Chile masivně očkovalo proti covidu, přišel rekordní nárůst nakažených. ČR je dramaticky nejméně proočkovanou zemí a dramaticky klesá nakažených! Náhoda?

single-image

Česko už má lepší čísla než Německo. Díky náplavkám, díky setkávání o velikonocích, kde se občané nejméně naočkovaného státu vykašlali na covidové šílence, díky demonstracím Václava Klause. Navzdory politikům, kteří „nikdy nelžou“, navzdory veřejnoprávní České televizi, která údajně „nikdy nelže“. (Foto: Google)

Zní to jako vtip po půlroční hysterii covidových podvodníků. Takže jsme nejméně proočkovanou zemí v Evropě, západ se na nás vykašlal, z Ruska nám dali zákaz vakcinace Sputnikem V pod hrozbou jakési války a výsledek?

Prudký pokles nakažených, lidé se vesele sdružují a je čas trestat šmejdy, kteří nás chtěli nahnat do koncentračních táborů a snaží se dávat Kainovo znamení po vzoru nacistických vůdců!

No uznejte:

Izrael je nejvíce proočkovanou zemí, prodejci vakcín jásají, jak pro USA vydělali miliardy dolarů a prudce tam klesají nakažení s covidem.

Británie je též hodně proočkovanou zemí a prudce tam klesají počty nakažených covidem.

ZÁZRAK?

Česká republika?

Česká republika je prý dramaticky nejméně proočkovanou zemí proti covidu a dramaticky klesají nakažení s covidem. Je to normální?

Co dodat? Že v dubnu byl dramaticky NAVZDORY ŠÍLENCŮM… OPAK! Pseudonovináři pronásledovali bezrouškaře, policisté je mlátili.

!!!  POZOR !!!

Chile je nejvíce proočkovanou zemí prakticky na světě

Chile masivně očkovalo, a přišel rekordní nárůst nakažených

Koronavirová situace v Chile se za poslední měsíc dramaticky zhoršila. Přestože je Chile celosvětovou jedničkou v očkování, nakažených na konci března razantně přibylo!

A perlička: Chile očkuje vakcínami hlavně od Pfizeru,  AstraZeneky i Johnson & Johnson, prý také od čínského Sinovaku. Nepoužívá Sputnik V!

A obchodníci s deštěm, nyní s covidem mají žně! Hlavně udržet lidi v děsu a prodávat a prodávat a prodávat, dokud to jde.

Všimli jste si jednoduché, obyčejnou tužkou zaznamenané vlny, která se přelila podruhé z Británie, přes západní Evropu, nás, Maďarsko a dnes vrcholí v Indii, a kdesi v Chile i přes obrovské očkovací manévry, i kdyby se potrhlí vakcinologové a epidemiologové mohli přeskočit a nikdo ani očkováním ji nezabráníl? Prostě vlna přišla a zůstáva, pouze lidé si zvykli. A nakažení jsou další vlnou i ti, co jsou naočkovaní.

 Takže nová kniha Václava Klause jakoby padla přesně do správného času:Václav Klaus: „Kde jsme teď? – aneb kvalitativně nová fáze koronavirové éry“Sešli jsme se, dá-li se tomuto virtuálnímu aktu říkat setkání, abychom opět – po několika měsících – vyjádřili svůj silně kritický názor na události spojené s koronavirovou epidemií a na jejich interpretaci. Výrok v nadpisu je prezentací naší nové – nikoli radostné – hypotézy o tichém, hlasitě nevytrubovaném, ale o to nebezpečnějším přesunutí se do další fáze koronavirové éry, která ztrácí charakter dočasnosti. V tom je její novost. Ano, je to z naší strany hypotéza, že nastává nová kvalita.Prožíváme– změnu epidemické situace, změnu záměrně zamlčovanou a minimalizovanou vládou, Ministerstvem zdravotnictví a částí na vládu napojených epidemiologických odborníků (či spíše aktivistů za odborníky se považujících);– změnu atmosféry v české společnosti, charakterizovanou jak zesilující rezignací veřejnosti na svůj odpor proti plošným opatřením, které vláda už čtrnáct měsíců provádí, tak jejím zrcadlovým jevem, kterým je arogantním chováním vlády přesvědčené, že tak, jak jedná, jednat – protože jí to prochází – může. Tyto procesy v české společnosti sice věrně sledují to, co se děje v okolním světě, zejména v našem evropském sousedství, ale mají jako obvykle svá česká specifika, bohužel – ve srovnání s některými okolními zeměmi – nikoli taková, na které by byl důvod být pyšný.

A tak vyrazila armáda covidová do útoku: nás nezajímá covid, ale jestli si napícháte vakcíny. Americké. Pokud ne, nikam vás nepustíme. Prý buďme trpěliví, ač už to nikoho nezajímá a lidé se bouří naplno.

A americký teror jede na plný plyn. Budete se očkovat dvakrát ročně a možná čtyřikrát a budete platit ve tvrdých, jinak vám do Prahy pošleme další armádu! A nesmíte zapomenout na Jugoslávii, jak jsme tam humanitárně bombardovali a zapracovali…

Prostě my ty americké vakcíny do vás napereme, i kdybyste tisíckrát protestovali a plakali, zní demokratické heslo prodejců s děsem. Hlavně když vysolíte peníze! A zůstane astronomický dluh jako v USA!

Zdroj: 1

loading...