Čech ukradl 5 housek, dostal 1,5 roku, imigrant V ČR znásilnit nezletilou, dostal 2 roky – kde je spravedlnost?

single-image

Toto není nezávislost soudců, toto je sprosté zneužití moci. Nejstrašidelnější na tom je, že nastupující totalitu nepřináší mocichtivý diktátor, ale evropské trendy, které omezují svobodu a podporují.

Mladý bezdomovec dostal v úterý u soudu v moravském městě Brno trest rok a půl vězení se zvýšeným stupněm střežení za to, že v době nouzového stavu v Česku ukradl pět žemlí. I za drobné krádeže z období nouzového stavu během pandemie nového koronaviru hrozí mnohem přísnější tresty , až několikaleté, a některé rozsudky nabývají absurdní rozměry, napsal portál TN.cz televize Nova.

Soudy v současnosti řeší právě trestné činy z nouzového stavu. Muž způsobil supermarketu škodu ve výši 62 korun a 50 haléřů (2,34 eura). Na soud ho přivedla eskorta v poutech jako nejtěžšího kriminálníka. Až do verdiktu byl muž ve vazbě. Mladý bezdomovec Lukáš Kalina měl hlad, chyběly mu peníze, a tak si strčil do igelitové tašky pět housek, které přenesl bez zaplacení. Ochranka ho chytila ​​brzy, u pokladny.

Okresní soud ho poslal na dva roky do vězení. Advokátka obžalovaného Petra Žilková to označila za „nepřiměřené s ohledem na osobu pachatele, který trpí schizofrenií“. Za běžných okolností by muži hrozila pokuta, ale v nouzovém stavu je trest i za tu nejmenší krádež od dvou do osmi let vězení. Obžalovaný se odvolal a Krajský soud v Brně mu trest zmírnil o půl roku. Nyní mladík stráví ve věznici se zvýšeným hlídáním 18 měsíců.

Příspěvek zveřejnil na sociální síti Tomio Okamura 9. června 2020.

Africký imigrant, který znásilnil a oloupil nezletilou dívku v Lukavci, blízko Terezína stráví ve vězení 2 roky. Toto není nezávislost soudců, toto je sprosté zneužití moci. To co je na tom nejstrašidelnější je, že nastupující totalitu nepřináší mocichtivý diktátor, ale evropské trendy, které omezují svobodu a podporují migraci. 

Zdroj: 1

loading...