Dítě, které zemřelo v lese, se objevilo na fotografii, jak stojí za synem paní Watsonové

single-image

Laura Watsonová by se před hrůzným zážitkem neoznačila jako někdo, kdo by věřil na paranormální jevy, nebo duchy. Změnila však názor po strašidelném zážitku, který se stal v roce 2018, když vzala své děti na procházku do lesa.

Laura žije v Newcastlu a má dvě děti. Spolu se svým synem, dcerou, synovcem a svou matkou, si užívala pěkný den v lese.
Chtěla vyfotit své děti a synovce u stromu, ale na fotografii se objevilo něco, co tam určitě nepatří. Na fotografii, hned za synem Laury, lze rozeznat další dítě, které dokonce drží jejího syna za rameno.

Nebylo by to divné, kdyby tam s nimi bylo ještě další dítě. Ale Laura, ani děti, které lezly na strom, neviděly ani neslyšely, že by tam někdo další byl… A proč by vůbec cizí dítě sahalo na Lauřina syna, aniž by si toho chlapec všiml?

Laura zveřejnila děsivou fotografii na svém účtu na Facebooku. Nikdo na obrázku netuší, kdo to může být.

Laura od té doby nespí klidně
Od této události se Laura Watsonová bála usnout. Její manžel chodí na noční směny a vědomí, že ji nějaká entita z jiné dimenze může kdykoliv navštívit, jí bere klid.

Laura řekla:
„Za stromem nikdo nebyl, moje dcera nebo synovec by ho určitě viděli. Nikdo tam fakt nebyl. Byli jsme tam jen my. Je to velmi, velmi bizarní.
Když jsem se vrátila domů, přenesla jsem fotku do počítače a když jsem se na ni podívala pořádně, pomyslela jsem si, co je ta věc za Byrinem?
Když jsem obrázek přiblížila, uviděla jsem tvář. Ale vím, že tam v tu chvíli nikdo nebyl!

Vypadá to podle mě jako dítě. Nevím, jestli je to dívka nebo chlapec. Ale vidím tam tvář a vypadá to, že osoba má ruku na rameni mého syna.
Někteří lidé mi na to řekli, že jsem si to tam musela dodělat Photoshopem sama, protože tomu nemohli uvěřit… Vysvětlila jsem jim, že ani netuším, jak něco takového udělat.

Vyfotila jsem to telefonem. Nejsem technologicky zdatná a nejsem ten typ člověka, který by dělal podvrhy na fotografiích, když to ani neumím.”

,,Není žádné jiné vysvětlení pro to, co na fotografii je. Je to prostě tvář. Kdyby byl někdo tak blízko u mého syna, kdyby tam skutečně bylo další dítě, všiml by si ho.
Viděla bych to i já a nefotila bych rodinnou fotku s dalším cizím dítětem v pozadí.”

Photoshopový podvod, nebo strašidelné zjevení?
I když mnoho lidí zůstává skeptických a celou věc označují za podvod, někteří spekulují nad možností, že dítě, které se na fotce z čista jasna ukázalo, mohlo být dítě, které v minulosti poblíž tohoto stromu zemřelo.

Laura k tomu řekla: „Nevím moc o historii těchto lesů, ale někteří lidé říkají, že se před nějakou tou dobou, v řece, která poblíž protéka, utopil malý chlapec. Nevím, jestli je to jenom povídačka, nebo realita.

Lidé se mě také ptají, zda třeba neměl Byrin dvojče, které zemřelo, ale nikoho takového neměl. V mé rodině nezemřely žádné děti, takže to nemohl být nikdo, koho bych znala.
Určitě to není někdo, koho znám… Nikdy v životě jsem nic takového nezažila.”


Laura fotila i ve chvíli, kdy děti na strom lezly a žádné čtvrté dítě na nich vidět není.

„Byl to prostě normální den. Bylo krásně teplo a my jsme se bavili venku. Měli jsme s sebou psy a nechovali se nijak divně. Vím, že psi mohou mít šestý smysl. Ale chovali se úplně normálně.

Poslala jsem to svému manželovi, když byl ještě v práci, a ten řekl, že je to velmi podivné.
Moje sestra řekla: Bože můj, Lauro, co to proboha je? Souhlasila, že poblíž nás nebyl nikdo jiný, takže to doslova nemohlo být nic jiného, než duch.

Mnoho lidí říká, že to vypadá jako dívka s copánky, ale podle mě to tak není, vypadá to jako chlapec.
Ráda bych se vrátila do toho lesa. Vůbec mě to neodradilo. Myslím teď, že je to místo ještě více fascinující.

Celá ta věc nám ale nahnala husí kůži.”

Zdroj: 1

loading...