O co tady jde? Ve středu večer USA, ve čtvrtek Polsko a v sobotu Česko. Šokující video zachycuje desítky amerických transportních letounů přivážejících těžkou vojenskou techniku na Ukrajinu!

single-image

Česká republika znovu potvrdila, že není suverénním státem, ale naprosto otřesným způsobem ovládanou loutkou v rukách zahraničních mocností a jejich tajných služeb. (Foto: Rumble)

Premiér Andrej Babiš na podnět ministra vnitra Jana Hamáčka (mimochodem, oba dva jsou členy české pobočky amerického Aspen Institutu založeného Zdeňkem Bakalou) svolal na sobotní večer tiskovou konferenci.

Na ní premiér roztřeseným hlasem oznámil [1], že česká vláda získala důvodné podezření (nikoliv důkazy, jen podezření) na základě informací prý českých tajných služeb, že za explozemi muničních skladů ve Vrběticích v roce 2014 stála ruská vojenská rozvědka GRU, konkrétně jednotka 29155. Podle informací prý za útoky stojí Alexander Petrov a Ruslan Boširov, tedy ti samí údajní operátoři GRU, kteří se prý pokusili v roce 2018 v britském Salisbury otrávit Sergeje Skripala. Česká policie již oznámila, že po těchto dvou mužích pátrá, a to právě v souvislosti s explozemi v muničních skladech ve Vrběticích.

V první řadě je potřeba říct, že znovu se ukazuje, jak nebezpečně americké ministerstvo zahraničí a americká CIA ovládá české tajné služby, jakou hrozbu to představuje pro bezpečnost občanů České republiky, kdy nyní česká vláda rozjíždí novou a vůbec nejnebezpečnější zpravodajskou hru v historii. Česká vláda totiž de facto v sobotu večer obvinila nepřímo Ruskou federaci minimálně z teroristického činu, ale pozor, jelikož muniční sklad ve Vrběticích byl vojenským skladem, mohl by takový čin být pokládán i za akt války! A český generál Jiří Šedivý pro média již uvedl, že čin Rusů ve Vrběticích je vojenským napadením členské země NATO [2].

Alexander Petrov a Ruslan Boširov (Foto: Twitter)

A Česká republika, na základě článku 5 Washingtonské smlouvy, by mohla aktivovat kolektivní obranu NATO a požádat velení aliance o vojenskou pomoc. Krok české vlády přichází těsně před pondělním jednáním Evropské unie v Bruselu, kde se bude probírat návrh na jednotný postup proti Ruské federaci, která prý tím, že provádí vojenská cvičení v těsné blízkosti ukrajinských hranic, vyvolává agresi. Všimněte si, že za vlády Donalda Trumpa nebylo o Ukrajině ani vidu, ani slechu, všude tam byl klid. Jakmile se k moci dostal Joe Biden, okamžitě Kyjev začal nasunovat zbraně a útočit bezpilotními drony na civilní obyvatelstvo v Doněcku a vraždit malé děti [3].

VIDEO: Šokující video zachycuje mamutí transportní letouny americké armády na ukrajinském letišti, přivážejí zbraně a těžkou vojenskou techniku

Americká vláda začala na Ukrajinu přesunovat americkou těžkou vojenskou techniku, uniklé video z pondělí zachycuje několik desítek amerických transportních letadel C-17 Globemaster na letišti Bělaja Cerekev (UKBC) na Ukrajině. Dobře si všimněte, jak se Američané snaží a posílají Ukrajincům tanky, raketomety, vojáky, obrněné transportéry, všechno se chystá na obnovení války o východ Ukrajiny. Operace je doslova na spadnutí každým dnem a čeká se na záminku, na důvod, na známku ruské agrese, na známku ruského terorismu. Už vám to začíná docházet, na čem se právě v těchto hodinách a minutách rozhodla podílet česká vláda?

