Soud rozhodl, že když se vám někdo vloupá do domu a usadí se tam, nesmíte ho vyhodit. EU má prý pro ČR naplánováno milion migrantů

single-image

Stanislav Jánský má trvalé bydliště na Praze 3 již 16 let a bydlí jednu minutu chůze od takzvaného sociálního centra Klinika, které provozují lidé navázaní na levicově extremistické autonomistické, anarchistické a squatterské hnutí.

„Nejtrapnější roli zde evidentně sehrává Andrej Babiš. Ten na oko dělá, že je proti. Přitom jeho nejbližší spolupracovníci a média Kliniku podporují a kryjí. Třeba primátorka Krnáčová, ministr spravedlnosti Pelikán,“ říká Jánský. „Loni mi jeden známý, který pracuje v byrokracii EU, prozradil, že v první vlně pro nás mají naplánováno 30 tisíc ‚Syřanů‘ z Asie a Afriky, a celkově mluvil o jednom milionu imigrantů přidělených do ČR v horizontu deseti let,“ dodal.

Jaká je aktuální situace s Klinikou?

Anarchisté za podpory špiček současného politického establishmentu dál objekt protiprávně okupují, a to již více než půl roku. Místní úřady se sice na základě našeho tlaku pokusily anarchisty soudně vystěhovat, ale soud se – asi po nátlaku z nejvyšších míst – postavil na stranu anarchistů. Prý se vše musí řešit „právní cestou“.  Přitom z právního hlediska je případ jasný. Nájemní smlouva anarchistům skončila a majitel (stát) chce objekt formálně zpět, a anarchisté jsou tam tedy protiprávně. To ale na soud evidentně neudělalo dojem a rozhodl zcela proti liteře zákona. V praxi to znamená, že když se vám nějaký chuligán nebo darebák vloupá do domu a usadí se tam, tak ho nesmíte vyhodit. Musíte čekat až rozhodnou všechny soudní instance a to může trvat několik let. Anarchisté a extrémní levice tak získala de facto zadarmo objekt v centru Prahy na neomezenou dobu.

Počkejte. Vždyť obyvatelé Kliniky si stěžují, že musí platit pokutu tisíc korun za den majiteli objektu, tedy státu.

30 tisíc měsíčně jsou pro tuhle partu drobné. Tihle výtečníci nejsou žádní chudáci, ale mnohdy děti nejvyšších funkcionářů současného establishmentu s přístupem ke všem možným grantům, dotacím, fondům. Musíte si uvědomit, že oni odredovaní anarchisté v roztrhaných oděvech, kde máte problém z metru rozpoznat pohlaví, jsou jen taková stafáž. Ti jsou více méně na ozdobu. Jádro a vedení tvoří děti z neomarxistických nomenklaturních rodin, které žijí v luxusu a nadbytku a mají přístup do médií a do nejvyšších pater politiky.

Jak to?

Stačí připomenout jména jako Uhl, Stropnický a tak dále… Tahle anarchistická zlatá mládež přirozeně těmi otrhanými dredaři pohrdá a má je jen na špinavou práci a případně jako obětní beránky, když se něco nepovede… To vše pod patronátem politických a ekonomických špiček a pod heslem „ať se mám já dobře a vy ostatní třeba zdechněte“. Základní rozdíl mezi marxistou a neomarxistou je totiž v pohledu na majetek. Marxista chce sociální rovnost, a proto klidně bude bydlet s dělníky ve špinavé kolonii. Neomarxista chce být sám bohatý a obyčejnými lidmi ostentativně pohrdá a nenávidí je. Proto také neomarxistům na Klinice vůbec nevadí, že z relativně skromné čtvrti, jako je Žižkov, udělají lidem přísunem imigrantů ze života peklo a připraví je o jejich domovy. Naopak budou se v tom vyžívat a z nějaké luxusní čtvrti, kde normálně bydlí, ostatním kázat o „toleranci“.

