde jen o další “zemřelé s covidem”.

Aplikace druhé dávky byla v tomto domově důchodců plánována na 28.1. Ovšem, kdo z přeživších seniorů by něco podobného podstoupil, když vidí, jak dopadli mnozí jejich spolubydlící? Ostatně, v Německu je očkování velké téma, přičemž už i mainstream přiznává, že většina zdravotníků se očkovat odmítla a mnozí se dali naočkovat jen pod pohrůžkou ztráty zaměstnání.

Zdroj: 1

loading...