Je to tady: Putin ruší omezení zavedená kvůli Covid-19!

single-image

Oproti paranoie západních vlád Vladimir Putin oznámil návrat k normálu v Rusku: (Foto: boriskarpov)

„V Rusku se situace s koronavirem stabilizuje; omezení zavedená v souvislosti s pandemií lze postupně zrušit. Obecně se epidemiologická situace v zemi postupně stabilizuje. Dnes ráno jsem poslouchal zprávy: počet vyléčených lidí je již vyšší než počet nemocných. Počet nakažených lidí klesá, je jich méně než 20 na tisíc. To umožňuje pečlivě odstranit uložená omezení.“

V současné době ve většině regionů Ruské federace existuje od loňského léta ve srovnání se západními zeměmi jen velmi málo omezení. Všechny služby a obchody fungují (bary a restaurace v několika regionech musí teoreticky zavřít ve 23:00. V praxi mnozí zavírají až za úsvitu). Jediným omezením je povinnost (zde opět velmi teoretická) nosit roušky v dopravě a obchodech a 50% limit obsazenosti v kinech, muzeích atd. Navíc se většina populace neřídí hloupými pokyny: rouška se nosí zřídka, nebo dokonce pod bradou. Pokud jde o „společenské distancování“… zde je snímek pořízený před několika dny v moskevském metru…

Rozsah deklarace Vladimira Putina je ve skutečnosti velmi politický: ukazuje klanu globalistů v Rusku v čele s moskevským starostou, který chce posílit opatření ke sbližování se západními zeměmi, že jeho malá hra skončila.

V srpnu to byl již Vladimir Putin, kdo nařídil moskevskému starostovi zrušit karanténu. Starosta uprostřed jednání obdržel telefonát, aby připravil oznámení o pokračování karantény, a už začal posílat SMS zprávy, aby informoval obyvatelstvo. Podle svědka starosta 2-3 minuty nic neřekl a na konci sdělení uvedl, že karanténa byla zrušena. Minulý týden to byl opět prezident, kdo nařídil moskevskému starostovi, aby zastavil „distanční“ vzdělávání, které v říjnu zřídil pro velkou část studentů. Dnes proto na celostátní úrovni prohlásil, že se věci vyvíjely dost dlouho.

Skutečnost, že toto rozhodnutí má zajisté i volební opodstatnění, a to pádem popularity moskevského starosty s 80% nespokojených lidí, což se promítá do pádu popularity Putina s enormními 40% nespokojených lidí, se zdá být zřejmá, zatímco západní země soutěží v paranoie o to, kdo jejich obyvatelstvo uzamkne nejtvrději a nejdéle. Vladimir Putin zjevně vyřazuje Rusko z globalistického plánu. Je třeba také připomenout nová opatření, která Rusko vepsalo do své ústavy (např. manželství = výhradně muž plus žena, potvrzení víry v Boha, převaha ruských zákonů nad mezinárodními zákony atd.), která jasně ukazují zvolenou cestu u protinožců projektu globalistické společnosti.

Volební loupež provedená Bidenem a jeho komplici ve Spojených státech rychle zatáhne západní Evropu do nuceného pochodu globalizace. Macron navíc při jejich prvním telefonickém rozhovoru slíbil Bidenovi věrnost. Rusko se pak prosadí jako suverénní oáza v bláznivém světě. Právě proto, aby se tomu vyhnuli, si globalisté vynucují cestu pokusy o povstání podněcované „pátou kolonou“ vedenou Navalným a několika oligarchy. (Tato interpretace Alexeje Navalného, muže, který je podle geopolitického analytika Tonyho Cartalucciho pro většinu Rusů do značné míry nepodstatný, neboť slouží k rozdmýchávání potíží pro Putina, má věrohodnost.)

Jak zde ale řekl sám Konstantin Sergejevič: „Rusko má lidské, finanční a vojenské prostředky, aby zmapovalo svůj směr bez ohledu na reakce globalistů.“ Ve stejném článku Konstantin Sergejevič píše: „Bez rychlé reakce, zítra nebo pozítří, je to nejhorší již naprogramováno.“

Prohlášení Vladimira Putina o konci šílenství kolem covidu ukazuje, že existuje jedna reakce, kterou by v příštích týdnech měli následovat další.

Zdroj: 1

loading...