To je pro neomarxisty typické. Vezměte si  pokrytce jako Michael Kocáb či Karel Schwarzenberg. Starosta Varnsdorfu nedávno vyprávěl, jak si pan Kocáb při návštěvě cikánů na Šlukovsku stále myl a desinfikoval ruce, když se měl s tamějšími cikány setkat osobně… Přesto neváhá tamější etnické Čechy, kteří musí s problematickými cikány každý den žít, ze své čisté, necikánské čtvrti v Praze, poučovat o toleranci. Pan Schwarzenberg jistě na zámku Orlík imigranty ubytované také nemá, a určitě to ani neplánuje. Stejně tak nemá cikány nebo imigranty za sousedy pan Sobotka nebo Babiš…

Kdo z politiků Kliniku vlastně podporuje?

Celé vedení ČSSD (Sobotka, Dienstbier, Valachová, Marksová a tak dále) a takové ty obskurní postavičky z různých neziskovek, nadací a podobně, ale úplně nejtrapnější roli zde evidentně sehrává Andrej Babiš. Ten na oko dělá, že je proti. Přitom jeho nejbližší spolupracovníci a média Kliniku podporují a kryjí. Třeba primátorka Krnáčová, ministr spravedlnosti Pelikán a tak dále. To se přirozeně může dít pouze s jeho tichým souhlasem. Kdyby Babiš skutečně chtěl, tak jsou anarchisté již dávno vystěhováni policií. Podporu Klinice přirozeně poskytují i další neomarxistické strany jako TOP 09, zelení, hnutí Žít Brno, KDU-ČSL a podobně.

Co se tedy v současné době na Klinice děje?

Údajně tam probíhá „komunitní“ program. Jen pro ilustraci, co si tihle chytráci představují pod tímhle pojmem. Tak nedávno tu měli přednášku s pedofily. Vždyť i oni přece mají svá sexuální práva, že… Nebo je zde pravidelně kurz češtiny pro cizince. Pro české občany na Žižkově jistě velmi „praktická aktivita“. Ještě jsem od nikoho z okolí neslyšel, že by se tam vypravil. Naopak se tu scházejí různá individua z humanitních fakult a „neziskovek“, která tam kouří trávu, pijou organické sojové latté a sní své sny o kulturní „revoluci“. Jak jsem ale již říkal, primárně se jedná o základnu budoucích milicí proti skutečné opozici a proimigrantské centrum.

To myslíte ozbrojené milice jako ve 30. letech v Německu?

Ta podobnost platí jen do určitě míry. Tehdy to byly v Německu čistě stranické milice, komunisté měli své, sociální demokraté rovněž, stejně tak nacisté. Dnes je to jiné v tom, že tam je přímé napojení na část státních represivních složek. Podívejte se do Německa. Tak jenom loni bylo hlášeno 800 ozbrojených útoků proti členům jediné skutečné opozice, Alternative für Deutschland. Od zapálených aut po fyzické útoky proti členům či zapálení domovních dveří, ordinací, kanceláří… Policie přitom nevypátrala žádné pachatele. Znamená to snad, že je německá policie uplně neschopná?

Nebo jsou snad oni útočící členové německé Antifa a imigranti tak dokonalí zločinci, že je německá policie nedokáže odhalit? Nikoliv! To je evidentně známka toho, že v tom jede německý stát, tedy část represivních složek a ta pouze využívá tyhle skupiny na špinavou práci. V tomto ohledu se obávám, že nás čeká podobný scénář. Mimochodem nedávno zapálili tihle lidé auto dokonce předsedkyni AfD Frauke Petry. To je prosím drobná decentní dáma v nejlepších letech, máma od 4 dětí.

Jak vidíte, tihle darebáci se neštítí vůbec ničeho. Ani útoku na ženu. Opravdu nechutné!

Počkejte, situace snad ještě tak dramatická jako v Německu není.

Německo je takový předobraz toho, co se bude dít u nás, pokud nedojde k zásadní změně. Ale i u nás již máme dlouhou historii otevřeně politických procesů z nedávné doby. Stačí si připomenout jména Vondrák, Dupová, Brož, Pechanec… Nebo jak se asi má cítit takový Martin Konvička, na kterého je za jeho politickou činnost podáno hned několik trestních oznámení? Některé evidentně již podle muslimského práva šaría, když ho policie chce obvinit z „urážky islámu“. Korunu tomu ale establishment nasadil u Adama B. Bartoše.Ten je obviněn dokonce z „šíření a podpory genocidy“ za nějaké poznámky na Facebooku. Jak vidíte, to nepřišili ani masovým vrahům, jako byl Pol Pot a Ho Či Min. Proto se obávám, že fyzické útoky proti opozici ze strany pravdy a lásky a státního establishmentu jsou jen otázkou času. Oni totiž neomarxisté v celé Evropě se teď snaží vše rozhodnout jedním velkým úderem. Tím je právě ona masová imigrace. Ta má změnit Evropu navždy.

