Tak tohle čeká od pondělí vaše děti! Žádné slinové testy a nemají registraci ani v Číně, ani od evropské EMA či českého SÚKL

single-image

Naší redakci se podařilo zjistit podrobnosti o nakoupených čínských testech, kterými se mají od pondělí 12. dubna 2021 testovat čeští školáci. (Foto: Rumble)

Navzdory dlouhodobému ujišťování, že děti budou používat ústní stěrové testy, se nakonec všechno změnilo. Budou se šťourat v nose špejlemi. Ministerstvo školství publikovalo před 2 dny instruktážní video pro ředitele českých škol [1], které se nám dostalo do ruky a v něm je všechno vysvětleno. Video si můžete přehrát níže. Děti se budou samotestovat čínskými testy značky Singclean, jejichž výrobcem je čínská společnost Hangzhou Singclean Medical Products Co., Ltd. No. 125(E) na adrese 10th street, Hangzhou Economic and Technological Development Zone, Zhejiang, China.P.C.: 310018.

Čínský test disponuje čínským certifikátem, ovšem jedná se o certifikát řízení kvality výroby, nikoliv o registrační certifikaci nezávadnosti čínské pomůcky pro zdravotnické účely. Dalším dokumentem je certifikát CE o shodě [2], který ovšem nebyl v ČR ověřen, jak uvádí dopis ministra zdravotnictví Jana Blatného ze dne 9. března 2021, kterým uděluje tomuto produktu na území ČR výjimku do 30. dubna 2021. Udělená výjimka uvádí, že zjišťování konformity nebylo dokončeno a z procesu schvalování byla tudíž udělena výjimka.

Čeští školáci se budou testovat čínskými testy, které nemají zdravotní registraci ani v Číně, ale zato mají výjimku podepsanou ministrem Blatným už 9. března 2021

To je velmi zajímavé. Bývalý ministr zdravotnictví Jan Blatný se křižoval a zaklínal obavami, hrozbou ruské vakcíny Sputnik V, že nemá certifikaci Evropské lékové agentury EMA, že nemá schválení ani českého Státního ústavu pro kontrolu léčiv (SÚKL), a že Sputniku jeho ministerstvo výjimku rozhodně neudělí, ale přitom na druhé straně jeho ministerstvo bez mrknutí oka již 9. března udělilo výjimku čínskému testu, kterým se bude od pondělí testovat nejzranitelnější skupina občanů ČR, a to nezletilí čeští školáci. V popisu k testu na webu lékárny DIA je přitom uvedeno, že tento test není vůbec určen pro domácí použití, ale pro pracovníky ve zdravotnictví! Výjimka pro čínský test udělená ministrem zdravotnictví Blatným je níže.

Naše redakce se snažila do čínské společnosti dovolat a zjistit informace, jestli mají zažádáno v Číně o udělení čínské zdravotnické registrace pro svůj výrobek, anebo dokonce v EU, ale na telefonu je pouze záznamník. Na emailový dotaz nám zatím odpověď nepřišla. Naše redakce získala již unikátní fotografie balení testů, u kterých logicky chybí držitel registračního rozhodnutí, žádné takové totiž neexistuje, protože test dostal v ČR výjimku od ex-ministra Jana Blatného, takže děti si budou od pondělí šťourat v nosu 2x týdně jakýmisi testy, které nemají zdravotnické schválení ani doma v Číně.

Antigenní testy s koloidním zlatem reagující na antigeny z nemocného člověka, jenže… to je právě ten problém

Okamžitě jsme kontaktovali našeho kolegu lékaře, aby nám vysvětlil ten složitý název a popis testu. Lékárna DIA tento antigenní test nabízí [3] v prodeji koncovým uživatelům, pokud chcete test podrobit zkoumání pod mikroskopem, jestli obsahuje morgellony, tak máte možnost, ovšem v popisu produktu je uvedeno toto: Testovací sada COVID-19 (Metoda koloidního zlata) je imunochromatografický test na koloidní zlato. Test používá protilátku COVID-19 (SARS-CoV-2) (testovací linie T) a protilátku IgG (kontrolní linie C) imobilizované na nitrocelulózovém proužku. Vínově zbarvená konjugovaná podložka obsahuje koloidní zlato konjugované s jinou protilátkou COVID-19 (SARS-CoV-2) konjugovanou s koloidním zlatem a myšími IgG-zlatými konjugáty.

Test by měl být prováděn zdravotníky, upozorňuje lékárna

Když se do jamky na vzorek přidá zpracovaný pufr obsahující vzorek, spojí se COVID-19 (SARS-CoV-2) s konjugátem protilátky COVID-19 a vznikne komplex antigenu. Tento komplex migruje nitrocelulózovou membránou kapilárním působením. Když se komplex setká s linií protilátky COVID-19 testovací linie T, komplex se zachytí a vytvoří barevně zbarvený proužek, který potvrdí výsledek reaktivního testu.

