Dokument z roku 2010 předpověděl dnešní pandemii a odhaluje plán na Nový světový řád

single-image

Dokumentární film do detailu předvídá dnešní situaci s koronavirem, a také odhaluje jiné plány a vize těch, co jsou u moci, k vytvoření globální kontroly. (Foto: Youtube)

V tomto videu uvidíme kolekci klipů ukazující často brutální přístup policie ve vymáhání nařízení kvůli dnešní pandemii. V druhé části si ukážeme dokument z roku 2010, který až zvláštně do detailu předvídá dnešní situaci s koronavirem, a také odhaluje jiné plány a vize těch, co jsou u moci, k vytvoření globální kontroly.

Co se týče jejich veřejného přiznání svých plánů, podíváme se na dokument, co byl zveřejněn před 10 lety v roce 2010, ve kterém se otevřeně píše o různých scénářích, které mohou proveditelně vést k technologicky kontrolovanému světu, který chtějí vytvořit. Oni, v tomto případě, jsou ti, co stojí za nadací Rockefeller Foundation, která je mimochodem stejnou skupinou, která je v úzké spolupráci nejen s OSN ale také Světovou zdravotnickou organizaci (WHO).

Zní to povědomě? WHO je skupina, která nyní radí vládám, která pomáhá formovat doporučení a pravidla, podle kterých jste nyní nuceni se řídit.

Stejná skupina, kterou Trump údajně poslouchal, když 13. března 2020 podepsal vládní nařízení, které v podstatě tuto zemi odevzdala agentuře FEMA. To je jiný příběh. Vraťme se k dokumentu.

Tento dokument má název „Scénáře pro budoucnost technologie a mezinárodní rozvoj.” Momentálně je dostupný na internetu, takže si ho můžete stáhnout. Uvedený účel dokumentu bylo prozkoumat různé způsoby, jakými technologie a rozvoj se může navzájem vyvíjet. Tvrdí, aby „vyřešili širokou řadu rozvojových problémů, od změny klimatu, zdravotnictví, zemědělství po bydlení, dopravu a vzdělání.” No dobře, to je celé?

Na okraj… pokud pochopíte, že původní zakladatel této nadace, Rockefeller, také nejvíce profitoval z velkého ropného monopolu, který systematicky ničil nejen životní prostředí, ale také ostatní formy zdravotnictví, které nepoužívaly jejich patentované farmaceutické produkty založené na ropě, tak doufám, že pochopíte ironii, když nyní tvrdí, že chtějí spravit zdravotnictví a zdravotnictví.

O tom více později. Scénáře, které v tomto dokumentu uvádí, přivedou to, čemu říkají „Globálně politický a ekonomický soulad,” o kterém říkají, že bude pro dobro nás všech. No… podívejme se, jestli my – lidé – s tím souhlasíme. První scénář, který uvádí, se nazývá „Lockstep”. Najdete ho na 18. stránce tohoto dokumentu.

Píšou o něm, že ho prozkoumávají, aby věděli, „jak budoucnost může vypadat.” Tento scénář popisují v minulém čase, ale nenechte se oklamat. Pamatujte, že tento dokument byl zveřejněn v roce 2010. Zde jsou nějaké úryvky. Podtitul scénáře Lockstep říká: „Svět s pevnější vládní kontrolou řízenou shora dolů a autoritářským vůdcovstvím.” Jak to zatím potvrzuje moje kolekce videí? „…s omezenou inovací a rostoucím občanským odporem.”

Pochopte, že ví, že budou podněcovat občanský odpor. Jsou si toho vědomi. Tohle bylo sepsáno v roce 2010. Píše se zde: „Pandemie, kterou svět roky očekával, konečně přišla. Na rozdíl od H1N1 v roce 2009 byla tato pandemie extrémně nakažlivá a smrtelná. I ty národy nejvíce připravené na pandemii byly rychle přetížené. Pandemie také měla smrtící efekt na ekonomiky.”

Pamatujte… proč má ekonomický dopad? Proč? Může za to samotný virus? O kterém nyní víme, že je srovnatelný se sezónní chřipkou? Nebo za to můžou nařízení, které tato samotná organizace uvalila v důsledku toho, co řekli, že se musí stát.

Tohle je důležité: „Měla smrtící efekt na ekonomiky,” což chtěli. „Mezinárodní pohyb jak lidí tak zboží je pozastaven. Oslabuje to průmysly jako turismus a podlamuje globální dodavatelské řetězce.” Že by řetězce potravin? „I místní obchody a kanceláře normálně plné lidí byly měsíce prázdné bez zaměstnanců i zákazníků. Pandemie zadusila planetu. …karanténa byla i v rozvinutých zemích obtížná.” Takto to chtějí vyobrazit v médiích, které také kontrolují. „Nicméně, pár zemí si vedlo lépe. Zejména Čína.

