Pohrdám voliči Zemana. Ty ksichty z SPD… Ty kanále Filipe, já bych ti přál, abys dostal od Ondráčka přes držku. Blbci se přestali stydět za svou blbost, říká Jan Hřebejk

single-image

Režisér Jan Hřebejk poskytl rozhovor serveru seznamzprávy.cz. Zhodnotil v něm současnou politickou situaci a stálo to za to.

Nechápe, jak lidé mohli podruhé zvolit prezidentem Miloše Zemana, když viděli, co ve svém prvním funkčním období prováděl. Po prvním zvolení prezidenta Zemana bylo Hřebejkovi vyčítáno, že voliči Miloše Zemana pohrdá. Tehdy to prý nebyla pravda, ale dnes už to pravda je.

„Hele, já ti to řeknu opravdu drsně,“ sdělil Hřebejk Jiřímu Kubíkovi, který ho zpovídal. „Dneska už jo. Ale tehdy ne, tehdy se mohl někdo splést. Kdo ho volil podruhé, sorry. (…) To jsou lidi, se kterými nechci mít nic společného,“ zdůraznil režisér

„Já mám v současné době pocit určité bezmoci, hořkosti,“ podotkl režisér. „Bolševici mají poloviční výsledek, co měli dřív, ale mají předsedy parlamentních výborů. Vykládají, že zásah 17. listopadu byl přiměřenej. Já bych přál tomu Filipovi, aby tam byl. Kanálovi. Aby dostal od Ondráčka pěkně přes držku. Těch fašounů je taky pár. To SPD. A ty se musíš na ty jejich tupý ksichty dívat a tvářit se, že je to v pořádku,“ nebral si servítky režisér.

loading...
1 Komentář
  1. Lucie M. 6 roky ago

    Pane Hřebejku sozhlasím s vámi !

Komentáře jsou uzamčeny