Absence barevného pruhu v testovací oblasti indikuje nereaktivní výsledek testu. Test obsahuje vnitřní kontrolu (linie C), která by měla vykazovat vínově zbarvený pás konjugátu protilátky IgG bez ohledu na vývoj barvy na kterémkoli z dalších testovacích linií. Jinak je výsledek testu neplatný a vzorek musí být znovu otestován novou sadou.

Nakoupené čínské testy pro školáky jsou podlé lékaře v Číně používány pro konfirmaci a nikoliv pro diagnostiku. V čem je rozdíl?

Lékař si tento popis přečetl a doslova se zarazil. Ten popis funkčnosti testu totiž ve skutečnosti popisuje reagenci antigenu člověka, který prochází nemocí a jeho organismus generuje v těle antigeny, které se šíří v organismu a dostávají se i do nosního sekretu. Lékař nás upozorňuje, že asi dochází k neskutečnému omylu, k čemu tyto testy vlastně asi v Číně slouží.

Podle názoru lékaře se nejedná o diagnostické testy na zjišťování virulence u člověka, ale jde o testy konfirmační, které mají potvrdit Covid-19 a vyloučit běžnou chřipku. Popisovaná funkčnost testu, kterou lékárna DIA opsala z příbalového letáku testu Singclean, totiž ve skutečnosti podle lékaře popisuje konfirmační test pro nemocné pacienty s příznaky.

Dodávka pro nejmenovanou českou základní školu. Děkujeme našemu zdroji za poskytnutí fotografie

U nich je potřeba vyloučit chřipku a potvrdit, že jde opravdu o Covid-19. Bez antigenu ve vytřeném vzorku test nemůže fungovat. Jenže antigen SARS-Cov-2 se v lidském těle začíná tvořit až poté, co propukne boj imunitního systému s virem a člověk začne tím pádem mít horečku, začne se potit, je mu špatně. To je projev odezvy imunitního systému, který začíná reagovat na antigeny viru.

Pokud mají testy fungovat, musí mít dítě už první příznaky nemoci, a tím prvním příznakem je zvýšená teplota okolo 37,2 stupně Celsia a pocit malátnosti a pocitů ke zvracení. To je okamžik, kdy je tělo již zaplaveno antigeny viru a imunitní systém začíná v poplachu zvyšovat tělesnou teplotu, aby viry zlikvidoval, vysvětluje lékař.

Biochemička varuje, že antigenní testy jsou nevhodné pro zdravé školáky, protože neodhalí virulenci bezpříznakových osob, kterých je podle všeho drtivá většina v populaci

Totéž uvedla biochemička Jana Jaklová Dytrtová v rozhovoru [4] pro DVTV, kde varovala, že tyto antigenní testy, které se rovněž používají při testování rakouských školáků, ten samý typ testu od stejného čínského výrobce, jsou naprosto nevhodné pro bezpříznakové děti, protože testy nedokáží u dětí odhalit virus, ale pouze jeho antigen, který vzniká v lidském těle až po propuknutí nemoci. Pokud dítě příznaky nemá, to znamená nemá zvýšenou teplotu nad úroveň 36,8 až 36,9 stupně Celsia, potom antigenní test ukáže negativní výsledek.

A to i v případě, kdyby dítě bylo nakažené, i kdyby dokonce mělo rezistenci a bylo by vironosičem, tak takový test stejně ukáže negativní výsledek. Tohle opravdu nedává z lékařského hlediska smysl, protože tyto nakoupené čínské testy by dávaly smysl jen pro účely konfirmační diagnostiky ve chvíli, kdy učitelka by si všimla, že nějaké konkrétní dítě ve třídě je bledé, má horké čelo, je mu špatně. Tak ano, potom by testy dávaly smysl a ukázalo by se, jestli má dítě v těle antigeny SARS-Cov-2 nebo nemá. Pokud ale dítě příznaky nemá, ten test je úplně k ničemu.

Ukázka jedné sady testu

Děti si budou testy dělat samy a video MŠMT výše zachycuje, jak komplikovaný takový test je. Dítě musí postupovat podle pokynů, potom musí nechat louhovat vzorek, potom musí čekat přesně podle času, potom vzorek nanáší na primer a hlavně, celou dobu má nasazenou roušku. A teď to přijde. Po skončení testu, je-li negativní, musí dítě nadále celý den ve škole nosit roušku! Proč, když je dítě otestováno negativně? Chápete?

Oni si opravdu myslí, že lidé jsou naprostí debilové. Neustále opakují, že když má člověk negativní test, že bude mít svobodu, že kdo bude testovaný, bude mít privilegia, jenže to je lež! Kalech! Představte si, že i když máte negativní test, musíte nadále nosit roušku! A co vakcína? Všimli jste si?

