Reportáž ČT2 o utajených datech očkování z americké CDC. Autismus a další rizika potvrzena!

single-image

Tato reportáž České televize z roku 2015 vypráví o utajených datech o očkování z amerického CDC a poukazuje na rizika s očkováním spojená. (Foto: Youtube)

Tato reportáž je z roku 2015

Přepis:

„Bože, nemůžu uvěřit tomu, co jsme udělali.”

Vypravěčka: Když se nedávno provalil podvod s falšováním dat uvnitř CDC, což je americký úřad pro prevenci a kontrolu nemocí, naše média mlčela, Nereagovalo ministerstvo zdravotnictví, ani hlavní hygienik. Jde přitom o vážný případ, neboť zamlčená fakta naznačují, že některé vakcíny mohou způsobovat poruchy centrálního nervového systému a následně těžká onemocnění. Ukázalo se totiž, že vědci ze CDC řadu let tajili data prokazující zvýšené riziko autismu u chlapců očkovaných v raném věku vakcínou MMR.

A protože trh je globální, týká se to přirozeně i nás. Dr. Thompson: Je to nejnižší bod v mé kariéře. Zatajili jsme signifikantní data. Říká do telefonu dr. Thompson, jeden z vědců, který se na falzifikaci dat podílel. Na podvod v CDC nedávno upozornila doktorka Gandalovičová při jednání kulatého stolu zdravotního výboru poslanecké sněmovny.

MUDr. Gandalovičová: Tady vidíte ten exponenciální nárůst poruch autistického spektra. Jen upozorním, že tohle jsou americká data. U nás neexistuje jediný registr… nemáme v České republice ponětí, kolik dětí s diagnózou je. Takže zdroj uvnitř CDC, který minulý týden vystoupil a připustil, že CDC zamlčelo důkazy, že vakcíny mohou způsobit autismus, byl odhalen jako dr. William Thompson. Člověk na třetím místě v té studii. Dr. Thompson byl hlavním badatelem a účastníkem několika studií vedených CDC, které měly dokázat, že vakcíny nezpůsobují autismus. Tato zpráva na ICNN vydržela jen 20 minut, pak byla stáhnuta.

Žádná média nereagovala. Tady ho máme, dr. WIlliam Thompson. 10 let… už 10 let. Už v roce 2004 psal, že data jsou trošičku upravovány. Až v roce 2014 našel tu odvahu vystoupit. Tady je přeloženo, co o tom řekl: „Lituji, že spolupracovníci a já jsme vypustili statisticky signifikantní informace v našem článku z r. 2004 publikovaném v Pediatrics.

Je to nejnižší bod mé kariéry, že jsem souhlasil s publikováním. Velmi se stydím, když potkám rodiny dětí s PAS, protože jsem přispěl k jejich problému.” 12. duben 2015 – prezident Obama garantuje a poskytuje imunitu dr. Thompsonovi, který upozornil na souvislost mezi očkováním proti spalničkám a autismem. Co jsou fakta? Tohle jsou fakta. Epidemie autismu. Nárůst regresivních forem… mění se totálně profil autistických dětí. Takto vypadají čísla. Jsou to čísla, která mluví sama za sebe.

Překlad obrázku:
Katastrofa autismu
Rok 1980 – 1 z 10 000
Rok 2002 – 1 z 250
Rok 2008 – 1 z 88
Rok 2013 – 1 z 50

loading...