Čeští politici a média ale argumentují, že se nás imigrace netýká. Třeba ministr zahraničí Zaorálek nedávno vypočítal, že se u nás nachází 8 imigrantů a že se tedy není čeho bát…

Tak mi vysvětlete, proč zrovna jeho vláda vyčlenila 500 milionů na příští rok na podporu imigrace, a dokonce začíná najímat lidi, kteří budou přísun imigrantů do ČR koordinovat. Také si vzpomeňte, jak potichu rostou ona čísla imigrantů, kteří k nám mají „dobrovolně“ přijít. Nejdříve to bylo 1500, pak tři tisíce, teď jsme již na šesti tisících a soudím, že to skutečné číslo bude daleko vyšší. Loni mi jeden známý, který pracuje v byrokracii EU prozradil, že v první  vlně pro nás mají naplánováno 30 tisíc „Syřanů“ z Asie a Afriky a celkově mluvil o jednom milionu imigrantů přidělených do ČR v horizontu deseti let.

Navíc, podívejte se, kolik za poslední rok jen v Praze přibylo „podivných cizinců“. Arabů, černochů, Asiatů a tak dále… Třeba u nás na Praze 3 či Praze 2, 4, 5… Kde se tu tak najednou vzali? Vůbec by mě tedy nepřekvapilo, kdyby nám Sobotka s Babišem někdy jen tak mimochodem sdělili, že tu již pár tisíc „uprchlíků“ je. Navíc v Německu jsou již zase na loňských číslech z hlediska příchodu imigrantů – loni do Německa neoficiálně přišlo více než dva miliony ilegálních imigrantů. Jen s tím rozdílem, že teď imigranty vozí pohodlně letadly, aby se nemuseli ti mladí muslimové a černoši trmácet pěšky. Nepochybuji o tom, že nám je sem bude chtít německá vláda přidělit, a také jsem si skoro jist, že je na tom tajně domluvená s naším politickým establishmentem.

V Německu stále ale vláda mluví o tom, že to zvládne, že imigranti budou ekonomickým přínosem pro Německo a Evropu…

To jsou jen takové řeči. Ze zhruba dvou milionů imigrantů, kteří přišli loni do Německa jich pracuje celkem 54! Z toho jich 50 zaměstnala Deutsche Post na třídění balíků. Jen si vzpomeňte na ty fantastické pohádky, jak se do Německa valí statisíce atomových vědců, programátorů a lékařů. A realita? Velká většina z nich neumí číst a psát a nemá základní pracovní návyky… jako, že do práce musíte jít každý den, či tam něco skutečně dělat. Imigranti pracovat hlavně nechtějí! Takže Němcům přibyly loni dva miliony převážně zdravých, silných muslimských mužů, které budou muset živit. Letos to vypadá na další dva miliony…

Nebo se podívejte do Švédska. Tam po pěti letech pracuje obvykle 2,5 procenta nebílých imigrantů, a to ještě často v etno-neziskovkách jako tlumočníci, zbytek je na dávkách či zapojený v kriminálních aktivitách. Stejná je situace v Rakousku, Itálii, Belgii, Holandsku či jinde. Neevropští imigranti žádný ekonomický přínos nepředstavují.

Ostatně stačí se podívat na naše menšiny. A nemusí to být jen cikáni, ale třeba ti opěvovaní Vietnamci. Média jsou plná neuvěřitelných historek o geniálních vietnamských dětech a integrované komunitě. A skutečnost? Ve velkém počtu jsou Vietnamci zapojeni buď do šedé, nebo dokonce kriminální ekonomiky. Vždyť každý jen trochu soudný člověk musí nahlédnout, že pokud se u nás v době nástupu supemarketů vyrojí 4000 vietnamských večerek, tak je tam něco divného. Všimnul jste si, že dnes najdete vietnamskou večerku i na nejdražších pražských ulicích jako Václavské náměstí, Příkopy, či Karlova ulice a vždy na nejdražší úrovni přímo na ulici? Jak se tam může takový podnik uživit vedle super luxusních butiků? Přitom každá další generace těchto imigrantů je horší než ta předchozí.

