Neatraktivní ženy si stěžují, že je nikdo sexuálně neobtěžoval. Rozjely kampaň Why not me

single-image

Po kampani Metoo, kde si ženy (i muži) stěžují, že na ně byl v minulosti vyvíjen sexuální nátlak, přicházejí nyní se svou kampaní i ty ženy, které nikdy žádné sexuální obtěžování ani oplzlé návrhy nezažily.

„Už dvacet let se pohybuji v showbyznysu. Dvacet let. Za tu dobu mi žádný producent nebo vlivný muž ani jednou nesáhnul na zadek. Já bych chtěla prorazit. Chtěla bych být slavná, ale jak to mám udělat, když přede mnou nechce žádný producent masturbovat?“ Zalykala se Dorothy Dickinsová, příležitostná herečka a telefonní operátorka.

Kampaň Why not me, nabírá na obrátkách a vypadá to, že odkrývá veliký celospolečenský problém. Řada žen se cítí méněcenně, jelikož je žádný muž nikdy neobtěžoval.

„Je to diskriminace. Podívejte na ty krásné herečky. Mají všechno a navíc jim muži dělají sexuální návrhy. To na mě jednou jeden muž zavolal exorcistu,“ stěžovala si paní Andrea, která má knírek a kotlety. Kampaň Why not me zaskočila i řadu feministek, které nyní nevědí, co si počít. Metoo se jim líbilo, protože jasně ukazovalo nadvládu mužů, které řadila do škatulky sexuchtivých macho hovad, kteří s ženou zacházejí jako s kusem hadru.

Teď tu je však kampaň, která se zastává neatraktivních žen, jimž jsou samy feministky, a která naznačuje, že i neatraktivní ženy mají právo být obtěžovány. Co teď s tím? Po vypuknutí kampaně Why not me, hlásí feministky přehřátí. Spousta z nich se rozbila a není k použití. Ony tedy nebyly k použití ani před tím.

„Společnosti je podsouvána povrchnost. O té vnitřní kráse se ale nemluví. Ta nikoho bohužel nezajímá. Já možná nejsem krásná na venek, ale uvnitř jsem nádherná bytost. Vždyť já kurva třídím odpad a umím naslouchat,“ rozčilovala se další oběť sexuálního neobtěžování Micheale Wallsonová.

Velkým problémům nyní musí čelit herec Leonardo Dicaprio. Vynořují se nová a nová svědectví od žen, které v minulosti nezneužíval.

„Nabízela jsem se mu asi stokrát. Chodila jsem kolem něho jenom v negližé. Ale on pokaždé odmítnul. Je to totiž tím, že pro něho nejsem dost dobrá. Jsem tlustá,“ plakala Kelly Brooksová, když zrovna dojídala půl krávy na grilu.

Hollywood dal po vypuknutí skandálu od DiCapria ruce pryč. James Cameron hodlá přetočit Titanic a místo Leonarda obsadit do hlavní role hereckou osobu třetího pohlaví, která bude korektní.

Ozvaly se i potomci Leonarda Da Vinciho, kteří se domáhají, aby byl jejich předek přejmenován na Marka. Změny doznaly i želvy Ninja. Nyní působí v sestavě Donatello, Michelangelo, Raphael a Steve.

Zdroj: 1

loading...