Rychlé uvalení povinné karantény všech občanů a také okamžité a téměř hermetické uzavření všech hranic zachránilo miliony životů. To umožnilo zastavit šíření viru mnohem dříve než v ostatních zemích.”

Tady se píše: „Čínská vláda nebyla jediná, co zavedla extrémní opatření k ochraně občanů před rizikem viru. Národní vůdci po celém světě během pandemie předváděli svoji autoritu a uvalili přísná pravidla a omezení, od povinného nošení roušek po kontroly tělesné teploty při vstupech do společných prostor jako vlakových stanic a supermarketů.” Děje se to dneska? Ano, rozhodně. „I poté, co se pandemie vytratila, tato autoritářská kontrola a sledování občanů a jejich aktivit zůstala a dokonce se zintenzivnila. Vůdci po celém světě nabyli více kontroly a moci.”

Tohle je znovu to, co chtějí, aby se stalo. „Představa kontrolovanějšího světa nejprve sklidila široké přijetí a souhlas.” Ano, tady Američané by souhlasili. „Občané se ochotně vzdali část své suverenity a svého soukromí. Dokonce se nemohli dočkat hierarchického řízení a dozoru, a národní vůdci měli větší volnost v tom, uvalit řád tak, jak uvážili za vhodné. V rozvinutých zemích tento zvýšený dohled nabyl mnoha forem: např. biometrická identifikace všech občanů a přísnější regulace klíčových průmyslů.” Dávejte pozor na potravinářský průmysl, který podle mě chtějí potlačit.

„Přísnější regulace klíčových průmyslů bylo považované za nezbytné pro národní zájmy. Vynucená spolupráce s řadou nových regulací a dohod pomalu ale jistě obnovila jak řád tak ekonomický růst.”

Jeden z hlavních zastánců této celé věci, který o tom veřejně mluví, je Bill Gates. Co říká, že musíme udělat, než se může řád a ekonomický růst vrátit? Než se můžeme shromažďovat? Co říká, že musíme udělat?

Bill Gates: „Věci k normálu se na světě vrátí jedině tehdy, jak z velké části naočkujeme celou globální populaci.” Tady se píše „biometrická identifikace občanů.”

Ahley: Co říká Bill Gates, že se musí stát, abychom tohle získali? Ne že bychom to chtěli.

Dále se zde píše: „V rozvinutém světě přítomnost mnoha nařízení a norem z velké části omezila podnikatelskou činnost. Vědci a vynálezci se často od vlád dozvěděli, jaký výzkum mohou dělat.”

Není to zajímavé? Nechtějí, abychom zkoumali věci, které by odhalily, že celý jejich příběh je založen na lžích? Výzkum, který by ukázal pravdu o tomto viru? Budou nám říkat, co můžeme zkoumat.

Vědci, probuďte se. Mluvte!

Později se zde píše: „Lidé se zdají být unavení z tolika kontroly a toho, že vůdci a vládní orgány dělají rozhodnutí za ně. Kdekoliv se střetly národní zájmy s osobními zájmy, vznikl konflikt. Občasný odpor se postupně stal organizovaným a koordinovaným, jak silně nespokojená mládež a lidé, kterým byl status a příležitosti odebrány, převážně v rozvojových zemích – podnítili občanské nepokoje. I ti, kterým se na začátku líbila větší stabilita a předvídatelnost tohoto světa, začali cítit nepohodlí a omezení v důsledku tolika přísných pravidel a přísnosti národních hranic. Ten pocit přetrvával, takže dříve nebo později něco nevyhnutelně narušilo řád, na kterém světové vlády tak tvrdě pracovaly.”

Jsem přesvědčená, že tento chaos, o kterém přiznávají, že je součástí plánu, použijí k tomu, aby později navrhli ultimátní řád, který chtějí vytvořit. Odpor občanů je součástí popisu této věci, kterou vytvořili. Ví, že k němu dojde a využijí ho ke svému prospěchu.