Jak to?

V Německu první generace Turků normálně pracovala, druhá již jen z poloviny a ta třetí je na dávkách nebo zapojená do kriminálních aktivit. To samé u nás platí s Vietnamci. První generace tu pracovala v továrnách a šila pokoutně „levisky“. Druhá začala prodávat na tržištích pašované zboží a ta třetí, již zde narozená, ovládla drogové obchody, rozjela ve velkém podvody s DPH a tak dále a masivně uplácí neomarxistické politiky, aby jejich aktivity kryli. Viz třeba nedávno ten „sponzorský dar“ Babišovu hnutí ANO od vietnamské firmy, která k nám „dováží“ tabák… Nicméně vietnamského učitele, zubaře, zdravotní sestru nebo elektrikáře jste asi nikdy nepotkal, že… A to je tu skoro stotisícová vietnamská menšina s více než 50letou historií.

Problém masové imigrace je, že v Africe to vypadá tak, jak to tam vypadá, protože tam žijí právě oni Afričané – černoši a Arabové. V Německu to ještě nedávno vypadalo jinak, právě proto, že tam žili převážně etničtí Němci. Když ale vezmete masu Afričanů a převezete je najednou do Německa, tak tam nebudete mít lepší Německo, ale tu Afriku. Proto si budeme muset vybrat, buď chceme žít jako dosud, tedy v bezpečí a klidu, nebo tu mít Afriku, Pákistán, Irák nebo Nigerii… Já osobně mám volbu jasnou.

Víte, že vás za tohle někteří lidé mohou označit za rasistu a xenofoba?

Pokud by to znamenalo, že díky tomu budu nadále žít v poklidné a příjemné zemi obklopen svými krajany, tak je mi úplně jedno, co o mně bude pár relativistických exotů a deviantů z různých neziskovek, knihoven Václava Havla, Českých televizí a podobně říkat. Ostatně bude nás takových „rasistů a xenofobů“ v téhle zemi nejméně 90 procent. Takže budu jistě v dobré společnosti. Navíc někdo tu musí začít opět říkat, že černá je černá, zelená zelená a bílá bílá… Jinak se nepohneme z místa.

Když se nad tím zamyslíte, tak mi přece v rasistické společnosti v posledních letech žijeme. Pouze tou znevýhodněnou skupinou je původní domorodé bělošské obyvatelstvo. Když barevný imigrant ve Švédsku znásilní bělošku, tak se mu dostane symbolického trestu. Protože jistě prožil předtím „stres“. Když to samé udělá bílý Švéd, tak půjde do vězení na řadu let. V Německu a Rakousku má policie přímo instrukce zločinnost imigrantů tolerovat a nestíhat je. Nejdál jsou ale v Anglii, tam když rodiče bílé dívky ohlásí znásilnění své dcery imigrantem, tak policie zatkne nikoliv toho imigranta násilníka, ale ty rodiče. Ostatně máme tohle i u nás.

V jakém smyslu?

V současné době se potichu připravuje „rekvalifikace takzvané drobné pouliční kriminality“, kterou páchají převážně cikáni a imigranti, jako jsou drobné loupeže, násilná pouliční přepadení a tak dále. Prý se jedná o takzvanou bagatelní trestnou činnost a tu netřeba stíhat a evidovat. Nebo si vezměte ty podivné vietnamské tržnice, večerky a bistra. Každý soudný člověk ví, že v mnoha z nich se tam běžně vyrábějí a prodávají drogy, perou peníze, ale úřady dělají, že to nevidí. Média  a etno-neziskovky by je jinak obvinila právě z toho „rasismu“.