Už chápete, proč Generální štáb AČR nařídil [4] v polovině března uvést do provozu 15 zakonzervovaných starých BVP? Ano, Ukrajina bude potřebovat techniku, kterou umí ukrajinští vojáci používat a je pravděpodobné, že americká transportní letadla nevozí na Ukrajinu jen americkou techniku, ale i tu bývalou sovětskou ze skladů bývalých členských států Varšavské smlouvy v Evropě. Covidová krize a zákazy vycházení tuhle a támhle jsou dokonalou maskírovkou.

Rusové pátrají po organizátorech prodeje českých zbraní a munice oddílům FSA od roku 2012 a nástupnickému Islámskému státu. Stopy vedou do ČR a do Vrbětic

Exploze ve Vrběticích v roce 2014 byly zinscenovány za účelem zametení stop po chybějícím inventáři ve skladech, kdy tisíce kusů zbraní a munice byly ze skladů vyvezeny na Ukrajinu, ale odtamtud zbraně a munice pokračovaly do Sýrie do rukou tehdejší Free Syrian Army a později Islámského státu bojujícího proti Bašáru Asadovi, a to v ostrém rozporu s mezinárodním zbrojním embargem na dodávky zbraní do Sýrie.

Zbraně z Vrbětic se dosud nachází v Sýrii a právě ruská GRU vede podle ruské televize jmenné svodky na české občany a členy českých tajných služeb, kteří za touto operací dodávek od roku 2012 stály. Zbraně totiž v Sýrii zabíjely ruské vojáky a ruské občany! Když se ze skladu ztratí zbraně, nebo když je ve skladu rozkrádačka, nebo když velitel skladu začne se zásobami “podnikat” a přeroste mu to přes hlavu a na skladu vznikne obrovské inventární manko a nejde dohledat tisíce kusů zbraní, munice, granátů, raket, raketometů, RPG sestav a další výzbroje, tak se to řeší obvykle dvěma způsoby.

Vrbětická maskírovka: Exploze muničáku v roce 2014 měla podle vyšetřování orgánů GRU v Sýrii zamaskovat chybějící skladové zásoby a tajné dodávky zbraní z ČR přes Ukrajinu do Sýrie

Buď si velitel skladu prožene kulku hlavou a v dopise na rozloučenou se přizná, anebo nechá celý sklad vyletět do povětří. V rozmašírovaném a rozmetaném prostoru po vybuchlém skladu už nikdy a nikdo inventuru provést nedokáže, takže účetně se všechno odepíše. A přesně toto se v roce 2014 stalo ve Vrběticích podle zdrojů ruské GRU, která vyšetřovala v letech 2015 až 2017, kdo dodává už od roku 2012 povstalcům v Sýrii zbraně české provenience v dokonale zakonzervovaném stavu, což je něco, co je na Blízkém Východě k neuvěření.

Tam se na černém trhu obchoduje se zbraněmi z Turecka, z Iráku, ze zemí bývalého Sovětského svazu, a všechny jsou ve strašném stavu. České samopaly SA-58 však dostávali povstalci FSA minimálně už od roku 2012 v dokonalém a zakonzervovaném stavu od dodavatelů z Ukrajiny, která ale byla jen překladištěm. Ty zbraně pocházely z České republiky. Podle ruské televize se GRU podařilo i podle sériových čísel některých zbraní vystopovat některé české útvary AČR a dokonce registrační štítky bývalé ČSLA. Tohle všechno se dostalo do Sýrie z ČR přes Ukrajinu. A výbuch skladu ve Vrběticích je dokonalou odpovědí, odkud ty zbraně asi tak pocházely.

Opozice v parlamentu volá po vyloučení Rosatomu z dostavby Dukovan a po zákazu vakcíny Sputnik, Rusko prý spáchalo ve Vrběticích teroristický, nebo dokonce válečný čin!

