Totální cenzura: Šéf ÚZIS pro CNN Prima News prohlásil, že je načase brát COVID-19 jako normální nemoc a přestat nosit roušky, jenže stanice rozhovor s ním po pár hodinách stáhla a vymazala ze svých stránek, prý na základě zásahu ze shora!

single-image

AKTUALIZACE: Televize CNN Prima News nakonec v pátek večer rozhovor vrátila zpátky na své webové stránky. Více na konci tohoto článku. (Foto: Screenshot/Google)

Naprostý skandál se roztočil okolo televize CNN Prima News kvůli rozhodnutí stáhnout a smazat rozhovor s Ladislavem Duškem, ředitelem Ústavu zdravotnických informací a statistiky (ÚZIS), ve kterém vyjádřil názor, že nemoc COVID-19 je třeba začít brát jako normální nemoc a je potřeba přestat nosit roušky. O tomto se jinak hovoří mezi lékaři již dlouho, protože  dlouhodobé nošení roušek zabraňuje vytváření kolektivní imunity, což se potvrzuje nyní na podzim, kdy se objevila nezvykle vysoká vlna lidí nemocných chřipkou, protože celá populace více něž rok a půl se nestýkala a nosila roušky. Je to naprosto logické stanovisko, proti kterému opravdu nelze nic namítat, taková je prostě realita, když lidé nejsou v kolektivu a nevyměňují si viry, tak imunitní systém ztratí po nějakém čase svoji schopnost chránit proti běžným virům.

Původní upoutávka na článek s rozhovorem – prof. RNDr Ladislav Dušek, ředitel ÚZIS

Ty se normálně objevují mezi lidmi a imunitní systém si na nich trénuje své zásahy. Dlouhodobým nošením roušek tak dochází k tomu, že člověk ztratí přirozenou kolektivní imunitu a místo ní začne být kvůli mediální, politické a farmaceutické propagandě závislý na imunitě komerční. Rozdíl mezi kolektivní a komerční imunitou je v tom, že ta první je dlouhodobější, spolehlivější a zdarma, zatímco ta druhá je krátkodobější, nespolehlivá a za peníze. A média, politici i farma lobby vám od rána do večera v médiích už skoro dva roky tvrdí, že jedinou ochranou je komerční imunita. Ředitel ÚZIS tedy poskytl televizi CNN Prima News svůj názor na roušky a na samotnou nemoc, na kterou je potřeba se dívat jako na normální věc, jenže po pár hodinách začalo peklo.

Šéf ÚZIS řekl veřejné tajemství a televize jeho rozhovor raději smazala

Podle zdroje naší redakce okamžitě začaly v CNN Prima News zvonit telefony a nastalo boží dopuštění. Úřad vlády, ministerstvo zdravotnictví, novináři, ti všichni se zajímali o to, jak je možné, že šéf ÚZIS si dovolil vypustit taková slova v rozporu se stanoviskem vlády, v rozporu se stanoviskem ministerstva zdravotnictví a v rozporu s názorem epidemiologické rady vlády. Covid podle odborníků a poradců vlády není normální nemoc, na kterou si nejde zvykat, proti které se musí vést trvalý boj. A protože tlak byl obrovský, stalo se něco neuvěřitelného. Televize CNN Prima News rozhovor stáhla a smazala ze svých webových stránek, zatímco na ostatních zpravodajských serverech zůstaly na něj odkazy. Na Seznam Zprávy je k odkazovanému článku ze CNN Prima News dokonce pořád ještě diskuse [1]. Část písemného výtahu z rozhovoru je k dispozici přes webovou cache vyhledávače Google zde.

Smazaný rozhovor

Když si na článek kliknete na CNN Prima News webu, zobrazí se pouze zpráva, že článek nebyl nalezen, ale nahoře ve webové liště prohlížeče se objeví hlavička, že článek byl depublikován, což je důkaz, že článek opravdu existoval, opravdu vyjel, ale posléze byl stažen. Dokonce na webu CNN Prima News lze ve vyhledávání podle slova “Dušek” stále odkaz na článek najít, ale po kliknutí na odkaz se zobrazí jen informace o depublikaci obsahu.

Zásah ze shora tak byl tím pádem definitivně potvrzen. Dušek přitom ještě v úterý na CNN Prima News v jiném rozhovoru uváděl [2], že při rozvolnění hrozí nekontrolovaný počet případů, ale už v tomto předposledním rozhovoru uvedl, že vakcinace není zázrak a dochází u lidí k vyprchání imunity. A právě v dnešním smazaném rozhovoru to rozvedl, že dochází k vyprchání imunity nejen u očkovaných osob, ale u všech lidí, kvůli nošení roušek.

Covidový business je dílem mafie, která má dlouhá chapadla schopná zlikvidovat kohokoliv, kdo ohrozí jejich business s komerční imunizací

Smazání článku a rozhovoru je opravdu brutálním opatřením cenzury, protože jak se ukazuje, do očkování jsou zainteresovány nadnárodní subjekty a velké finance distributorů léčiv a lidí napojených na obrovské kšefty ve vakcinačním průmyslu. Ty vývary do soukromých kapes jsou nepředstavitelné pro běžné smrtelné lidi, ty osoby jsou za ty peníze schopny vraždit i v rámci kruhu své rodiny…, uvádí náš zdroj. Kdokoliv zpochybní vakcínu, zpochybní i ten jejich virus. Jenže navrhnout lidem kolektivní imunizaci se slovy, že je potřeba přistupovat ke koronaviru jako k normální nemoci, to je největší podraz proti této mafii.

