Co je v nepořádku s testováním na koronu a proč sbírají naše DNA vzorky?

single-image

Není jasné, z jakého důvodu všecky vlády trvají na testování na koronu, když testy nejsou spolehlivé a údajně obsahují 90% chybu. (Foto: Flickr)

Tato skutečnost samotná by nás měla podnítit abychom se ptali proč potom testují. Jedna teorie říká, že testy ve skutečnosti sbírají naše DNA informace pro další použití, na výrobu rasově zaměřených biologických zbraní na vyhubení určitých částí světové populace. Jiná teorie říká, že tyto testy do nás skrze nosní dutiny dostávají očkování. Očkování skrze nosní dutiny je považováno za výhodné, protože tato místa vstupu do našeho těla jsou charakterizována poměrně vysokou prostupností, nízkou enzymatickou činností a přítomností potřebného počtu imunně schopných buněk.

Je dále podezření, že toto testování skrze nosní dutiny (taky mohli přece použít sliny v ústech) může sloužit jako způsob infikování chřipkovými viry, nebo dodáním nanočástic nějakého druhu. Několik teorií na toto téma je uvedeno níže:

  • Namísto vaty, Morgelony byly nalezeny na testovacích tyčinkách. Morgelony jsou živí nano-červi, kteří jsou schopni proklouznout až do mozku a odtud nás manipulovat.
  • Radioaktivní materiál Technetium (Tc, prvek č. 43) byl nalezen na jiných tyčinkách. Tento kov má průnikové vlastnosti a je schopen ovládat naše myšlení a přímo manipulovat DNA.
  • Nanočástice zvané Theragrippery, které mohou jít skrze náš zažívací systém a pružinovou akcí se přichytit na střevní stěnu, odkud doručí látku, kterou v sobě obsahují, což je často očkování.
  • Nano-čipy, někdy nazývané „chytrý prach“ (viz obrázek níže), což jsou částice 0.15 x 0.15 mm velké, které mají schopnost určování zeměpisné polohy (GPS). Mohou být na nás nasprejovány a absorbovány, anebo dány do potravy či do pití, dopraveny do těla injekčně, anebo skrze nosní dutiny.
smartdust

Tyto nano-čipy, vyrobené firmou Hitachi jsou obzvláště zákeřné už proto, že jsou vybaveny mikro-kontrolním zařízením a obsahují dále miniaturní procesor s operačním systémem, který má 3kb RAM (random access memory) paměť. Mají dvou-osové magnetické senzory na určování směru pohybu a 2-osové přístroje na měření jeho rychlosti. Dále jsou vybaveny senzory na zjišťování teploty, tlaku, vlhkosti a světelné intenzity.

To nejhorší na nich je, že tito umělí útočníci s námi zůstávají na život.

Patent č. US 10,163,055 B2, vlastněný firmou AT&T (telefony) v Georgii, US popisuje způsoby, systémy a produkty, které poskytují spojení mezi těmito čipy uvnitř lidského těla a venkovním počítačovým okruhem, který s nimi komunikuje.

Další metoda na přenos digitálních informací do živého člověka je popsána v patentu US 2013/0142363 A1, V tomto případě je digitální signál upraven a doručen s pomocí mikrofonu.

A pak je zde dobře známý Microsoft patent č. WO 2020-060606 na digitální krypto-měnu. Tento způsob ovládání také komunikuje s Hitachi nano-čipem, který už nám byl dodán předtím s pomocí testovací vatové tyčinky.

Jak je možno tímto způsobem vydělávat peníze? Jednoduše, vláda vám přikáže, abyste šel na určité místo a kopal tam celý den díru do země. Tento čip bude sledovat vaše pohyby a hlásit je do počítače, na bázi čehož vám nakonec zaplatí předem určený a neměnitelný obnos v krypto-měně. Jestliže odmítnete kopat, čip to rovněž nahlásí a pak zaplaceno nedostanete.

