Jsem nebinární, říkejte mi Alžbětko. Rozhovor přinesl bezmoc a zoufalství

single-image

To já taky. Když vidím jací lidé se nám snaží měnit naše životy. Že nevíte kdo je nebinární Alžbětko? Z toho si nic nedělejte. Do dneška jsem na tom byl úplně stejně. Alžbětko je přírodní úkaz něco jako Greta Thunberg. (Foto: iDnesTV)

Dnes mi zkazil dobrou snídani článek z iDnesu pod titulkem “Jsme zoufalí. Oteplí se o 4 stupně, z jihu nás čeká migrace, varují aktivisté“.

Já když slyším nebo čtu slovo “aktivista”, tak už předem očekávám nějakou zhovadilost.

Členové radikálního hnutí Rebelie proti vyhynutí (Extinction Rebellion) Alžbětko a Veronika Holcerová kázali v Rozstřelu své bludy. Prý jsou zoufalí a strachují se o budoucnost. Takových lidí je hodně, ale z jiných důvodů než tito klimatiční aktivisté.

Já jsem tady a teď taky zoufalý. Celý život jsem žil v omylu. Myslel jsem si třeba, že menstruovat mohou jenom ženy, ale v poslední době je nám vysvětlováno. že menstruovat může kdokoli. Všichni víme, že když mají ženy své dny, že je to s nimi někdy k nevydržení.

Když má své dny nebinární Alžbětko, tak by to mělo zůstat doma a ne se zviditelňovat v médiích se svými hloupými názory a postoji.

Jsem rád, že už nejsem mladý, a rozhodně nemám v úmyslu měnit své názory a postoje a skákat jak tito mladí aktivisté pískají. Starého psa holt novým kouskům nenaučíš. A s Alžbětkem bych fakt na pivo nešel. A kdybych byl mladší a svobodný tak ani na rande. Vlastně ani nevím, jak v době “Me Too” se člověk vůbec dostane až k momentu žádosti o schůzku. Ono to Alžbětko asi bude mít problém najít si vůbec nějaké normální přátele kromě svých souvěrců, když vlastně ani netuší, jestli je žena nebo muž. Potvrzuje to i fakt, že do Rozstřelu si přineslo nějakou květinu, která je prý jeho dlouhodobým přítelem…

Jo a obě osoby v Rozstřelu se přiznali nebo přiznaly, že nejí maso. Bůh nás ochraňuj před těmito zoufalci, kteří chtějí měnit svět k obrazu svému.

Jiří Beránek

loading...