Bendová překvapila: V pětačtyřiceti zveřejnila fotku bez make-upu. Krása není o nalíčení, píší fanoušci

single-image

Česká herečka Alice Bendová překvapila své fanoušky, když bez okolků zveřejnila fotografii, na které je zcela nenalíčená. Jak její sledující na sociální síti reagovali?

Vnadná moderátorka ráda na Instagramu dráždí nahými fotkami. Nyní však změnila svou „taktiku“ a pochlubila se, jak ve svých pětačtyřiceti letech vypadá po ráno, a to zcela bez make-upu.

Herečka svou přirozenou krásu zveřejnila, když jela ráno ze školy, kam vezla své děti.

„Dobré ráno, jedu ze školy a i v místech, kde nikdy nejsou kolony, tak to stojí. Tak protože prakticky parkuji, vyfotila jsem se takhle pěkně po ránu bez make-upu,“ vysvětluje hned v úvodu Bendová, zřejmě proto, aby předešla komentářům rýpalů.

Poté se svým fanouškům svěřila s tím, jak to u nich každé ráno vypadá. A k jejich údivu přiznala, že se občas cítí tak trochu neschopná.

„Upřímně obdivuji ženy, které mají ráno podpatky, jsou učesané, oblečené (ne jako já občas i v županu nebo moc pěkných tepláčkách) a jsou nalíčené. Jediné, co ráno stihnu, je dát dětem snídani (o té společné se nám fakt může jen zdát) a udělat sváču do školy. Máte to podobně? Já si připadám občas trochu neschopňoučká,“ uvedla a všem popřála krásný den.

loading...