Policejní provokace na Staroměstském náměstí! 3 kamery na 3 místech současně zaznamenaly průběh mimořádné sofistikované policejní provokace, která měla za cíl vyprovokovat demonstranty ke střetu

single-image

Dobrý den vážení diváci, získali jsme rozhodující důkazy tom, že celá akce proti demonstrantům na Staroměstském náměstí, byla pravděpodobně Hamáčkova policejní provokace. Proto podám brzy trestní oznámení GIBS. Důkazy o tom jsou přímé kamerové záznamy policejních provokací. My jsme je vyhodnotili podle pravděpodobné časové osy, a ony dokazují neuvěřitelné, obrovskou policejní provokaci a hazard s životy dětí!

Jan Hamáček, který byl 18.10.2020 osobně přítomen na velitelském stanovišti PČR, umístěném v budově, kterou důvěrně znám, v Kongresové ulici v Praze, a musel tedy osobně nařídit, a nebo mlčky strpět a sledovat v přímém přenosu, největší policejním provokaci od 17. listopadu! Veškeré důkazy jsme zpřístupnili, a vy si tak můžete seřazená videa prohlédnout, a sami si zhodnotit, zda má naše analýza pravdu. Než tak učiníte poprosím Vás, abyste si pozorně přečetli můj komentář, k těmto kamerovým záznamům. Potom budete lépe chápat, co jednotlivá videa zachycují. Jde vlastně o malé důležité okamžiky, kdy kamery z různých míst ve stejném čase zachycují detaily dokonale naplánované a provedené policejní provokace, a nebo úžasnou souhru náhod, která snad ani nemohla nastat. Podle mne tato videa usvědčují jednotlivé policisty, že jsou řízeni přes vysílačky. Společným cílem těchto policistů je vyvolat nepokoje, bitku, a vlákat rozvášněné demonstranty do předem připravené pasti, kde jsou policisty lapeny rodiny s dětmi, a demonstranti jsou vyzýváni provokatéry, aby jim útokem uvolnili cestu z náměstí, kterou blokují policisté.

Než provedu přesný popis událostí, dovolte mi, abych Vám poděkoval za podporu, kterou nám poskytujete, neboť pouze díky ní můžeme naše pořady uveřejňovat. Pro ty z Vás kdo to neví, byl jsem řečníkem na demonstraci.

Nyní k popisu událostí.

První důležitý bod událostí. Jan Hamáček byl v ústředí PČR, a na kamerách a policejních počítačích sledoval průběh akce. Je tedy zřejmé, že o akci měl dokonalý přehled, a jak víme ze zákulisí, vydal k ní pokyny, včetně rozpuštění demonstrace!

Druhý důležitý bod. Hlavní bitka demonstrantů s policií probíhala v ulici Franze Kafky a jejím okolí. Do tohoto místa policejní provokatéři nasměrovali útok demonstrantů, a to za použití zvlášť záludných taktik! My si je podrobně vysvětlíme, a vy si tyto okamžiky můžete prohlédnout na nesestříhaných záběrech. My budeme rozebírat začátek vyprovokované bitky, její konec (údajně mrtvé demonstranty) si můžete prohlédnout zde.