Česká parlamentní opozice již vyzvala [5], aby ruský Rosatom byl vyloučen z dostavby Dukovan a začaly dokonce i padat výzvy, aby se z bezpečnostních důvodů zabránilo nákupům a používání vakcíny Sputnik v ČR, protože Rusko prý ve Vrběticích spáchalo proti ČR válečný akt, a když ne válečný, tak minimálně teroristický. Celá tato zpravodajská hra proti Rusku má jediný cíl, vykreslit Rusko jako stát agresora, který páchá teroristické činy na územích členských států NATO, útočí na muniční vojenské sklady členských tátů NATO, tím se dopouští válečných aktů proti členům NATO, a proto je třeba s Ruskem přetrhat veškeré vztahy a hlavně ukončit obchodní styky.

A to nejen ohledně Dukovan a Sputniku, ale hlavně ukončit dostavbu Nord Stream 2, čemuž nadále odporuje Německo, protože do tohoto projektu investovalo příliš mnoho politického kapitálu. Ten plyn má totiž pohánět elektrifikaci Německa a hordy elektrických Volkswagenů a dalších elektrických aut. Elektřinu budou vyrábět v Německu plynové elektrárny, bez ruského plynu nebude elektrická éra. Američané jsou ochotni překazit Nord Stream 2 i za cenu rozpoutání války na Ukrajině. I za cenu válečného konfliktu na evropské půdě. Nord Stream 2 je totiž svatební prsten mezi Berlínem a Moskvou. Jakmile bude navlečen, poválečné americké ukotvení po II. sv. válce v Evropě skončí.

Nejvěrnější vazalové USA jsou Polsko a Česko, ostatní země budou s vyhošťováním ruských diplomatů brzy následovat

Všechny provokace na Ukrajině mají za úkol vyprovokovat ruského medvěda, aby vtrhl na Ukrajinu a začal tam dělat pořádky. Jakmile k tomu dojde, Berlín bude pod tak obrovským tlakem NATO a spojenců, že dostavba Nord Stream 2 bude neudržitelná. Berlín by musel stavbu minimálně přerušit, protože ve chvíli, kdy by na Ukrajinu proudily ruské jednotky, by nebylo už politicky pro Berlín udržitelné, aby nadále s Rusy stavěl plynovod. Je to obrovská hra nervů.

Američané stupňují teror a píchají klackem do ruského medvěda tak moc a tak bolestivě, aby se rozběhl a vtrhl na Ukrajinu. A měl by na to medvěd svaté právo. Jenže medvěd má mozek génia a ví, že to nesmí udělat. Američané proto posílají každý den na Ukrajinu mamutí transportní letadla a posílají tam vojenskou techniku a bůhví, co dalšího. A poslušní vazalové Američanů přikládají pod kotel bezpečnostní eskalace.

Američané uvalili ve středu na Rusko nové sankce a vyhostili 10 ruských diplomatů. Poláci hned ve čtvrtek, jako nejvěrnější vazal USA č. 1, na známku podpory USA vyhostili 3 ruské diplomaty. A Česko jako druhý nejvěrnější vazal USA vyhostilo v sobotu 18 diplomatů, to číslo je symbolické, protože 18 znamená AH, tedy Adolf Hitler, tedy symbol toho, že Vladimira Putina považuje Praha za Adolfa Hitlera, proto použili ten diplomatický symbol 18 vyhoštěných diplomatů.

Jenže jako záminku k tomu použili historku o tom, že do povětří vyhozený sklad ve Vrběticích, odkud proudily zbraně na Ukrajinu a potom do Sýrie, prý mají na svědomí dva operativci GRU, kteří už mají na krku i Skripala a kauzu s Novičokem. Dodávky zbraní přes Ukrajinu do Sýrie budou předmětem mohutného vyšetřování jednoho dne, pokud přijde den, kdy se v ČR dostane k moci pro-národní, vlastenecká a nezkorumpovaná vláda, která nebude ve vazalském předklonu k žádné cizí mocnosti. Dej Bůh, abychom se toho jednou dožili!

Zdroj: 1

loading...