Bývalý ředitel Pfizer od EU požaduje, aby zastavila studie vakcín na COVID-19 kvůli neplodnosti na neurčitou dobu a jiným zdravotním potížím

single-image

Bývalý viceprezident Pfitzer a vědecký ředitel Dr. Michael Yeadon a německý plicní specialista a poslanec parlamentu Dr. Wolfgang Wodarg podali Evropské zdravotní agentuře naléhavou žádost vyzývající k okamžitému suspendování všech studií vakcín na SARS-CoV-2, zvláště pak studii BioNTech/Pfizer na BNT162b (číslo Eudra CT 2020-002641-42). (Foto: Youtube)

Yeadon a Wodarg říkají, že tyto studie by se měly zastavit, dokud nebude k dispozici takový návrh na provádění studií, který řeší i řadu závažných bezpečnostních rizik, jaké dělají starosti rostoucímu počtu renomovaných vědců, kteří jsou skeptičtí k tomu, jak rychle byly ty vakcíny vyvinuty, uvádí německý 2020 News.

Petenti na jednu stranu požadují, aby kvůli známému nedostatku přesnosti testů PCR se v řádných studiích musely používat tzv. Sangerovy sekvence. To je jediný způsob, jak dostáhnout spolehlivého výkazu k posouzení účinnosti vakcín proti Covid-19. Na základě mnoha odlišných PCR testů o jejich vysoce proměnlivé kvalitě, nelze s nezbytnou přesností určit ani riziko choroby, ani možné přínosy vakcíny, proto je testování vakcín na lidech neetické už jako takové. –2020 News

Tato dvojice rovněž poukazuje na obavy vyvolané předchozími studiemi jiných koronavirů – včetně (podle 2020 News):

  • Formování tzv. „nikoliv neutralizujících protilátek“, které mohou vést k přehnaným imunitním reakcím zvláště, když je testovaná osoba po vakcinaci konfrontována s reálným, „divokým“ virem. Toto tzv. na protilátkách založené zesílení, čili ADE, je už z experimentů s vakcínami na koronu dlouho známé např. u koček. V průběhu jedné ze studií všechny kočky, které původně vakcinaci dobře tolerovaly, uhynuly, jakmile chytly divoký virus.
  • Od vakcín se očekává, že vytvoří protilátky proti hrotovým proteinům SARS-CoV-2. Ty hrotové proteiny však obsahují i syncytinové homologické proteiny, které jsou u savců jako lidé kriticky důležité pro vytvoření placenty. Musí se naprosto vyloučit, že vakcína proti SARS-CoV-2 nemůže spustit imunitní reakci proti syncytinu-1, jinak může při očkování žen dojít k neplodnosti na neurčitou dobu.
  • Vakcíny na základě mRNA od BioNTech/Pfizer obsahují polyetylén-glykol (PEG). 70% lidí má proti této látce vyvinuté protilátky – což znamená, že u mnoha lidí se může vyvinout alergická, potenciálně smrtelná reakce na takovou vakcinaci.
  • Převážně příliš krátká doby studií neumožňuje realistické odhady následných účinků. Stejně jako u případů narkolepsie po očkování proti prasečí chřipce, mohou být miliony lidí vystaveny nepřijatelným rizikům, pokud se udělí schválení v nouzovém režimu a nebude následovat pozorování následných účinků po vakcinaci. Nicméně BioNTech/Pfizer už zjevně žádost o nouzové schválení 1. prosince 2020 podaly.

Wodarg Yeadon EMA Petition Pfizer Trial FINAL 01DEC2020 en Unsigned With Exhibits by Zerohedge Janitor on Scribd

Dr. Yeadon dělal novinové titulky už minulý měsíc, kdy řekl: „Prohlásit, že by mělo dojít ke druhé vlně a pak používat falešně pozitivní výsledky z COVID-19 testů z podstaty vadných, aby se tak ta druhá vlna vyfabrikovala,“ to není žádná věda.

Jak psal Ralph Lopez z HubPages, Yeadon varuje, že polovina nebo „i většina“ testů na COVID je falešně pozitivních. Dr. Yeadon rovněž argumentuje, že práh pro hromadnou imunitu je možná daleko nižší, než se předtím myslelo, a že té už bylo možná v mnoha zemích dosaženo.

V interview minulý měsíc (viz níže) se Dr. Yeadona ptali:

„Zakládáme vládní politiku, ekonomickou politiku a politiku občanských svobod ohledně toho, že omezujeme shromažďování lidí na šest lidí atd. pouze na tom, co mohou být o tom koronaviru naprosto falešná data?“

Dr. Yeadon odpověděl prostým „ano“.

Pak lamentoval nad ztrátami životů v důsledku politiky lockdownu a že budou dále ztraceny nesčetné „zachránitelné“ životy kvůli odkládání důležitých operací a další zdravotní péči, pokud budou ty lockdowny opět zavedeny.

Níže se na tu diskusi podívejte: ZDE

Zdroj: 1

loading...