Cenzura prolomena: Vojenský program „chemtrails“. Důkazy pronikají už i do mainstreamových médií

single-image

Meteorologové po celých Spojených státech začali promlouvat proti údajnému tajnému vojenskému program rozprašování chemtrails v naší atmosféře.

Podle expertů je naše obloha záměrně zamořována hliníkem, baryem, olovem, arzénem, chromem, kadmiem, selenem a stříbrem jakožto součástí amerického vládního programu geoinženýringu za účelem odlidnění planety.

V posledních letech o geoinženýringu už maličko referující i média mainstreamu, kdy jej líčí jako nezbytné zlo, které musí přijít, aniž by plně vyzradila to, o čem jsme roky sbírali důkazy, což ukazuje, jak se vlády celého světa už dávno vměšují do zemského klimatu.

Rosalind Peterson, prezident Koalice obrany zemědělství na konferenci OSN o klimatické změně o geoinženýringu a o modifikacích počasí promlouval. V roce 2014 jsme referovali o prohlášeních Lisy Murskowski (Senátorka USA – AK) v Kongresu o programu HAARP a jeho účelu kontrolovat ionosféru. NASA uznala, že do atmosféry nad velkými americkými městy rozprašuje chemikálie jako lithium.

Nedávno o geoinženýringu uváděl zajímavý dokument USA Today, kdy naznačovali, že takový program by mohlo přijít v blízké budoucnosti, přičemž vysvětlovali, jak to bude, až ty programy oficiálně začnou.

V tomto videu bývalý meteorolog vysvětluje, že ta anomální radarová zobrazení jsou důsledky vojenského rozprašování drobků do atmosféry.

„Pak, až uvidíte tyto vlny velice zřetelné oblačné pokrývky vstupovat do regionu. Tak to není déšť, to není sníh. Věřte nebo ne, vojenské letadlo prolétající tímto regionem rozprašuje drobky: maličké drobečky hliníku, občas jde o plastové nebo i metalizované papírenské výrobky, ale ty se používají i jako protiradarové pomůcky, a tady to zjevně provádí. Teď už to nepotvrdí, ale býval jsem mnoho let u Námořní pěchoty a mohu vám teď už říci, přesně tohle to je.“Na tomto videu mluví meteorolog z Jižní Kalifornie zase o drobcích s poznámkou, že se to rozprašuje nad celým regionem a narušuje to satelitní data.

A další reportér z Jižní Kalifornie vysvětluje, že se do atmosféry nad celým regionem rozprašují drobky.

Na tomto videu z Floridy místní meteorolog zase mluví o tom, jak vojáci rozprašují drobky do atmosféry.

„Chci poukázat na tuto velkou oblast modři. To je to, co my nazýváme vojenské drobky, a to ozbrojené síly do atmosféry něco vypouští… Vím to.“

A zde je další:

Závěrečné zamyšlení

Je zajímavé sledovat, jak místní zprávy mluví o sprejování vzduchu hliníkem a dalšími produkty jako o něčem podružném. O hliníku je známo, že způsobuje širokou škálu závažných zdravotních problémů včetně poškozování mozku a Alzheimera. Člověka by přitom mělo zajímat, co se ve vzduchu asi ještě děje dalšího, o čem ve zprávách nereferují.

Zdroj:  1loading...