Odkaz na již smazaný článek zobrazený pomocí vyhledávání na webu CNN Prima News

Musíte si uvědomit jednu věc. Na tomto viru a na příběhu o jeho nebezpečnosti jsou postaveny úplně všechny toky peněz, financí a rozpočtů, a také penězovody vybudované za poslední necelé dva roky. Na prvním místě, kdo nechce za žádnou cenu, aby pandemie skončila, jsou nemocnice. Ty totiž dostávají od pojišťoven až 3-násobné úhrady za veškeré výkony a úkony spojené s pozitivním pacientem. A takové obrovské vývary, jaké mají soukromé nemocnice dnes od pojišťoven, ještě nikdy v minulosti neměly a zřejmě mít nebudou. Proto všechny nemocnice útočí na soukromé aktivisty a youtubery, kteří natáčí prostory poloprázdných nemocnic a tím odhalují skutečný stav věcí.

Za poslední necelé dva roky mafie vybudovala úplně nové typy penězovodů napojených na státní rozpočty a finanční tituly spojené se zvládáním nekonečné virové krize

Dalším v pořadí, kdo profituje z pandemie, jsou obchodníci a dodavatelé léčiv. V době pandemie se přeorientovali na vysoce výdělečné kšefty s antigenními a PCR testy, což je neuvěřitelný business, ze kterého se každý den vytáčí desítky milionů korun, a to úplně za nic, prostě za minimálních nákladů. Samostatnou kapitolou jsou potom vakcíny. Ty se podávají ve spolupráci s pojišťovnami.

A ty jsou další skupinou, která nechce konec pandemie, protože právě díky viru dostávají pojišťovny větší subvence a dotace od státu, kdy stát vynakládá peníze na vakcíny, testy a pomůcky, obchodníci to nakupují v cizině, pojišťovny to proplácí z peněz, které poskytne stát a ty testy, z nichž část spolehlivě označí lidi za pozitivní bez ohledu na rychlost větru, se použijí jako důkaz pozitivity, takže ti lidé odejdou do karantény a někteří si ulehnou jako coviďáci na lůžková oddělení a personál s vedením nemocnice sborově vykřiknou: “Terno!” Taková je realita ve společnosti. A teď pozor.

Odkaz na článek ze serveru Seznam Zprávy

Mnoho těch obchodníků s testy, s vakcínami a s lůžkovou péčí, jsou různé eseročky napojené majetkově přes různé kyperské a holandské subjekty na české oligarchy, kteří mají blízko tuhle k Hnutí ANO, támhle k Hnutí STAN, tady zase k TOP 09 atd. Je to podobné jako v České televizi, kde synek paní poslankyně Olgy Somerové z TOP 09, která iniciovala ve sněmovně odvolání členky Rady ČT Hany Lipovské, dostal od České televize rovných 10 milionů korun z kapes koncesních poplatníků za smlouvu na natočení filmu [3] přesně v den, kdy sněmovna odvolala Hanu Lipovskou na podnět maminky pana filmaře. Hoši sobě, rodinky sobě. A tohle platí nejen v případě dojení peněz z České televize, to platí především o dojení státního rozpočtu, peněz z kapitol ministerstva zdravotnictví, které se pod Vojtěchovým vedením proměnilo spíš na ministerstvo mastičkářství.

Na vládě je po zveřejnění videa s prezidentem chaos a vztek, který nezná mezí, a teď do toho ještě tenhle Dušek… uvádí zdroj

Takový amatérismus a vydávání střelených vyhlášek a opatření není hodno lékařských stavů. Zdramini více než zdravotnictví jede kšeftování s covidismem. Až dosud byli covidoví kulišáci v klidu, protože zatím po jejich kšeftech střílela jenom alternativa zvenčí. Jenže Ladislav Dušek jako ředitel ÚZIS se dopustil zrady covidového kumpánstva a vypustil názor, že s virem nemá smysl bojovat, protože tu zůstane napořád, takže je potřeba jej začít brát jako normální nemoc a bojovat proti němu kolektivní imunitou, bez roušek. Ano, tím okamžikem Dušek zaútočil proti kšeftařům s komerční imunitou.

Lidé v diskusi na Seznam Zprávy se ptají, kam zmizel rozhovor s profesorem Duškem

A podle našeho zdroje hrozí řediteli dokonce odvolání. Takhle to dopadá ve státě, kde vládne covidová mafie napojená svými sosáky na státní rozpočet, která vysává peníze skrze mandatorní testování, skrze nemocniční covidizaci lůžek a brzy i mandatorní očkování. Řekneš pravdu a smažou tě! Taková je dnešní realita! Podle našeho zdroje je od včerejška na vládě dusno a chaos, video s Milošem Zemanem udělalo čáru přes rozpočty, takže zrada jejich člověka zevnitř o to více naštve lidi okolo odstupující vlády a především lidi stojící v pozadí. V Česku se ve kšeftech s virotékou jedou obrovské kšefty a zpochybnění vaxu, roušek a testů ohrožuje obrovské penězovody.

AKTUALIZACE 22:25

Televize CNN Prima News po našem článku změnila názor a smazaný rozhovor s Ladislavem Duškem vrátila na své původní místo a na původní URL odkaz [4], ovšem zcela změnila nejen nadpis článku, aby už neevokoval postoj profesora Duška, že je toho názoru, že nemoc COVID-19 je načase začít brát jako normální nemoc a je čas přestat nosit roušky, ale dokonce článek přepsala, že teď vyznívá od základu úplně jinak. Právě porovnáváme obě verze článku a přineseme bližší podrobnosti.

Zdroj: 1

loading...