Třetí důležitý bod, jsme nazvaliVideo 1, je prvním klíčovým důkazem. Zachycuje začátek policejní provokace. Na videu slyšíte záznam hluku na Staroměstském náměstí, a ten prokazuje, že demonstranti jsou ještě potichu a pyrotechnika neexploduje. Jde tedy o okamžik, kdy jsme právě ukončili mírumilovnou demonstraci na pokyn policie, který vydal Hamáček. Na videu 1 v tom okamžiku vidíte malou blonďatou policistku, jak drží v ruce policejní vysílačku, a najednou bezdůvodně a hrubě udeří demonstranta stojícího před ní, až následkem jejího nevyprovokovaného úderu, zmateně poodstoupí dozadu. Ihned po tomto úderu, začne policistka, krytá ochrankou dalších dvou vzrostlých policistů, ve žlutých vestách, jaké nosí antikonfliktní tým, slovy a gesty útočit na demonstranta, kterého udeřila, a provokovat okolo něj stojící jádro fotbalových fanoušků. Ti se začnou bouřit, a navíc je přitom provokuje několik křiklounů v černých bundách. Skupina radikálních demonstrantů postupně policistku obklopí, a oba dva vzrostlí policisté začnou krýt její ústup. Ústup je prováděn k místu, takzvané „policejní pasti v rohu Kafkovy ulice. Zbytek videa prokazuje počátek prvního střetu policie s demonstranty. Tento okamžik zveřejnila takřka všechna hlavní média, ihned po demonstraci, ale bez jeho počátku – prvotního útoku policistky, která evidentně vysílačkou přijímala pokyny k tomu, jak se má chovat.

Hokejový mistr světa Ujčík popisuje , jak jej ze Staroměstského náměstí nechtěla PČR pustit s dětmi! A bylo hůř, jak dokazuje další video!

Čtvrtý důležitý bod událostí jsme nazvali video 2. Natočila jej známá reportérka Peterková. Video bylo natáčeno v místě, kam úmyslně ustupovala policistka z videa 1, která vyprovokovala konflikt. Tedy v ulici Franze Kavky. Video dokonce v čase 2.54 zachycuje ústup této policistky přes kordon policistů, po té co neprofesionálním a zbytečným útokem úderem, zachyceným ve videu 1 vyprovokovala demonstranty, aby jí pronásledovali.V tomto videu si povšimněte následujících událostí.

Policisté před ústupem policistky vykřikují, už to Jede, tedy hecují se, že se dav řítí! To znamená, že nápor davu do tohoto místa očekávali, a dostali k němu taktické informace před začátkem střetu. Dále video zachycuje – antikonfliktní tým (žluté vesty). To je naprostý brutus, protože antikonfliktní tým, už celé dvě minutu a 50 vteřin záznamu toleruje, že před kordonem policistů naříkají děti a jejich rodiče, protože je policie odmítá pustit z místa, kam pomalu směřuje nápor policistkou rozvášněných demonstrantů! Jasný trestný čin antikonfliktního týmu a důkaz, že antikonfliktní týmy měly za úkol mezi demonstranty vytvářet napětí a krizové situace, které by vydráždili demonstranty.

Dále na tomto záznamu vidíte, jak policejní provokatérka v doprovodu policistů prochází kordonem přes antikonfliktní tým, a děti nesmí! To je otřesné svědectví Hamáčkovy brutality! Neboť ten to vidí na policejních monitorech. V každém z týmů policejního kordonu je totiž muž s kamerou na tyči připojené na výzbroj, a ten přenáší do velitelského střediska záběry ze svého okolí. Hamáček sprostě kalkuluje své politické body, a možná smrt dětí ho nezajímá. Ostatně jako nezaměstnaných v důsledku jeho opatření. Video stále ukazuje rodiče s dětmi, kteří se snaží opustit místo demonstrace a policisty, kteří to odmítají.

Další hrůzná situace se odehraje v čase 3.16 videa. Povšimněte si muže v bílé bundě. Ten dostává pokyny od muže, který stojí vedle něj. Muž, který muži v bílé bundě vydal pokyny, okamžitě sprintem zmizí, a buď proběhne kordonem policistů, kteří nepouštějí děti, a nebo zamíří do prostoru videa 3. Jakmile zmizí, začne muž v bílé bundě, který dostal pokyny, vykřikovat „Pusťte děti“, a hecovat poměrně pomalu postupující demonstranty, kteří pronásledovali útočící policistku, a vyzývat je, aby vynutili, aby policisté propustili děti! Ty jsou konečně propuštěny kordonem. Jakmile muž v bílé bundě začne hecovat demonstranty je vidět, že antikonfliktní tým zmizel, a na scéně jsou jen těžkooděnci! Další důležité informace jsou na počátku videa. První minutu je slyšet z náměstí klid, po něm troubení klaksonu – policejní signál a první dělbuchy. To je velmi důležitá informace. Vysvětlíme ji v důkaze 5