Je mnoho dalších cest k našemu zotročení

Lidé mohou být snadno naprogramováni a kontrolováni nejen pomocí mikro-čipů a různých nano-částic, ale také skrze očkovací sérum. Jejich vzpomínky mohou být vymazány a falešné vzpomínky nainstalovány místo nich. Celá lidská populace může být na dálku kontrolována tím, že se jim injekčně dodá CRISPR gen a mozek ovládající sérum.

Dr. Charles Morgan přednesl přednášku o psycho-neurobiologii a válce na Vojenské akademii ve West Point v dubnu 2018, kde přiznal, že opravdu existují pokročilé technologie, které dokážou provozovat dokonalé ovládnutí a hackování lidského mozku. Podle něho je velmi snadné ovládat mysl jiného člověka a ovlivňovat jeho myšlení, když tento spí. Další možnost ovládání je pomocí smrtících virů, které jsou injekčně dopraveny do lidského těla a ponechány nečinné, s možnosti aktivovat je později.

Při testech se zvířaty byly vzpomínky jednoho zvířete snadno převedeny na druhého tvora. Uměle navržené buňky mohou být injekčně dopraveny kamkoliv v živém organizmu a na dálku aktivovány skrze 5G síť. Takové buňky mohou dělat cokoliv, co si jejich návrhář usmyslí. Mohou ovlivňovat to, jak myslíme a jednáme, mohou vyprodukovat parfém, anebo petrolej. Mohou řídit motorickou činnost a také posílat a přijímat zprávy a informace.

Je také možno skrývat obrázky i videa v bakteriích, nebo ve DNA, přímo uvnitř člověka. Tyto záznamy jsou enkryptovány s pomocí DNA, což je činí nezjistitelné. DNA-měnící očkování, které je vázáno na Čínu (všecka současná očkování přišla z Číny) jsou schopná držet tajné informace, které mohou být aktivovány kdykoliv a odkudkoliv.

Celeste Solum, která dříve pracovala pro organizaci FEMA a stala se informátorkou říká, že americká DARPA (agentura pro vojenský výzkum) vyrobila tak zvaný „hydrogel,“ který je obsažen v současných očkováních. Když je tento hydrogel injekčně vpraven do těla, sám se složí dohromady a vytvoří 33 různých druhů miniaturních robotů. Každý z těchto robotů má jiný úkol a přináší jiné látky, které uloží v tělech očkovaných. Toto může být zaměřeno proti některým buňkám, proti některým orgánům, anebo proti celému člověkovi. A tito roboti se dostanou přes krevní bariéru, která chrání mozek a pak mohou náš mozek ovládat.

Testování na Covid a očkování nosem jsou velice nebezpečné úkony

Dr. Lorraine Day říká, že nosní přepážka, které ochraňuje mozek je tenká kost, která se nazývá kribriformová destička. Tato kost je propustná a ještě ke všemu je v ní otvor. Když strčí testovací tyčinku s vatou do nosu a zatočí s ní, což není v žádném případě nutné, tak tam ve skutečnosti zanechávají nějaký materiál. A odtud do mozku je to pouze kousíček.

Změní nanočástice naše DNA? Nový výzkum ukazuje, že když jsou buněčné obaly vystaveny kovovým nanočásticím, buňky vypustí informace, které mohou narušit DNA vyvíjejících se mozkových buněk. Během součinnosti těchto kovových částic s buněčným obalem a vniknutí dovnitř do buněk, klíčové signály a procesy jsou změněny.

Proč ale sbírají DNA vzorky?

Mnoho lidí by si mohlo myslet, že je to nesmysl, sbírat vzorky DNA všech lidí na světě. Proč by to kdo dělal? Ale firma, která se nazývá BGI Genomics v Číně a která je velmi úzce spojena s vojenskou částí Čínské komunistické strany opravdu sbírá, skladuje a používá tyto biometrické informace. A jak se dalo čekat, tato firma je v úzkém spojení s nadací Gatesových, kteří rovněž finančně podporují jejich výzkum.

