Návod na Levitaci těla, který funguje…

single-image

Existují záhadné ,,triky”, které jsme v určité době zkoušeli skoro všichni. Jedním z nich je metoda ,,Lehký jako pírko, pevný jako deska”. Ve skutečnosti to není trik, ale skutečné ,,kouzlo” které se děje silou spojení naší mysli, vizualizace a energie. (Foto: Flickr)

Tato metoda je ukázaná ve filmu ,,The Craft”, který je o čtyřech dívkách, které se dají na dráhu magie, ale zvrhne se jim to postupně do černé magie a film je nakonec celkem brutální a děsivý. Každopádně scéna s levitací je inspirovaná známým pokusem:

Lehký jako pírko, pevný jako deska
V zahraničí je tento pokus známější než u nás a dají se k němu najít zajímavé praktické zkušenosti, jako například tato:

,,Bylo letní odpoledne a stmívalo se. Slunce zapadalo a my jsme byli venku v lese poblíž domu mého nejlepšího přítele a dýchali jsme svěží vzduch přicházející z hor poblíž nás. Okolní příroda byla tak dokonalá, že jsme se cítili opravdu kouzelně. Opravdu věřím, že v tu chvíli by bylo možné dokázat cokoliv. Nejen levitaci.
Potom si jeden z našich nejtěžších kamarádů sedl na schody a my čtyři jsme ho obstoupili v kruhu. Vyzkoušeli jsme pokus ,,Lehký jako pírko, pevný jako deska” a okamžitě to fungovalo. Bylo to úžasné. Cítil jsem silnou energii v rukách. Všichni jsme tím byli ohromeni. Jeden z našich kamarádů dostal strach a dal prsty pryč. V tu chvíli náš nejtěžší kamarád těžce a bolestivě přistál zpátky na schodech a získal pěkně velkou modřinu. V tu chvíli jsem si uvědomil, že to není žádný pouťový trik, že se tam stalo něco skutečného.

Tu noc jsme to zkusili ještě několikrát. A zkusili jsme to také další noc. Vždy s různými lidmi. Dokonce jsem měl šanci levitovat i já sám. A ano, povedlo se to!
Bylo to úžasné. Sledoval jsem, jak se zvedám do výšky, odlepuju se od země. Říkal jsem si u toho: „Proč tohle není ta nejoblíbenější aktivita na světě?“ nebo „Proč na to žádný vědec nikdy neudělal vědeckou studii?“ Určitě taková studie proběhla, akorát se o ní jenom nemluví.

O pár let později jsem potkal nové přátele, kteří se zajímali o magii, tak jsem jim řekl o tomto triku. Rozhodli jsme se to vyzkoušet po seanci s duchy. Bylo nás 5. Část mě se chtěla „předvést“ a chtěl jsem taky vidět jejich vyjevený obličej a znovu tu úžasnou věc zažít.
Ale selhali jsme. Zkusili jsme to tedy znovu a opět selhali. Proč? Myslím, že už znám odpověď.”
(odpověď najdete později v tomto článku, pokud vás to ještě samotné netrklo)

Jak to provést
Potřebujete pět lidí. Jeden člověk sedí na židli. Vyberte si obyčejnou židli, ne křeslo.
Požádejte toho, kdo sedí na židli, aby se vnitřně koncentroval na to, že je lehoučký jako pírko.
Další čtyři lidé se postaví okolo něj. Řekněte jim, aby stáli ve čtyřech rozích židle. Dva lidé u podpaží a dva u kolen.
Tito čtyři lidé natáhnou dva prsty (ukazováček a prostředníček) a umístí je pod podpaží nebo pod koleno sedící osoby. Jeden tedy položí prsty pod levé koleno, druhý pod pravé koleno, třetí pod levé podpaží a čtvrtý pod pravé podpaží.
Zkuste takto osobu rovnou zvednout. Zjistíte, že to není možné.

Čtyři praktikující dají ruce nad hlavu sedícího. Dělá se to ve směru hodinových ručiček. Začněte u osoby stojící u pravého podpaží sedícího. Řekněte osobě, aby položila pravou ruku nad hlavu sedícího.
Pokračujte osobou, která stojí u levého ramena. Řekněte osobě, aby položila pravou ruku nad hlavu sedícího. Pokračujte tím, který stojí u levého kolene a pak tím který stojí u pravého kolene.
Nyní osoba, která stojí u pravého podpaží, položí i levou ruku nad hlavu sedícího. Tím se uzavře kruh. Stejným způsobem pravotočivě dejte postupně i levé ruce nad hlavu sedícího.