Děti, které budou v pondělí negativně testovány, budou muset nadále nosit roušky, děti to ale nechápou a ptají se, jestli teda jsou zdravé nebo nejsou?

Kdo je vakcinovaný, nadále musí nosit roušky! A proč? No, já vám to řeknu, je to veřejné tajemství, ale ne, že to na mně prásknete. Je to kvůli tomu, že těm testům nikdo nevěří! Ty testy jsou na bezpříznakové osoby natolik nefunkční a nespolehlivé, že každý, kdo se s nimi třeba i nakrásně negativně testuje, musí pořád nosit roušku, protože těm výsledkům nelze věřit! Čtenáři nám už napsali, že jejich děti se ptají, jestli po negativním testu mohou sundat roušky ve škole. Ředitelé ale tvrdí, že roušky nebudou smět děti sundat ani po negativním testu a budou je muset nadále nosit trvale.

No jen to zkuste, vyhlašuji novou challenge, zavolejte svému řediteli do školy a zeptejte se ho, proč musí dítě nosit po celý den roušku, když dítě mělo ráno negativní test? Copak tomu testu, pane řediteli, nelze věřit? A pokud mu nelze věřit, jak je možné věřit těm pozitivním testům? A když nelze věřit ani jednomu, je možné věřit ministru školství? A proč nemá test registraci v ČR a ani v EU? A proč Sputnik vakcína musí a musí mít registrace EMA a SÚKL, a proč testy z Číny pro české děti nemusí? A je možné věřit čínskému testu, který nemá ani v Číně registraci ministerstva zdravotnictví? A je možné věřit testu, který reaguje jen na přítomnost antigenů v těle již nemocného člověka s příznaky?

Tento certifikát v čínském testu je certifikátem o kvalitě řízení výroby, nejde o čínskou registraci zdravotní pomůcky

A to zdaleka není všechno. Lékař zhlédl video MŠMT a málem ho podle jeho slov kleplo. V závěru videa je totiž instruktáž, že použité špejle, podložky, primery a prostě celé testy se vyhazují… hádejte kam… do komunálního odpadu, kterým se prohrabují bezdomovci! Panečku, takové chucpe! Opravdu to tam je v tom videu, vážně nekecám. Představte si, že použitý test po pozitivně otestovaném a třeba i nakrásně opravdu nemocném dítěti, který je kontaminovaný jeho viry. Níže je marketingový leták k testu v PDF.

Špejle je kontaminovaná, primer je nasáklý, mixovací nádobka obsahuje virové hleny, tak tohle všechno škola vyhodí do pytle, nastříká na pytel dezinfekci a vyhodí do komunálního odpadu. A teď… moment napětí… vám řeknu, kde končí komunální odpad. Existují dvě místa. V prvním případě je to bezdomovec, které probírá pytle. Roztrhne pytel, hledá v něm něco k jídlu a k pití. Tady narazí na pytle se špejlemi a nějakými podložkami. Možná si pytel odnese a bude potom špejle používat na čištění uší místo uchošťourů.

Použité špejle a celé testovací sady se budou vyhazovat do komunálního odpadu! Lékaře málem kleplo!

Ve druhém případě končí komunální odpad v třídírně odpadu na pásu, a to hlavně ve velkých městech. Zaměstnanci roztrhávají řezáky všechny pytle a třídí odpad. Jakmile rozříznou pytel se zdravotnickými testy děti, se špejlemi, nádobkami, pozitivními a negativním odběry, tak všechny ty viry z toho pytle vyletí ven, celá třídicí linka se kontaminuje, nikdo nebude nic tušit, pouze uslyšíte nadávky zaměstnanců třídírny, že zdravotnický materiál přece do komunálního odpadu nepatří! Dokonce i použité stříkačky, prošlé léky, cokoliv nebezpečného má na krabičce nápis, že se musí vrátit do lékárny, bezpečně spálit a je tam varování, že se nemá nic takového vyhazovat do komunálního odpadu.

Takto se budou děti testovat 2x týdně. FOTO: GoodTest

Tady se jede neuvěřitelná hysterie o vražedném viru, ale když skončí testování, tak se kontaminované špejle a všechny testy vyhodí i s tím vražedným virem do komunálního odpadu? To jako fakt? To jako materiál z infekčních oddělení nemocnic se také hází do komunálního odpadu? Roberte, to nemyslíš vážně! Ministr školství má ještě čas to zastavit, případně Andrej Babiš má možnost zabránit tomu, že děti si budou strkat do nosu čínské testy, které fungují jen na nemocné lidi a testy potom budou házet do komunálního odpadu. A když se děti otestují a jsou negativní, učitelé jim stejně nařídí dál nosit roušky po celý den! Testy pro srandu králíkům? Takže roušky forever?

Zdroj: 1

loading...