Již president Obama umožnil této firmě usídlit se v Americe, přičemž Gatesova nadace pomáhala co mohla. Gates také podporoval jejich snahu v sekvencování genomů rostlin, zvířat a lidí, což je činnost, která je označována za ohrožení národa. Číňané se dále zajímají o genomy různých lidských nemocí, údajně aby mohli „použít jejich genomický výzkum na zlepšení lidského zdraví po celém světě.“

To je, co nám říkají, protože to zní dobře a je to tak lidské! Ale ve skutečnosti zkoušejí vyvinout rasově-specifické bio-zbraně, aby mohli vybrat určité nežádoucí lidské skupiny a navždy je odstranit z tohoto světa. Kdo jsou tyto rasové skupiny? My všichni!

Další důvod pro celosvětové testování

Je ale ještě další důvod proč se všude tak horlivě testuje, který je často přehlížen – jsou to peníze! Všechny tyto test dělají velké peníze pro jejich výrobce a „Covidový testovací průmyslový konglomerát“ má dnes hodnotu 90 miliard dolarů za rok pouze ve Spojených státech! To je větší zisk než letecká firma Boeing, čipy Intel, Facebook a zbrojařská firma Lockheed Martin.

Mnoho firem začíná neuvěřitelně bohatnout a tyto nemají v úmyslu vzdát se jejich příjmů. Udělají cokoliv, jen aby udrželi korona plándemii v chodu jak nejdéle to půjde. A to přesto, že neudělali nic kladného pro veřejné zdraví, že jejich testy jsou chybné a nevědecké a že jsou ve skutečnosti parazitní příšery, které vydělávají obrovské peníze na lidské hlouposti a důvěřivosti.

Cena každého testu na Covid se pohybuje mezi $20-$850 (krát 20=Czk). Průměrná cena je kolem $129. A to je pouze cena za test, což nezahrnuje návštěvu lékaře, cenu za vyzvednutí testu a jednání s pojišťovnou. Ovšem tato cena zahrnuje ještě příplatek za ty, kteří si nemohou dovolit za tento test zaplatit.

Pouze v Americe je prováděno kolem 2 milionů testů za den. Mají tam asi 100 doporučených laboratoří, z nichž některé jsou čínské firmy, které tyto testy zpracovávají. Celosvětově, internetová stránka Worldometers.com zjistila, že je prováděno asi 1.1 miliard těchto testů na Covid.

A teď, jak jsou lidé očkováni vlevo-vpravo, bude zapotřebí je testovat znova a znova, protože většina z nich onemocní. Během klinických testů těchto očkování, velké farmaceutické firmy používaly mnohem nižší namnožení testovaného vzorku, což vyprodukovalo velmi málo pozitivních výsledků, pokud vůbec jaké. Ale při testování veřejnosti je požadováno vyšší namnožení, takže pak skoro každý má koronu. A pak musí být testování opakováno a mnoho lidí se takto stane velmi bohatými za velmi krátkou dobu.

Je nějaké jiné řešení než tyto nevhodné a nefunkční testy?

Určitě je a určitě toho není málo, ale nikdo o těchto možnostech neví. Tak na příklad, náš molekulární genetik Dr. Emanuel Žďárský, CSc vyvinul obdobu PCR testu, která není pouze mnohem levnější a rychlejší, ale je z 90% spolehlivá. Už v březnu 2020 nabídl tento test zadarmo naší vládě, ale byl odmítnut. Prý mají jiné testy, což nebyla pravda.

Zkoušel mluvit s jinými lidmi ve vládě, zkoušel Ministerstvo zdravotnictví, ale ti všichni se nesmírně zdráhali test přijmout, i když jim ho dával zadarmo. Do dnešního dne nebyl tento vědec schopen pomoci svému národu a postarat se o problém s koronavirem snadno, rychle a výhodně.

Je to snad tak chtěné, či plánované?

Ovšem jak mu řekl jistý vysoce postavený úředník jedné pojišťovny, se kterým diskutoval téma prevence proti cystické fibróze, kterou vyvinul a která byla zrovna tak velmi levná: „Když prevence, tak musí být drahá!“

Tolik podvodní úředníci, podvodní politikové, podvodná vláda a podvodný politický systém.

Jane K.

loading...