Poselství Michaela Jacksona, které bylo ignorováno médii. Z jeho pravdivých slov mrazí…

single-image

3 krátké a jeden delší dokument o Michaelovi Jacksonovi ukazující, jak média dokážou překroutit celou realitu a udělat z člověka obludu. Michael Jackson celý život šířil pravdu a lásku, pomáhal dětem, ukazoval to, co doopravdy jsme. Celý svět házel na něj špínu, která se mu celý život zažírala do duše, ale přesto stále bojoval za cílem udělat lepší a zdravý svět, kde není místo pro války, závist, lhostejnost a nemoci. Michael zanechal na tomto světě velký odkaz.

Každý, kdo házel na něj špínu vědomě, či nevědomě, by se měl podívat na tyto krátké videa o jeho pravém charakteru.

Na začátek dávám dokument nazvaný Zatajený příběh Neverlandu, který je o všech vymyšlených aférách, které udělali z Michaela pedofila. Na konec se ukáže, že Michael by nikdy nic takového neudělal, využili jeho dobré duše a pak mu vrazili kudlu do zad.

Prvních 40 minut trvá původní dokument, zbytek je jakýsi dodatek přidaný Larrym Nimmerem, autorem dokumentu. V dodatcích uvidíte další scény z videa rodiny Arvizů, další rozhovor s právníkem Thomasem Mesereuem a Aphrodite Jones, zátah šerifů na Neverland (mimochodem, všimněte si, že k dispozici dali pouze ty záběry, na nichž s laskavým tónem vysvětlují mexickému zaměstnanci, že mají povolení k prohlídce, ale již neukáží, jak párali matrace noži a tak podobně) a pak bezprostřední reakce fanoušků po Michaelově očištění, a pak po jeho úmrtí.

ZATAJENÝ PŘÍBĚH NEVERLANDU:

Další video nazvané Michael Jackson Utajená poselství ukáže za co bojoval a umřel. Za lepší a zdravý svět, kterému může pomoci každý, o tom, jak miluje děti a jejich nevinnost. Pomáhá chudým a nemocným lidem a snaží se je sjednotit bez ohledu náboženského či rasového vyznání, každý je v hloubi duši stejný, milující a hravý jako děti.

MICHAEL JACKSON UTAJENÁ POSELSTVÍ:

Další desetimunutové video nese název 3 nejhorší lži o Michaelu Jacksonovi. Dozvíme se, proč si nechal udělat platiky nosu a brady, proč mu bělala pleť, zda je biologickým otcem svých dětí a také, že by nikomu nikdy neublížil.

3 NEJHORŠÍ LŽI O MICHAELU JACKSONOVI:

A na konec trochu konspirace o podivných okolnostech jeho smrti a o tom, jak funguje nahrávací průmysl a co o něm věděl Michael Jakcson. Kdo a proč vyrobil a hodil na něj všechny ty skandály. Titulky jedou celkem rychle, takže nemusíte stíhat číst, proto radím pauzovat video.

MICHAEL JACKSON VĚDĚL PŘÍLIŠ, PROTO BYL ZABIT:

To by bylo asi to nejdůležitější, co Michael Jackson doopravdy dělal a čím byl. Už jsem měl dlouho v hlavě napsat článek a zveřejnit pár důležitých dokumentů, které jsem našel na youtube, vysvětlující pravdu o jeho životě. Svět žije zmanipulovanými médii, které jenom lžou a ničí životy těm slavným osobnostem, které pomáhají světu šířit dobro a lásku. Doufám, že jste si konečně udělali jiný obrázek o této osobě, která šířila dobro nejen skrze hudbu. MJ zanechal po sobě velký odkaz.

loading...