Znalec islámu dokonale znemožnil Danielu Drtinovou. Podívejte se, to vážně nemá chybu

single-image

Universitní profesor a spisovatel Bill Warner je zakladatel a ředitel Center for the Study of Political Islam (CSPI). Na svém kontě má tucet knih, včetně koránu, biografie Mohameda a shrnutí politických tradic Mohammeda.

Navrhl kurz, který formou samostudia učí o politickém islámu. Aktivně se zapojuje do debat na toto téma v celém světě a otevřeně říká to, o čem ostatní mlčí.

loading...
6 Komentářů
 1. Jiří 6 roky ago

  Normální Sorosovská sviňa!

 2. Hynek 6 roky ago

  Řekl bych, že informace z tohoto rozhovoru jsou velmi důležité a zásadní, zjevně politici typu Merkel je nerespektují, takto je zaručena likvidace každé společnosti , jedná se o dobývání Evropy islámem !

 3. Jarek 6 roky ago

  Byl to rozhovor a ne duel. Nebyl žádný důvod, aby paní Drtinová nějak argumentovala či vyvracela nějaké výroky. Nechápu, čím se jako paní Drtinová měla znemožnit. To, že byla nejistá anebo vypadala nejistě souvisí s prací moderátora a ne s vědomostmi o islámu.

 4. Ondrej Dudáš 5 roky ago

  Dobrý a hlavne veľmi aktuálny a poučný rozhovor… Neistota moderátorky je tu druhoradá…

 5. peeter.pp 5 roky ago

  Kdo koho a kde znemožnil mi je záhadou ! To že neví o křižáckej válkách,podle mne považoval za utíkání od tématu,kterému ona nerozumí.Nikam neutíkala,protože nemůže vědět jak islám studuje historicky.
  Pokud se tu někdo dokonale znemožňuje,tak jedině autor toho titulku,potažmo Vaš web.

 6. Procházka 5 roky ago

  Už mnoho let – při praktikování kritického myšlení – je zřejmé, že Bůh ani “svořitel” jiného jména NEEXISTUJE.
  Zesnulý astrofyzik Stephen Hawking – prokázal svými výpočty, pozorováním černých děr a také potvrzením teorie Velkého třesku, že náš vesmír se zjevil bez příčiny, náhle a nikde, bez geniálního pana “stvořitele”.
  Čili náboženství je pro lidstvo dobré jen pro pohodlí a schování svých výsad za nedokazatelného Boha a k ovládnutí “mas”.
  Sám si všiml (a můžem se o tom všichni každý den sami přesvědčit), že Ti, co hlásají, že všechno na zemi stejně řídí Bůh, se při přecházení silnice rozhlédnou!

Komentáře jsou uzamčeny