„To je hustý, že se musíte omlouvat za vtip, který na vás někdo namířil.“ Klaus ml. ukázal vrchol politické korektnosti

single-image

Zakladatel a předseda hnutí Trikolóra Václav Kalus mladší sdílel na sociální síti vtipnou fotografii, kterou našel na internetu. Navzdory tomu, že to byl výsměch jeho straně, její lídr to vzal s humorem.

Na úvod politik poznamenal, že jeho hnutí nezůstává stranou v tyto „sváteční” dny.

„Ale až budeme vládnout, nebudeme podobné maškarády podporovat z Vašich daní – jinak ať si každý miluje koho chce,“ poznamenal.

A pak se vyslovil k tomu, co ho překvapilo.

„A u každého převzatého vtipu musí být disclaimer teď: tedy tohle mě pobavilo na internetu, není to namířeno ani proti postiženým lidem ani proti vlasáčům – ani proti jejich muzeu … je to jen vtip,“ napsal.

Na tento příspěvek zareagovali sledující. Jak vyplývá z jejich poznámek, přístup lídra Trikolóry velmi ocenili.

„Pane Klausi, pořád můžete použít jejich vlastní zbraně proti nim. Udělat jakoby coming-out, prohlásit se za ženu, případně za gender fluid a všechnu kritiku a urážky na svou osobu označit za transfobii. Bonus: když se prohlásíte za maskulinní transgender lesbu, nemusíte měnit jméno, oblečení, vzhled ani orientaci a stejně se stáváte členem jejich privilegované skupiny schované pod štítem transfobie. Jen ať ochutnají vlastní medicínu,“ napsal Roman Horčic

„Václave, dobrý. Spoustě lidí chybí nejen nadhled, ale hlavně smysl pro humor…, takže za mě super!!!“ vyslovila nadšení Lenka Černá.

„Václave, tohle se mi na vás líbí, zůstat nad věcí, smysl pro humor vám také nechybí, myslím že toto dokáže naše sluníčka ‚nasrat‘ mnohem víc, když vidí že to berete sportovně,“ chválí politika Honza Pacák.

„Srandu sami ze sebe snesou jen silné osobnosti,“ konstatoval Ladislav Jaroš.

„Věřím, že Vás dokáže urazit pouze inteligent. Politika je hnus a špína a obdivuji Vás, že Vám to za to stojí a že i nadále se nám snažíte pomoci,“ vyjádřil svůj názor Petr Zelenak.

„To je hustý, že se musíte omlouvat za vtip, který na vás někdo namířil. To bude asi vrchol politické korektnosti,“ uvedl Marek Lukl.

Zdroj: 1

loading...