Některé tituly v „Lockstep” zní: „Karanténa omezuje osobní kontakt. Mezinárodní obchod zasažen striktní kontrolou patogenu.” Tohle už vidíme. V médiích říkají, že se k tomuto budou muset uchýlit, aby nás ochránili před infekčností. Desítky, ne-li stovky virologů a mikrobiologů říkají, že tohle ani není možné. Na tom nezáleží, dokud lidé věří, že je to možné. Dole se píše o technologii v „Lockstep”. Tohle je něco, co vážně chtějí zavést v důsledku toho chaosu, který způsobují zničením naší schopnosti se o sebe postarat skrze své malé podniky. Technologie v „Lockstep”. Píše se: „Scénář poukazuje na rozvoj určitých typů technologií.

Technologická inovace v „Lockstep” je převážně motivovaná vládou a je zaměřená na záležitosti národní bezpečnosti, zdraví a bezpečí.” Když vás požádají, abyste si vzali vakcínu, můžete si být jisti, že si ji bude muset vzít povinně v rámci národní bezpečnosti, zdraví a bezpečí všech kolem vás. Ze stejného důvodu všechny nutí, aby nosili roušky… v zájmu bezpečí všech okolo. Jinak jste špatný člověk a váš soused vás ohlasí, což už také podporují. „Formované dvojitou touhou vlád kontrolovat a monitorovat svoje občany.” Je to vše o kontrole. „Technologie, kterou můžeme spatřit: Skenery, co používají pokročilé snímkování magnetické rezonance, se na letištích a ostatních veřejných prostorách stanou normou k objevení abnormálního chování, které může naznačovat ‚antisociální záměr‘.”

Co je důležitější… a není zajímavé, že na tomto obrázku je přívalová vlna? Vlna, která vychází z těchto nul a jedniček, což představuje samotnou technologii. Nedělají žádné drahoty… říkají vám přesně, čeho chtějí dosáhnout. Zatímco tyto plány a použití technologií k vymýcení disidentů a kontrolování těch zbylých se zdá nepochopitelné pro ty z nás, kteří naslouchají svému svědomí, ale dar v tomto velkém, odvážném šachovém tahu ze strany elit je ten, že mnohem více lidí začne chápat hloubku jejich zla a také skutečnost, že nový světový řád skutečně byl jejich ultimátním cílem.

Člověk jménem Walter Cronkite byl téměř po celou generaci v Americe tváří médií během války ve Vietnamu, atentátu na J.F.K, během cesty na Měsíc. Když později od Světové federální asociace (WFA) získal ocenění za excelenci, řekli tohle:

WFA: „Světová vláda je nezbytnou strukturou pro globální spravedlnost.”

Hillary Clintonová: „Gratuluji, Waltere. Přijímám ocenění Světové federační asociace. Po více než jednu generaci v Americe zprávy nebyly zprávami, pokud je neuváděl Walter Cronkite. Každý večer jsme tě přivítali do svých domů a poslouchali tě, jak jsi vysvětloval komplexní události dne. Desetiletí jsi nám říkal, jak se věci mají. Ale dnes večer ti vzdáváme čest, že bojuješ za to, jaké by věci mohly být.

WFA: Vy pane jste byl celoživotním zastáncem tohoto principu a je náležité, abychom vám předali tuto ametystovou geodu.

Walter Cronkite: První priorita lidstva v této obtížné době je zavést efektivní systém světového řádu, který zajistí mír a spravedlnost po celém světě. My Američané se nejprve budeme muset vzdát části své suverenity. To pro mnohé bude těžké překousnout. Bude to vyžadovat velkou odvahu, víru a přesvědčování, aby přijali a souhlasili s touto nezbytností. Pat Robertson před pár lety ve knize napsal, že bychom měli mít světovou vládu, ale pouze, jak přijde mesiáš. Napsal: Jakýkoliv pokus o dosažení světového řádu před tou dobou musí být dílo ďábla. Přidejte se ke mně. Jsem rád, že sedím vedle pravé ruky Satana.

Ashley: Tito lidé přiznávají svoji věrnost, protože je to vyžadováno. Bill Gates s Microsoftem také přiznal svoji věrnost, když během tohoto veškerého chaosu zveřejnili reklamu s umělkyní, o které se ví, že se účastní satanských rituálů. Tu reklamu zveřejnili dne, o kterém se ví, že představuje den, kdy byl Ježíš ukřižován.

Bůh nám všem dal svobodnou vůli. I těm, kteří ji momentálně zneužívají. Jejich bůh se vám snaží vzít svobodnou vůli ve jménu míru a bezpečí. Ale tento svět není vše, co existuje. Existuje mnohem víc. Tohle místo je jen test, kde si vyberete svoji věrnost. Bůh vám žehnej. Mám vás ráda. Brzy na slyšenou.

Zdroj: 1

loading...