Odporný Babiš, prezident s pochybným duševním zdravím. Knižák spustil kanonádu, schytala to i pražská kavárna

single-image

Praha – Český výtvarník, hudebník a performer Milan Knižák dává v poslední době velmi hlasitě najevo, že se mu nelíbí, jakým způsobem se vyvíjí politická situace v České republice. Ve svém posledním komentáři se tvrdě pustil do premiéra v demisi Andreje Babiše, české společnosti i ostatních politiků.

Loading...

„Komunisté mají radost, že se s nimi baví fízl Babiš. To je především tím, že Babiš je stále komunistou. Odporné komunistické praktiky jsou mu vlastní. Svou povahou a jednáním byl a zůstal příslušníkem této odporné hordy, která znásilňovala náš národ po téměř padesát let,“ nebere si servítky Knižák.

Vedle Babiše ale kritizuje i české voliče. „Stydím se za naši společnost, že zvolila parlament, který si nechá líbit ustavičné pošlapávání parlamentní demokracie, které denně předvádí premiér v demisi podporovaný prezidentem o jehož duševním zdraví mám silné pochybnosti,“ píše ostře v komentáři, který zveřejnil na svých stránkách.

Výtvarník a někdejší šéf Národní galerie v Praze se netají tím, že se mu stávající premiér v demisi velmi příčí. „Odporný člověk Babiš si dovolí o všech a všem co bylo před ním hovořit jako o špatném, neprofesionálním až kriminálním a přitom kriminál na krku má právě on,“ udeřil.

Rozumí prý tomu, že ho komunisté chválí, protože jsou to pohrobci totality a do vedení státu nepatří. „Ale nerozumím tomu, že se zbytek parlamentu nevzbouří, že vysoké školy nejdou do ulic, že Pražská kavárna, která má svalnaté řeči, sedí u kávy a u piva. Situace je nesmírně vážná,“ vyzývá Čechy k protiakci.

„Jsem už starý a věřil jsem, že listopad 89 mě přinesl klidné dožití, ale není tomu tak. Je třeba znovu vyjít do ulic. Strach, který tady kdysi vybudovali komunisté se opět rozlévá do společnosti. Babiš neustále vyhrožuje, sprostě nadává, devastuje jazyk i morálku. Zdá se, že jsme národ zbabělců,“ posteskl si Knižák

Zdroj: 1

Loading...
1 Komentář
  1. Hanakova 2 roky ago
    Reply

    Odpad spolecnosti…Naše „elita“ naroda ať jde do prdele!!!!

Podělte se o svůj názor

Your email address will not be published.