Vědci mají jasno: Lidé s krevní skupinou Rh- nejsou z naší planety – jsou to jasnovidci, mají nižší teplotu a nadbytečný obratel!

single-image

Vědci mají teorii, která by mohla vést k tvorbě negativních krevních skupin. Zatím jsou to jen teorie, které nejsou obecně uznávány a vědecká komunita nechává tyto otázky stále otevřené a čeká na odezvu.

Negativní a pozitivní krevní skupiny prostě nejsou kompatibilní. Údajně máme všichni společného předka, ale 15 procent lidí není zahrnutých do tohoto rámce.

Je možné, že + a – je důkazem dvou různých typů civilizace nebo genetické modifikace?

Existuje několik teorií souvisejících s krevními skupinami. Některé teorie tvrdí, že neandrtálci měli krevní skupinu RH – (negativní).

Vědci tvrdí, že nejstarší krevní skupinou je 0. Přibližně před 35 000 lety se objevila krevní skupina 0, a před 20 000 lety krevní skupina A, před 10 000 lety krevní skupina B a krevní skupina AB se objevila jako poslední. Mnoho lidí je znepokojených ohledně záhady krevních skupin.

Skutečná záhada sestává v tom, že ani věda nezná odpověď na otázku z čeho vyplývají negativní krevní skupiny.

Lidé, kteří mají negativní krevní skupiny, chtějí vědět víc o tom, jak Rh – vzniklo, a lidé s pozitivními krevními skupinami se také o tyto rozdíly zajímají.

Když v Japonsku vyplňujete formuláře do zaměstnání, najdete tam i otázku ohledně vaší krevní skupiny. V některých zemích býval zákon, podle kterého museli být lidé před svatbou testování kvůli jejich krevní skupině.

Tato záhada může být v mnoha ohledech překážkou pro mnohé páry.

Někteří lidé si neumějí sami sebe představit s partnerem jiné národnosti a někteří by zase nemohli být s někým jiného vyznání. Ale už jste někdy slyšeli o tom, že by se pár rozešel kvůli neslučitelnosti krevních skupin? I když to zní absurdně, tento problém může být vážnější než se zdá.

Pokud předpokládáme, že žena má Rh -, musíme zvážit, že v ní samé se nachází přirozený ochranný mechanismus, který by zničil všechny Rh + krvinky v lidském plodu. Nyní mluvíme o problému, který není imaginární, jako například imaginární rozdíly jako jsou národnost nebo vyznání. Tentokrát máme skutečnou fyzickou nekompatibilitu v páru. Co si o tom myslíte? Mohly by být rozdíly v krevních skupinách důvodem, aby si lidé nevybírali partnera s jinou krevní skupinou?

Vědci dělají testy, aby určili rozdíly mezi Rh negativními a Rh pozitivními lidmi. S Rh – jsou spojeny některé zajímavé a neobvyklé schopnosti. Negativní krevní skupina je spojena se zvýšenými psychickými schopnostmi a vyšším IQ, ale na druhé straně mají tito lidé fyzicky méně vyvinuté tělo. Modré nebo zelené oči a zrzavé nebo blond vlasy jsou často charakteristické pro lidi s touto krevní skupinou.

Lidé s Rh negativními krevními skupinami jsou často spiritističtí, mají nižší tělesnou teplotu, zvýšenou citlivost na teplo a sluneční světlo a nemohou získat transfuzi krve z Rh pozitivního dárce.

Někteří mají dokonce nadbytečný obratel nebo žebra.

Krevní skupina Rh negativní nesleduje původní evoluční vývoj. Je to jakoby někdo udělal zásah navíc.

Lidé s negativní krevní skupinou nemají v evoluci společného předka s lidmi, kteří mají pozitivní krevní skupinu.

Krevní skupina Rh negativní nemůže být klonovaná, ta druhá může.

V přírodě nenajdeme krevní skupinu Rh negativní nikde jinde, pouze u lidí.

Krevní skupina 0 (-) negativní je univerzálním dárcem a je to čistá krev bez antigenů.
Charakteristika lidí s negativní krevní skupinou:

Přibližně 14 až 15 procent lidí na světě má negativní krevní skupinu.

Nejvyšší procento z nich žije mezi bílými obyvateli v Evropě a nejméně v Asii, Africe, mezi Afroameričany a domorodými Indiány v Americe.

Krevní skupina 0 negativní je univerzálním dárcem. Může darovat krev každému, a proto je nejžádanější skupinou.

  • Někteří lidé s krevní skupinou Rh negativní mají nadbytečný obratel.
  • Tělesná teplota u lidí s krevní skupinou Rh negativní je nižší než je průměrná teplota.
  • Lidé s krevní skupinou Rh negativní mají také nižší krevní tlak než průměrný tlak.
  • Tito lidé mají lepší mentální a analytické schopnosti.
  • Jejich smysly jsou lepší.
  • Také mají úzká žebra.
  • Lidé s krevní skupinou Rh pozitiv mají zvýšené negativní elektromagnetické záření kolem jejich těla.

Záhada hemolytické nemoci

Hemolytická choroba se objevuje tehdy, když jsou partneři žena s Rh – a muž s Rh +. Pokud matka nedostane injekci s protilátkou a její miminko je Rh +, její tělo si vytvoří ochranný mechanismus, který bude chtít plod zabít.

Pokud první těhotenství uspěje i bez injekce s protilátkou, druhé téměř jistě neuspěje, protože během druhého těhotenství bude ochranný mechanismus u ženy silnější a téměř jistě plod zabije a dojde k potratu.

Něco takového se neděje nikde jinde v přírodě. Matky s pozitivní krevní skupinou neodmítají plod pokud je dítě Rh negativní nebo Rh pozitivní. Jen si představte, kolik potratů by bylo, kdyby lidé nevěděli o krevních skupinách. A děsivé je, že mnoho z nás to neví dodnes.

Modrá krev

Stále častěji slyšíme o tom, že členové královských rodin se žení s příbuznými. Ačkoli je to považováno za incest, stále se to děje, protože k tomu mají důvod, kterým je nemíchat Rh faktor. Všichni z nich mají Rh negativní a nechtějí se smíchat se zbývajícími 85% lidmi, kteří mají krevní skupinu Rh pozitiv.

Sňatky jsou spojeny prostřednictvím dohody. Příkladem takového manželství je manželství prince Philipa a královny Alžběty II. Princ Philip je její bratranec z druhého kolene.

Důležitost krevní skupiny pro ně spočívá i v tom, že všechny královské rodiny na světě jsou příbuzné. Fáze „modrá krev“ je opodstatněná, protože když krevní skupina Rh negativní je zoxidovaná, stává se modrou.

Zdroj: 1

loading...