Imigranti tohle přirozeně vidí a tu beztrestnost si vykládají jako naši slabost, a proto je každá další imigrace horší než ta předchozí; a je jedno, jestli umí místní jazyk, nebo ne. Navíc k tomu přispívá ona příšerná politicky korektní propaganda v médiích a školách. Nebo ty trapné reklamy, kde muž je vždy černý nebo Arab a žena bílá. Nedávno jsem viděl podobně trapnou propagandu v německé státní televizi. Černoch jménem Mamulal tak přišel do pekařství se slovy „dnes vám ukážeme, jak se dělá náš německý chléb“. Cílem je ukázat Němcům, že Němec již neznamená etnicky bílý Němec… Nicmené jako každá lež měla i tahle krátké nohy, neb se ukázalo později, že onen Mamulal se jako vedlejšák živil prodejem drog… Ostatně i u nás by se našly podobné příklady. Když neplatí daně český podnikatel, tak je to zloděj a z médií se dozvíme, že „všichni Česi jsou zloději a podvodníci“, stejné by to bylo u Rusa nebo Ukrajince. Když daně neplatí Vietnamec nebo Arab, tak je opěvován médii jako „mazaný obchodník“. Prostě můžeme parafrázovat Orwella: „Všichni mají stejná prava, ale ti původní bílí nemají skoro žádná.“ Tak mi neříkejte, že nežijeme v rasistické společnosti.

Navíc tak intenzivní protičeská propaganda, kterou současný establishment v posledních 10 až 15 letech vede, má snad srovnání pouze s nacistickou okupací…

Ředitelka Sdružení pro migraci a imigraci Magda Faltová před časem prohlásila, že se budeme muset kvůli uprchlíkům uskromnit a zchudneme. Souhlasíte s tím?

Tak především je potřeba si uvědomit, že lidé jako paní Faltová mají na mysli nás ostatní. Ona sama chudnout kvůli imigrantům jistě neplánuje, spíš naopak. To je onen typický znak neomarxisty. Všichni by se měli omezit a uskromnit, kromě nich… Stačí se podívat na nedávné případy „politiků“ z hnutí Žít Brno, pánové Hollan a Ander. Tihle chytráci tak bojují proti automobilismu, až se ukázalo, že oni sami služebním autem najezdí  stovky tisíc kilometrů ročně a ještě s výrazně vyšší spotřebou paliva. Takže si asi na jejich služební účet tankovala benzín i celá rozšířená rodina. Ale to jsme zpátky u jedné ze základních charakteristik neomarxisty a tou je chamtivost , lakota a závist.

Kdyby to ti podporovatelé imigrace mysleli s tou pomocí potřebným vážně, tak přece mohou použít vlastní zdroje. Třeba pan Schwarzenberg by mohl prodat rozsáhlé pozemky či zámky a podporovat imigranty. Stejně jako pan Bakala. Jak vidíte, nedělají to. Místo toho připravil pan Bakala desítky tisíc lidí o práci a teď asi i střechu nad hlavou. Opravdový humanista. A ještě ho v pražských neziskovkách a médiích velebí a oslavují.

Za chvíli máme senátní a krajské volby. Budete se jich účastnit?

V našem obvodě se nevolí, takže nebudu. Navíc mám posledních několik let vážné pochybnosti o regulérnosti voleb jako takových.

Co konkrétně máte na mysli?

Je stále víc indicií, že se volby falšují. Nemyslím tím jenom onu podvodnou hru s výzkumy a manipulace v médiích. Zaznamenal jsem již několik případů, které ukazují na přímé volební manipulace. Navíc volební výsledky zjevně nereflektují skutečné nálady ve společnosti. Vždyť kolik lidí může reálně podporovat pravdolásku? Tak 5 až 10 procent, a přitom má v Parlamentu a Senátu skoro 80 procent mandátů – s výjimkou komunistů, Úsvitu a SPO. Jak je to možné?

Myslím, že s obvyklou neomarxistickou pohrdlivou odpovědí, že voliči jsou hlupáci a hlasují „za koblihu“, si nevystačíme. Podívejte se do Maďarska, když před deseti lety Orbán nastoupil k moci, tak jedno z jeho prvních opatření bylo převzetí kontroly nad statistickým úřadem a volební komisí. Prostě je začala madarská veřejnost opět konktrolovat. A výsledek? Tamější pravdoláska od té doby nemá šanci.