Ruce směřují dlaněmi dolů. Mějte ruce tak, abyste se nedotkli hlavy sedícího, ani rukou ostatních. Přímo nad hlavou sedícího by teď mělo být 8 rukou.
Několik minut klidně dýchejte a soustřeďte se. V rukách byste měli cítit teplo a proudící energii.

Můžete pronášet formuli ,,Lehký jako pírko, pevný jako deska”. Opakujte ji podle potřeby. Můžete tuto formuli přeskočit, není nutná pro úspěch experimentu, ale pomůže vám se lépe soustředit a synchronizovat vaši energii.

Jakmile všichni pocítíte teplou energii v rukách, sejměte ruce pryč z hlavy. Každý natáhne dva prsty a položí je pod podpaží nebo pod koleno sedícího.

Ve stejnou chvíli zvedněte prsty pod sedícím. Osoba, která sedí na židli, se velmi snadno zvedne do vzduchu.
Můžete někdy také vidět židli levitovat.
Nikdy v leknutí nedávejte prsty pryč, protože levitující osoba v tu chvíli spadne dolů.
Sedícího vrátíte na židli pomalým snižováním prstů.

Proč to funguje
Levitace funguje, protože nejsme bytosti jen z masa a krve. Jsme energetické spirituální bytosti, naše síla myšlenky a naše vizualizace mají obrovskou sílu. A když spojíme sílu myšlenky u pěti lidí, vznikne tak moc, která dokáže i odhmotnit.

Pokud to nefungovalo
To, co udělá efekt levitace, je vaše vlastní energie a síla mysli. Když je blokována vaše energie (protože někdo ze skupiny vyzařuje destruktivní energii nebo se toho bojí, nebo tomu jednoduše nevěří), levitace nebude fungovat.

Pokud děláte pokus, kterému ve skutečnosti nevěříte, šišinka mozková nevyšle potřebný signál, který zázrak zprostředkuje. A šišinka mozková není schopná vyslat potřebný signál ani v případě, kdy na to nemá potřebně silnou energii. Proto k podobným pokusům nepouštějte lidi, kteří jsou mentálně nebo energeticky zablokovaní, destruktivní, nebo tomu nevěří, protože pokus pokazí.

Špatná a chybějící energie je i důvod, proč v překladu člověka, který to zkoušel, byl popsán následný neúspěch s druhou skupinou. Zkoušel to s lidmi, kteří dělali magii a ještě k tomu i vyvolávali duchy. To znamená, že měli nízké a destruktivní energie, které jim ještě navíc předtím vysál nějaký duch při seanci a proto na levitující efekt už neměli žádnou energii.

Varování
Když jsem hledala praktické ukázky tohoto pokusu natočené na video, našla jsem tento postup v jiné NEBEZPEČNÉ verzi. Pokud budete pátrat sami a najdete ho, je vhodné na tomto místě důrazně varovat, abyste psaný postup neměnili a řekneme si také proč.
Například zde máme skupinu lidí, kteří postup udělali trošku jinak (s rukama) a návod jim i tak perfektně fungoval, dokud se toho nelekli a nedali ruce pryč:

Co je na tom špatně?
Pokud rozumíte angličtině, je vám to jasné. Skupina totiž před klasickou formuli ,,Lehký jako pírko” přidává velmi nebezpečné věty. Tyto věty plní svůj účel pro prodloužení doby koncentrace, ale uvědomte si, že slova jsou energie a slova mají obrovskou moc. Speciálně pokud se tato moc pětkrát spojí!!! Je jejich síla ještě mnohem větší!! Je nutné dávat veliký pozor na co myslíte a co říkáte, speciálně pokud jste navíc takto energeticky znásobení a v meditativním stavu!!

A proto ve chvíli kdy skupina říká: ,,Vypadá nemocně, vypadá špatně, umírá, je mrtvý..” a pak teprve přejde na formuli ,,Lehký jako pírko”, přivolávají tím na dotyčného nemoc a smrt!! Neopakujte tento druh formule, ublížíte tak člověku, se kterým postup provádíte.

Bohužel je tato smrtonosná verze populární a dá se s ní najít vícero pokusů. Dokonce jsem i našla verzi, kde levitaci předcházelo vyvolávání duchů. To je naprosto špatně! Nemíchejte do toho žádné duchy, ani černou magii.

Dávejte si na to pozor, nikdy nesmíte na druhého člověka ani myšlenkou ani slovem přivolávat jakékoliv zlo, neštěstí, nemoc, nebo nedejbože smrt. Je to černá magie a obrátí se proti vám.

Můžete dokázat krásné a zázračné věci i bez toho, abyste si ušpinili ruce s duchařinou nebo s černou magií. Nepotřebujete to.

Zdroj: 1

loading...