V ČT nastal ojedinělý úkaz. Prostor k vyjádření dostala analytička z AMO a takhle neuvěřitelně to dopadlo…

single-image

Tuhle mi přinesla známá ze školy ukázat nabídku jakési amorální organizace ( AMO ), aby byli žáci škol přihlášeni do „simulací“, které jim umožní lépe vstřebat ty správné názory. I četl jsem dále…

Zkušené analytičky a specialisté ve věku kolem 25 let (http://www.amo.cz/lide/) lidem vysvětlí „Jak se vyznat v rusko-ukrajinském konfliktu“. To mě zaujalo. V pozvánce se dále dočítám, že „Putinovské Rusko nerespektuje mezinárodní právo“, samozřejmě nemohla chybět zmínka o „anexi Krymu“ a pak perla „Konflikt mezi Ruskem a Ukrajinou dosud pokračuje válkou na Donbasu“.

Pro skutečné labužníky je zde i věta „Ukrajina po revoluci zavádí reformy nezbytné k modernizaci a rozvoji země“.

No… Evidentně má AMO exkluzivní přístup k supertajným informacím, protože ani pozorovatelé OBSE dosud nenašli na Donbase ruské vojáky, takže mi stále uniká z jakého titulu to nazývají konfliktem „Rusko-Ukrajinským“. Nebo proč stovky tisíc obyvatel z této části Ukrajiny odešly do Ruska, tedy na území „agresora“… Neměli poradce z českých neziskovek a tak šli špatným směrem?

Byli to Rusové nebo „separatisté“ kdo zabil 6000 civilistů, kteří zemřeli po příletu raket ze strany Kyjeva směrem na domky a paneláky Donbasu?

Upálení desítek lidí v Oděse bylo snad důsledkem … závady v elektroinstalaci a zaseknutí dveří?

Všechna ty videa, co jsou na internetu, byla natočeny podplacenými komparsisty?

Jaké budou mít slečny a kluci z AMO připravené odpovědi?

Otázky se honí hlavou..

Pátrám tedy dál a zjišťuji, že AMO je nezištně financováno mj. americkou ambasádou, George Sorosem, panem Kellnerem, několika českými ministerstvy a dokonce paktem NATO.

Přidáváme ochutnávku, kterou bychom mohli nazvat „AMO v akci“:

Zdroj: 1

loading...