Pátý důležitý bod jsme nazvali video 3. Bylo natočeno v Dlouhé ulici. Ta je na stejné straně, jako místo hlavního střetu v ulici Franze Kafky, ale na opačném rohu náměstí. Video zachycuje pokyny policie – Připravit se k akci a následný ústup dvou policistů v černých bundách, kteří nastoupí do automobilu a zmizí. Později je PČR označí za anti-konfliktní tým. Z videa je jasné, že žádný antikonfliktní tým nebyli. Tento kordon policistů, byl zvláštní, antikonfliktní tým před ním nestál. Dav do tohoto místa nesměřoval, a agresivní demonstranti byli od samého začátku na druhé straně náměstí.

Co je důležité. Pokyn Připravit se akci přišel, ještě před útokem policistky na demonstranta zaznmenaném ve videu 1. Dokazují to zvuky rozvášněné části demonstrantů. Klaksony a dělbuchy se totiž ozvaly na tomto záznamu až později. Nyní si vysvětlíme, co znamenalo ono troubení policejními klaksony. Je to jednoduché! Policejní provokatéři nemohou používat při akci policejní komunikační systém, ani jej mít napojený do ucha, protože by byli odhaleni. Musí tedy dostat signál k akci jiným způsobem. A protože jsou roztroušeni po velké ploše, tak signál k akci přišel nejspíš oním troubením – ihned po něm se totiž odpálila první pyrotechnika. Kdo a proč odpálil pyrotechniku právě po troubení klaksonem je tedy jasné.

Hamáčkův pokus o masakr na Staroměstském náměstí, podle čínského vzoru Masakru na Tienanmen. Kdy Hamáček nasadí tanky? Naštěstí jsou možná nepojízdné!

Nyní k policistům, kteří, odjeli autem. Podle policie šlo o členy antikonfliktního týmu, kteří prý sundali žluté antikonfliktní vesty. Jejich útěk z bojiště, se děje, až za prvních dělbuchů. Prchají v čase 1.22. K autu museli ujít 100-150 m svižnou chůzí, tedy potřebovali minutu. Je tak jasné, že reagovali na pokyn ke stažení ve stejný okamžik, jako policisté, kteří na začátku tohoto videa vyhlašovali povel akci připravit. Opět je podle zvuků a troubení jasné, že ale druhý antikonfliktní tým, který zachycen na videu 2, jak bránil průchodu dětem, stažen nebyl. Proč byl stažena antikonfliktní tým z místa, kde demonstranti takřka nebyli, a agresivní demonstranti už vůbec ne, jenom dále dokazuje, že nešlo o antikonfliktní tým. Navíc si tým neměl důvod svlékat žluté vesty. Zde v této části náměstí k žádnému konfliktu nedošlo. Dále si povšimněte závěru akce zachycené na videu 3 – policisté uzavírají i tento východ z náměstí. Kdy – No po útoku provokatérů z videa 1 a 2.. Hamáček má tak připravené své bojiště, aby se ukázal jako maršál Rudy Swetr, hodný svých komunistických přátel z Číny – policejní past sklapla. Děti neděti! Hamáček chce volební hlasy pro zkrachovalou ČSSD. Kolik při tom vyteče krve jej nezajímá!

Co dodat – snad jen, že za Hamáčkem do Mladé Boleslavi jezdil hlavní čínský ideolog – tajemník UV a tvůrce programu na vymývání mozků a získávání srdcí zaměřeného na získávání sympatizantů ve východní a střední Evropě.

loading...