Nebo si vezměte Polsko. Ona zuřivá kritika vůči vlastenecké polské vládě z PiS byla sice oficiálně kvůli oněm podvodně jmenovaným soudcům nejvyššího soudu, ale ve skutečnosti EU vadí i to, že si polská vláda začala provádět personální změny ve státní správě, které mají opět tyto instituce dostat pod kontrolu polské veřejnosti a znovu nastolit mimo jiné regulérnost voleb.

Podobné informace mám i ze Slovenska, po velmi podivném vítězství toho pravdoláskařského kandidáta a bývalého lichváře Kisky v prezidentských volbách si to Fico prý již ohlídal a najednou je tamější pravdoláska zcela marginální a v parlamentu mají Slováci převážně vlastenencké strany, které reflektují skutečné nálady ve společnosti. A figurky typu Magdy Vášáryové se mohou vzteky zbláznit, ale běžní Slováci je nikdy volit nebudou.

Ostatně, když se volby zcela otevřeně a opakovaně falšují v Německu a Rakousku, tak bych se divil, že by to u nás bylo jinak. Ona je to pro pravdolásku nepříjemná situace. Zatím ještě nemůže onu hru na demokracii uplně zrušit, takže jí nic jiného než falšování voleb nezbývá. I když onu přípravu na jejich formální zrušení již můžeme od establishmentu slyšet zcela otevřeně. Lid je prý hloupý a neumí rozhodnout. Nebo jsou problémy prý „moc složité“ a je potřeba do vedení jmenovat „odborníky“ či se začíná naříkat, jak jsou volby „drahé“.

Takže volit sice nebudu, ale mohu celkem přesně předpovědět, co se stane. Vyhraje Babišovo ANO, nyní favorit establishmentu, posílí ODS, která postupně obsazuje roli hlavní roli strany pražské a brněnské levicové kavárny…

Počkejte ODS se definuje jako konzervativní a liberální strana…

Jistě, ale s realitou to nemá nic společného. Z ODS se oficiálně stala ODA IV (po ODA, US, TOP 09) a při hře na demokracii nyní hraje roli „opozice“. Jen se podívejte, jaké má v posledních letech vedení ODS názory: podpora homoagendy, adopce dětí homosexuály, multikulturalismu, v zahraniční politice spolupráce s hlavními sponzory islámského terorismu Tureckem a Saúdskou Arábií. První muslimské ghetto u nás vzniklo v Teplicích za primátora ODS Kubery.

Senátor ODS Oberfalzer zase v Černošicích odhaloval „lavičku Václava Havla“. Strana zelených by se za názory současné ODS nemusela stydět. Navíc nedávno jsem zaznamenal, že si jako hlavní kritiky antiislámského hnutí do veřejnoprávních médií zvali převážně politiky ODS a ti tam horovali pro omezování svobody slova, projevu a shromažďování. Příšerný zážitek. V ODS sice existuje několik málo politiků, kteří mají pravicové a pronárodní názory jako třeba Václav Klaus mladší či senátor Jirsa, ale na vedení a chod strany žádný vliv nemají.

To však není žádná naše specialita, ale dlouhodobý trend, kdy neomarxisté postupně ovládli všechny tradiční veřejné instituce. Univerzity, média, úřady a nakonec i politické strany. Proto například sňatky homosexuálů prosadila v Anglii Konzervativní strana, německá „křesťanská“ CDU zase prosadila uznání „třetího“ pohlaví a v Německu si teď oficiálně můžete nechat napsat do pasu do kolonky pohlaví „ladyman“, v Holandsku a v Belgii „křesťanské a liberální strany“ asistovaly u legalizace eutanázie, a to dokonce i u dětí, v Rakousku „křesťanské“ strany otevřeně podporují protikřesťanského kandidáta strany Zelených; a to nemluvím o Skandinávii, kde snad není neomarxistická perverznost, kterou by tamější tradiční „pravice“ aktivně nepodporovala.

Ze skutečné opozice možná zaboduje Okamura. On má slušnou podporu mezi lidmi, ale s těmi svými 5 až 7 procenty nebude pravdolásce nikde na obtíž, takže ho tam pustí. TOP 09 končí. Stejně jako Úsvit. Ze senátorů možná může překvapit právě onen Martin Konvička na Táborsku či Petr Hampl v Berouně nebo Brančík v Brně či Janáčková v Ostravě, a bez šance snad není ani senátor Doubrava. Jinak jsou to vesměs zástupci establishmentu, takže je jedno, zda tam bude sedět Petr, nebo Pavel. Byť připouštím, že někteří kandidáti jsou opravdu jak herci z nějaké antické komedie. Třeba na Praze 6 kandiduje za ČSSD a zelené pan Bělohradský, což je člověk, který v ČR ani fyzicky desítky let nežije. Takže je to takový pravdoláskařský „deus ex machina“.

Jak se podle vás bude tedy vyvíjet situace kolem Kliniky?

Z Kliniky se nepochybně stane levičácké a proimigrantské centrum, které udělá okolí ze života peklo. Bude to znamenat nepořádek, nárůst drobné i závažné kriminality, pokles cen nemovitostí a tak dále. S velmi vážným dopadem na život místních lidí. Ti bohatší se časem odstěhují a zůstanou jen ti, co na nové bydlení nemají. Tedy staří lidé, matky samoživitelky, mladé rodiny.

Budete i nadále v té věci něco podnikat a pokud ano, tak co?

Jako občané jsme bohužel již všechny zákonné možnosti vyčerpali, ale nevzdáváme to a budeme hledat další možné cesty, jak udržet v naší rezidenční čtvrti klid a pořádek. Celá ta story s Klinikou ukazuje, jak se naše země přeměňuje na „občanskou společnost havlistického typu“. Tedy zemi, kde právo a povinnosti musí respektovat jen někteří. Kde rozhodují nikým nevolení samozvanci, kteří mohou kohokoliv zlikvidovat jen mávnutím ruky. Kde vám banda darebáků se „správnou ideologií“ může sebrat majetek. Kde soudy rozhodují na politickou objednávku. Kde média lžou, až se jim od pusy práší. Kde represivní aparát slouží k potlačování opozice. Každopádně to vše je předzvěst velkých změn, které nás zjevně brzy čekají. Možnosti jsou asi pouze dvě. Buď nastolení totality „pravdy a lásky“, ke které to establishment směřuje, nebo nějaký velký společenský konflikt mezi původními obyvateli a imigranty a jejich pátou kolonou. Půjde tedy o všechno. Včetně toho, zda tu za 50 let budou existovat Češi jako národ. Podobnému národnímu ohrožení jsme jako Češi naposledy čelili asi za Heydricha.

Proto je potřeba se na to začít přípravovat ve všech ohledech. Udržujte dobré vztahy ve svých rodinách. Budujte si potřebné sociální konktaky v okolí, v práci a tak dále. Určitě neuškodí udělat si zbrojní průkaz a pořídit nějakou zbraň a přihlásit se do kurzu sebeobrany, první pomoci a podobně.  Připravujte se po všech stránkách fyzicky, mentálně a udržujte dobrou náladu a veselou mysl. Hlavně nezapomínejte, že tohle je naše země a máme povinnost ji předat našim dětem v pořádku a prosperující. Je málo míst na světě, kde se žije tak příjemně jako u nás v Čechách a na Moravě; a máme plné právo být na naši zemi, tradice a kulturu hrdí, protože jsou lepší než ty ostatní. Nezapomínejte na to, změnit se to, bohužel, může velmi rychle; a je jen na nás, zda takovou změnu dovolíme. Podívejte se, jak dopadli Ukrajinci po tom ze zahraničí organizovaném převratu před 2 roky. Mají tam de facto oficiálně vládu cizinců, rozvrácenou ekonomiku, zbídačenou zemi bez perspektivy a na krku občanskou válku na Donbase. Tohle může zkusit nějaký Soros a jemu podobní naordinovat i nám. Nicméně výsledek toho budoucího střetnutí dán naštěstí předem není a to je naše naděje. Byť připouštím, že ti nadnárodní globalisté a jejich místní slouhové, kterým jde o likvidaci Evropy, jsou velmi zdatný soupeř.

Zdroj: 1

loading...